Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

danka24
autor
7. sep 2009

myyyyyyyyyyyyyyyy donesieeessssss???

danka24
autor
7. sep 2009

fogy mas zly cas.. ved je este len 13,50 😀 😀

megn
7. sep 2009

foogynko tak to budeš dále v těch tt.

danuško tys drahá? kolik bereš za hodinu? co v té hodině nabízíš, aj po francůzky? 😝 😀 😀

megn
7. sep 2009

danuš 😀

foogy
7. sep 2009

Jedno capučínko Danušce na Slovensko - už se posílá 😉

megn - ale jenom o kousilínek 😀

danka24
autor
7. sep 2009

megi no vidis 😀

megn
7. sep 2009

foogynko to už budeš mít větší bříško 🙂
dani jaký tys měla víkend?

megn
7. sep 2009

taky bych prosila kapučínko,nebo horkou čoklid 😀

danka24
autor
7. sep 2009

megi fajnovy .. v sobotu doobeda v robote tak sme sa s mamcou najedli kus poupratovali a vypili kafco a ukladala som si vecicky pre malu do komody.. vecoooch a vecoooch.. nic nekupujem na oblecenie lebo netreba .. zatial mam 56-62 velkosti a to mi uplne staci uz neviem kde by som to dala 😀

megn
7. sep 2009

danuško to je výhoda toho podědění.. a sestra má dvě holky nebo jak? v čem si prala, v dětském prášku, Lovela, Sensitiv ?

danka24
autor
7. sep 2009

megi neprala som lebo su vsetky vyprate segra ma 2dievcata sofinka skolacka a Lucka mala teraz rok a svagrina ma 5mesacnu Rutinku takze mame to cerstvo vyprate len bude trebalo potom zehlit.. 😉

danka24
autor
7. sep 2009

a mame doma Lovela senzitiv mam pocit tekuty prasok.. 😉

danka24
autor
7. sep 2009

ja chceeem spaaaaaaaatttttttt

megn
7. sep 2009

danuško aha. Koukám, že u vás je to sám babinec.. třeba ty růžové hadříky potřebovat nebudeš, jestli se vyklube malý Janiček 😀

megn
7. sep 2009

aj já by som si dáchla

foogy
7. sep 2009

dani - a jestli vám vyjde holka, tak je to na oblečení super, viď?

Holky, máme tady u nás mateřské centrum, dneska jsem koukala na program a mají i těhu cvičení a přednášky pro těhule a matky. Tak jsem si volala, od kdy můžu chodit cvičit a prý hned dneska 😀 Jenže tady s sebou nemám tepláky, tak se tam jdu aspoň podívat a zjistit, co a jak, už se tak strašně těším!!! Pohyb mi hrozně chybí

danka24
autor
7. sep 2009

fogynka tak ja sa namakam a nazohinam v robote dost takze pohyb mi vobec nechyba.. uz sa mi tazko zohina 😖

megn
7. sep 2009

foogy jo to je fajn, jen choď, zacvičíš si, něco se dozvíš. Určitě to bude přínosné.
Danuško už máš padla?

danka24
autor
7. sep 2009

megi ano padla konecne ale potom som bola este na hodku a pol v robote trebalo mi papiere dokoncit cez den niet casu...

evitkamalicka
8. sep 2009

ahoj kocky...ako sa mate? ja nejako nestiham, od nedele som v jednom kole, v nedelu 4 hodinovy trenazer, vcera 6 hodinovy kurz prvej pomoci, dnes nam uz pridu robit kupelnu+k tomu vecer vodicak teoria a tento tyzden uz asi aj prva jazda naostro

megn
8. sep 2009

bré ráno dámy

megn
8. sep 2009

evi to je super, tož na tebe budu myslet s tím řidičákem.. dávej bacha na Karla Vlacha 😀 hlavně nohu na brzdě, jak si budeš plést pedály 😀
danuško fajn, tak dnes trošku spočni, se musíš šetřit matko 😉

danka24
autor
8. sep 2009

megii co ty tu tak skoro?? mlada spi? 😀

megn
8. sep 2009

mládě je vzůru.. teď jsme byli sprchovat dupku, měl to všude.. bláto 😀

danka24
autor
8. sep 2009

no tak to musel sa smiat poriadne 😀 a ako ste spali?

danka24
autor
8. sep 2009

no dnes sa mi nic nechce ... dnes rano som sa zobudila na neskutocnu bolest vajecnika som sa ani otocit nemohla tak ma mala tam tlacila juuj a tak ta bolest vstupila do krizoch juuj .. ale nastastie som este zaspala 😉 a rano ked janik vstaval odkryl perinu vyhrnul tricko a zacal sa smiat mala mala vypuleny zadok na pravej strane 😀

megn
8. sep 2009

ale tak nijak. Honzík je častý noční budič prudič 😖 sleduješ Superstar, nebo večer padáš za vlast, jako věrný vlastenec?

megn
8. sep 2009

danuš taková malá a už vystrkuje zadek? No co z té Klárky bude? žeby tanečnice? 😀

danka24
autor
8. sep 2009

megan uvidime 😀 a tak rada postrkuje pod rebra tak janik jej dohovara nech si z neho neberie priklad 😀
a superstar pozerame to su tam cisla a riadne a ten posledny 😀 😀

megn
8. sep 2009

jo Ernset to byl magor co? ale ten váš náš, alias Michal David je nejlepší! tak zkomolt text, to je fakt řádný hlupoň 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre