Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
8. dec 2008

prcku,chuděra megn......já myslela,že to byla rychlovka 😨 🤐 😔

foogy
8. dec 2008

já jedu taky do města a cvičit

foogy
8. dec 2008

prcku - celkově mi ten porod megn přišel takovej divokej, musí nám pak povyprávět, to by jí ve čt mohli pustit, aby už byli spolu doma. chudinka malá...

nechy - lumpačí a roste jako z vody a co váš hafík?

foogy
8. dec 2008

holky, tak musím, miluna už je tady nervozní, papapapa a prckům dobrou 😉

nechynka
8. dec 2008

foogy,jo už se těším jak nam povypráví...já myslím,že už ve středu by mohla být doma,co? 😉

no baron je zlatíčko,miláček a lump v jednom 😀

holky jdu makat...tak zítra pa pa 🙂

sluninka
8. dec 2008

nazdarte princezničky, tak jakpak tady bojujete??

luccii...tak už jsi to vyklopila? 😀 to Ti to tajemství moc dlouho nevydrželo, ale tak alespoň oficiálně velká gratulace 😵

megn...a TObě meeeega gratulace k Honzíkovi, hlavně zdravíčko a ať pěkně rostete 😵 😵

jinak u nás dobrý, těšim se až Naty vyleze, už je moc těžká 😀

luccii
8. dec 2008

sluni ale vydrzelo, skoro 2 mesice, ty ses to holt dozvedela o chvilinku driv 😉 ale jinak jsme to tutlali na vsech frontach 🙂

nechynka
9. dec 2008

no holky kde jste kdóó? 🙄

sluni,no tomu se říká telepatie.....dneska ráno jsem na tebe myslela 😀 to je dost,že ses ukázala...už to máte s Natálkou za pár.... 😉 😵

foogy
9. dec 2008

ahoj kočandy, vy dneska nebudete mluvit??? ☹ Mně je smutnooooooooo ☹

foogy
9. dec 2008

ahoj nechy! tak jakou?
já jsem sama doma s Annie a už dvě hodiny sedím u pc a tv a nic se mi nechce dělat, takovej KOPR trošku. Já bych asi nemohla pracovat z domu...

nechynka
9. dec 2008

foogy,to mi vykládej...já mám brutus KOPR a to jsem v práci....fááákt krize 😠 a hlavně to ranní vstávání 😝 ☹ to je hnus

foogy
9. dec 2008

nechy - teď si musíš zase zvyknout na to vstávání, co? a ty vstáváš někde kolem 5, viď? já se dneska vyspala dosyta - do 10:00.
nechy - a co máš k obídku? já nevím, co si mám uvařit nebo co si dát...
nechy a budeš mít během Vánoc volno?

nechynka
9. dec 2008

foogy,vstávám 4:25 ale příští týden se mění řád...tak budu spinkat o 30minut déle 😎
ty se máš...tak dlouho spinkat-to se mi už dlouho nepoštěstilo,já na PN vydržela tak max do půl 9 🙄

k obídku jsem měla 2cerální rohlíky apaštiku...nic moc zdravýho,co? 😅
a ještě tu mám pribiňák a loupák...... 😀

no chtěla bych volno...pokud ho dostanu!loni jsem musela do práce 🙄

prcekkk
9. dec 2008

halooooooooo 😀

prcekkk
9. dec 2008

tady nikdo není? 😢

nechynka
9. dec 2008

tady se spí po obědě 😔 😀

prcekkk
9. dec 2008

aha,tak to jo 😉
jak je dnes?

nechynka
9. dec 2008

blbě 😝 a tobě? co dneska provádíš? už jste se pustili do pečení? a včera všechno nakoupeno? 😉

prcekkk
9. dec 2008

jak to,že blbě? 😕 peru plíny a chystám se žehlit to povlečení 🙂 jinak nic zvláštního...

nechynka
9. dec 2008

a jak se vypralo to povlečení? nezabarvilo se? 😉

prcekkk
9. dec 2008

ne 😀 v pohodě...

nechynka
9. dec 2008

a dárečky na vánoce už máte teda všechny?

prcku dneska je 10.12. to už možná za měsíc budeš mít u sebe uzlíčka,co?
a co megn? nepsala ti nějaky novinky? 😉

prcekkk
9. dec 2008

dárečky ještě všechny nejsou 😒 ale blížíme se do finále...
no jo,to je fakt - jééé to tak strašně rychle letí 😨

jj megn jsem psala a odpověděla,že se od soboty vůbec nevyspala.malý furt řve a chce furt houpat a když přestane,tak je zle....je vyčerpaná,ale moc šťastná

nechynka
9. dec 2008

jéééé chudinka....třeba to bude trvat chvilku než se Honzík aklimatizuje, a pak bude nejhodnější miminko 😉 😵 tak ji kdyžtak pozdravuj 🙂 ona rodila už od soboty? 😨

prcekkk
9. dec 2008

třeba to bude jen ze začátku 😉

nechynka
9. dec 2008

třeba jo 😉
a co dneska vaříš?

foogy
9. dec 2008

nechy - když já toho teď měla tolik - normální práci, brigádu, studio, cvičení, proto to spaní tak dlouho a ten KOPR

ahoj prcku! a co v té porodce? manža s tebou půjde k porodu? nebo jak jste to domluvili? a už jste byli spolu na kurzu?

holky, my dneska jedeme na koncert černochů, tak se těším (něco na styl sestra v akci :o))

nechynka
9. dec 2008

foogy,však jo 😉 zasloužíš si odpočinek 😉

jo prcku a jak vypadá porodní sál? viděla jsi ho?

prcekkk
9. dec 2008

nechy,nevařim.
porodní sál jsem viděla na fotečkách a vypadá moc pěkně.chtěla bych se tam jet ještě s MM podívat,ale nevim,jestli to stihneme 😒

foogy,MM k porodu jde.a včera se mnou sepisovaly jen spíše formality - nemoci v rodině,povolání mě a MM,rodná čísla a takový ty blbosti,víš?
a na kurzu jsme nebyli a ani nepůjdeme

nechynka
9. dec 2008

prcku a máš sepsanej takovej ten porodní plán?...myslím jako jestli tě můžou oholit, dát ti klistýr a tak...jestli se to teda dělá já nevím 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre