• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
luci a k tomu kyblíku, kyblíkovala jsem později, až nějak kolem 6N.. i po 6N jsem nevěděla jak s Honzíkem manipulovat, teď je kyblík dobrý na takové to rychle očváchnutí, když příjdeme pozdě domů, tak aby věděl a měl na paměti rituál, vykoupat, napapat a spinkat...
teď už více tedy koupeme ve vaničce, protože Honzík je větší a taky ve vaničce se hezky vydovádí. Takže kyblík semtam jako nouzovka a hlavně je kýbl dobrý na mokré prádlo z pračky, na plínky atak. Využití ještě najde :slight_smile:
31. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy, no já hubená určitě nebudu, ale těch pár kilo se šikne :wink:

i když v tomhle počasí je to stejně fuk :grinning:

megn díky, aspoň něco se děje a třeba pak si pak i k nám najde cestu prcek :wink:
31. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojté kočky...koukám, že všichni se mají čile k světu, no to je super :wink:

helé a jak ty kila dáváte dolů? :grinning: teda vy máte nervy, já radši nelezu na váhu,abych se tim netrápila :grinning:
31. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri tak o tom žádná, každé kilčo potěší! A nějaké to mimušátko si najde cestu.. jak se vám daří na cestě za štěstím?

sluni buď v klidu ani já na váhu nelezu :grinning: ještě ani nějak hubnout jako kojící nemůžu, jinak nebudu mít dost mléka :confounded: aspoň že na něco to můžu shodit :sweat_smile:
31. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meganka chudnut mozes aj pri kojeni, ale samozrejme s rozumom
31. máj 2009 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja nic, ja muzikant :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluni, pohybem a svačinkama :wink:

megn, teď máme 2 měsíční pauzu, manžel je na služebce. Na konci června se do toho zase pustíme a kdyžtak zkusíme pak inseminaci. :wink:
31. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn dekujuuu :dizzy_face: no to jsem zvedava, jestli nam kyblik bude sedet, byl by to drahej kos na pradlo :wink: leti to desne, ja uplne dnes zirala, jak vase deti vyrostly! :sweat_smile:
ja na vahu lezu jen z donuceni v poradne :grinning:
31. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci kolik jsi přibrala? Kyblík najde využití v domácnosti velké! My plánujeme druhého broučka, takže teď se vrátím i k případnému hubnutí, to by bylo k prdu! :grinning: Honzík roste jako z vody luci, ale je to pořád mimušák a už teď se těším na dalšího cvrčka, v tom 6 Nedělí si toho malého broučka užívej co nejdéle, pak rychle poroste a začne vystrkovat růžky :sweat_smile:
teri 2 měsíce pauza, nebo na 2 měsíce TM na služebce? jůůva. Ti musí být smutno však? Nebojíš se doma? :grinning: Budu taky držet palušky aby se zadařilo brzy!

evi neprovokuj s 11 kily, jsi dobrá! ty bych potřebovala dát dolů, tak snad někdy :grinning:
31. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn, tak určitě nemáš navrch moc kil a zbytek vykojíš :wink:
manžel má služebku na měsíc a půl, co se dá dělat. Doma už se nebojím a smutno je mi pořádně, ale zase to setkání potom bude stát za to :grinning:
31. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn 15 kg :sunglasses: jee a kdy druhe ditko planujete? :slight_smile:
31. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kabel som nasla len sa este dostat k pc aj vecer :grinning: :grinning: dnes asi nie lebo budeme skladat nabytok :wink: ale posnazime sa :grinning: a inac stvrtok prosim myslite na nas jasne :wink: ideme do poradne paa cmuky vsetkym :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík, jste tu některá?
1. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...já vás vůbec nestíhám....v práci teďka se na net vůbec nedostanu a doma už nemám sílu :pensive: fotku aktuálního břucha mám ve foťáku ale vůbec nejsem schopna to hodit do PC.... :rolling_eyes:
17.6. už nastupuju KONEČNĚ na mateřskou...tak vás tu budu prudit každý den :grinning:
1. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prckůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů????????
1. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechynko ahoooj! No už aby to bylo, je tady jako po výbuchu. Někdo tady tu reputaci musí napravit :grinning:
danuško koukám že kabel jsi našla, ale nic z toho! vrr, haf haf.. foto už mělo být včera, tak to naprav paňmámo ju? :slight_smile:
Nechynko jak se cítíš? ufuněná upachtěná a ještě schopná pohybu? :sweat_smile:
Lucci myslím na tebe teď každým dnem, kdy už asi porodíš :slight_smile: druhého broučka bych chtěla příští rok, stačilo by mi příští rok otěhu :slight_smile:
Teri zbytek vykojím? no možná někdy joo, třeba po tom druhém dítěti :grinning: tééda měsíc a půl služebku, jůva, zbláznila bych se sama doma.. určitě si najdeš nějakou zábavu, rozptýlení a taky je možná fajn, že nemusíš vyvařovat a o nic se nestarat.. to má určitě i svoje pro :sweat_smile: TM je někde daleko na služebce?
2. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megn vyckaj casu jak hus klasu :grinning: :grinning: :grinning: cez vikend sa mi to snad podari.. stavame skrinky tak vies su prednejsie :wink:
3. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóóóó :grinning: .
4. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo :grinning:
4. jún 2009 o 12:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek...jak je?
4. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...super, Adamko akurat zaspal...a vy ako? ako pokracujete v papani?
4. jún 2009 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no přesnídávka nám moc chutná,dáváme si ji ke svačině a kaši k obídku....hele kolik kaše si dělala ze začátku?na krabici je 150ml
4. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacinala s 90ml vody asi 3 dni, potom dalsie 3 dni 120 a potom tych 150, teraz davam 180
4. jún 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv treba vyskusat po troske ako mu bude chutit a ci mu z nej nebude tazko a ak nie, tak potom mozes prejst na plnu davku, ale ak ti spapa tu plnu davku uz teraz tak je ok
4. jún 2009 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právě že spapá :grinning: máme meruˇňkovou a je mc dobrá....ale na noc ji nedávám zatím,bojim se,aby neměl z toho bolavé bříško
4. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked spapa tak je dobre...a nespinka lepsie v noci ked uz takto papa?
4. jún 2009 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, dneska Lucka porodila v 7.45 Vojtíška :dizzy_face: 49 cm a 3,40 kg

jj, megn chlapa mám daleko, ale za 14 dní se už vrátí. A vyvařovat nemusím, ani když je doma :grinning:
4. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri - díky za zprávu
4. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Lůce moooooooooooooooooooooooooc gratuluju a přeju všem třem hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! :dizzy_face:
4. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok