• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
nene dorazila ségra a zahrála si na fotografku :grinning: mám strie jako prase a popraskaný břicho a stehna,ale zakamuflovala jsem to v prográmku :wink:
:sweat_smile: no jo,tak já ti to pošlu na maila
9. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám těch foteček ještě víc,ale zkoušim je upravit,abych si je mohla dát vyvolat,víš?
9. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - tak to je super! ta fotka je fakt úžasná! taky pak jednou budu fotit jako divá!
moje kámoška je v 31.tt a nemá fotku ještě ani jednu, to by mi bylo moc líto. Prej jí manža nechce fotit, jsem jí říkala, zkus to do zrcadla a nebo si dojdi k fotografce(máme tady jednu úžasnou, fotí těhulky a dětičky)
9. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já to taky fotila přes zrdcadlo...není to proti,ale na památku to stačí :wink:
9. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy :angry: kde zase jsi?já budu muset vyrazit do kuchyně?
9. jan 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - to víš, že jo, takhle to budu jednou dělat i já!!!

holky, já už taky jdu vařit, aby měl milka oběd

když tak pak zase prozvoňte, ju?

bérušky moje! Kočenky, ani nevíte, jak vás mám rada!!!
9. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny,tak já si pomalu loučim.jdu směr kuchyně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se mi nechce.

mějte se bájo a já si zítra ukážu.papa :dizzy_face:
9. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa
9. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: nazdárek

danuško,ještě jednou vvvvvšššššššeeeeeeeeecccccccccchhhhhhhhhhnnnnnnnnnnnnnooooooooo
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeejjjjjjjjjllllllllllllleeeeeeeeeeeepppppppppppšššššššššíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. jan 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
dakuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm

baby dostala som od manzela 25 cervenzch ruziii som dojata... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prcekk a vy ste doma????? :grinning: sup rodit dnes je krasny datum :grinning:
10. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani - no, tak to je nádhera!!! Moc ti to přeju, dnešek si krásně užij!!! Myslím na tebe! pac a pusu
10. jan 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cmuk aj tebe fogynksa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka tak to musel být krásný dárek :wink: hezky to oslavte....
jinak prcek se dnes už asi nenarodí :unamused: bohužel s tetou Dankou narozeniny slavit nebude...

jste tu někdo?
10. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcekkk, pamatuju si tě z diskusí. ještě nic?
10. jan 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face: nic :unamused: právě jsem vypila hrnek svařáku,tak třeba tomu pomůžu...a co ty?vše v poho?
10. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
třeba jo, 11. 1. je hezké datum :wink: A jak se cítíš? Mně doktor v pondělí řekl, že malý je doslova "napasovaný" hlavičkou dolů, ale neotevírám se; nicméně porodit prý můžu díky té jeho poloze každým dnem... v pondělí mám další kontrolu, tak uvidíme. Už se na něj moc těším, i když kapka obav z porodu tam je.
10. jan 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak se cítím?no žádný posly ani příznaky k rození teda nemám :unamused: takže asi tak.....já se spíš bojim toho,že nepoznám,až budu rodit :sweat_smile: ale jinak se na prcka moc těšim a tu bolest,která příjde,si radši ani nepřipouštim
10. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono je to asi lepší, si to nepřipouštět, ostatně co nad tím člověk nastresuje, že jo. tak držím palečky, ať se prcek brzo vydá na cestu a máte to hladce za sebou.
10. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky,ty už to máš taky za pár,co?tak budu taky držet palečky :wink:
10. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem vás prošvihla :frowning2: jsem byla u našich a manža byl zabíjet čuníka u jeho příbuzných :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dani...taky ještě jednou všechno NEJ a manža je zlatíčko :dizzy_face:

prcku,myslím na tebe a držím pěsti...11.1. to je taky krásny datum :dizzy_face:
10. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :dizzy_face:

jdu se jen nahlásit,že jsem stále v celku a myslim,že se zatím nic nechystá :angry: :sweat_smile:
11. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: ahoj prcku :slight_smile: taky ti moc drzim palecky, asi je to cekani dlouhe, vid?
u nas se kope o 106, manzu uz napadlo, ze to je fotbalista :wink:
11. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luci,jj to je...dlouhý :unamused: ale co naděláš,že?poručit prckovi nemůžu
11. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku no hlavne ze uz brzo budes drzet ten vas zazrak v naruci :dizzy_face:
11. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luccii,tak na to se nemůžu dočkat :wink: a co ty?vše v pohodě?
11. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku jj, jen jsem mela dojem, jakoby mni tvrdlo brisko, tak to ted hlidam
11. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak cakam na dobre spravy ze anet porodi a ona sa nechysta ani do porodnice... ale hlavne nech su obidve dievcata v poriadku a zdraveeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luciii tak to urcite bude futbalista.. :dizzy_face:

nechy vdaka .. a MM je urcite poklad.. len ho zakopat a nenajst :grinning: :dizzy_face:
11. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak vcerajsia oslava dopadla uzastne nakoniec namiesto partie prisli janikovi surodenci a rodicia a bolo uplne uzastne.. este svokor mi spieval po rusnacky mnohojali... vela rokov (stastnych rokov) az slzy v ociach bolo to velmi krasne a dojemne... a od muzicka som dostala 25 cervenbych ruzi kraasnych aj tortu s 25 svieckami .... take slzy v ociach som mala neskutocne.. nadhera.. a dakujem Panu Bohu za svojho uzastnho manzela...fakt vdaka .. pekny vecer vam prajem... ja len chcela som sa podelit o svoje zazitky..
11. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prcku, dneska nástup? Tak ti přeju, ať je všechno v pořádku. Já si myslím taky na holčičku, tak snad se nepletu. Hodně zdravíčka a síly k porodu. A hlavně do prvních dnů s mímískem, je to fakt náročné... :slight_smile:
12. jan 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

prcku dzime palceky :wink:
12. jan 2009 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok