Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
16. mar 2009

ahojky,nech si chutnat...Kubík už se taky ozívá,tak jdeme papkat 🙂

evitkamalicka
16. mar 2009

prcku to je blbost aby to bolo take drahe
http://www.moje-lekarna.cz/zbozi/11013170-nutri...

nechynka
16. mar 2009

ahoj holky...tak jsem vás propásla

foogy,to není pravda,že na vás prdím ☹

evitkamalicka
16. mar 2009

ja pojdem za chvilu tiez papat, dobru chut vsetkym

nechy ahojky, uz 21tt parada

nechynka
16. mar 2009

ahoj evit...taky přeju dobrou chuť...sýr bych si taky dala 🙂
my budeme mít dneska s manžou takovej malej štědrej den...bude smažený kapřík a br.salát 😀
a pak mě čeká kupa žehlení a praní a uklízení 😝

evitkamalicka
16. mar 2009

prat by som teda mala aj ja, ale nejak sa mi do toho nechce

lu82
17. mar 2009

Ahoj holky. Dnes jsem byly v poradně. Eliška váží 6875 g a měří 70 cm. Za týden máme jít píchat náušničky a já pořád zvažuju, jestli píchnout nebo nastřelit. Mám z toho hrozný strach. Přikláním se spíš k propíchnutí, protože chci, aby měla zrovna svoje, zlaté, náušničky. Při nastřelení by musela 2 měsíce nosit jiné. Holky, co vy na to?

evitkamalicka
17. mar 2009

ahojda, my sme sa vazili v nedelu a mame 7600g...od vcera Adamko rozprava vselijake sranda slovicka dadada, hejadada a podobne, taky je podareny

foogy
17. mar 2009

lu ahojky, tý jo, to je dilema..
Ale asi spíš propíchnout bych je já osobně nechala. Mně je taky píchaly a na fotkách mám hned krásné naušničky od babičky.

evit - ahojky!!! Jéé, malej žvatlá, to už bude brzy mama, tata 😵

Vám ty dětičky rostou jako z vodičky!!! Je vidět, že se s vámi mají dobře!!!

lu82
18. mar 2009

foogy: No to je dilema. No už se taky přikláním k propíchnutí, ikdyž je to určitě víc bolestivé. Nechci, aby do 8 měsíců měla prozatimní náušničky. Jenže taťka s ní jít nemůže, tak holt musím já a já mám z toho pěkné bobky, ikdyž do ordinace nemusím. Jak ji uslyším v čekárně plakat, tak začnu taky. 😔 😔 😔 😢

lu82
18. mar 2009

evitka: no klučíci jsou vždycky trošičku těžší 🙂 U nás se taky všeljak žvatlá, je to fakt sranda. 😀

foogy
18. mar 2009

lu - aha, tak to tě naprosto chápu. Já teda dítě nemám, ale na očkování se psem odmítám chodit. Je mi jí prostě líto, no. Tý jo, přemluv manžu, ať tam s Eliškou jde. 😉

nechynka
18. mar 2009

ahojte babule

lu..eliška už je slečna...už se těším až nám ji vyfotíš s naušničkama 😵
no já osobně bych je nechala nastřelit než propíchnout....ale asi na to máme každá jiný názor 😉

holky já už se taky těším na toho našeho mimouše...až se s ním pomuchlám...teďka mi jaksi poslední dny vyrazilo pěkně bříško tak že už nejde přehlednout že jsem těhu...tak si to tak nějak i víc užívám 😵 a bříško samo vyfotím 😉
ju a brouček už kope krásně každý den....a předevčírem kopl manžu přímo do ksichtíku.... 😀 😀 😀

foogy
18. mar 2009

ahoj nechy!!!

no, to jsou krásný zprávy!!! Hned mám lepší náladu!!!
A mimouš teda drzej už odmalinka, co? Kopat tátu 😀
A na fotku se samozřejmě těším!!

lu82
18. mar 2009

Ahoj nechy, to je krásné, že už cítíš pohyby. Je to super pocit, že? Taky se těším na fotku.

No jo, Elindu určitě vyfotím. Už aby to bylo za náma.

nechynka
18. mar 2009

foogy,a dneska nám svítí sluníčko...já už cítím jaro v kostech 😉 😵
četla jsem tu diskusi o tom léčiteli ...je to fakt mazec...
když si táta zaslouží....hned si u mě mimouš šplhl....bude to mamčin mazánek 😉 😵 😀

lu,je to krásný...zatím to bylo takovy šmrdlání ale od soboty je to párkrát za den i pěkný kopanec...ale je to nádhera 😵 😵 😵
a držte se....a hlavně nebuď smutná že bude Eliška plakat(to se lehko říká já vím)...ale ona za chviličku přestane a nebude si pamatovat,že ji něco bolelo 😉

lu82
18. mar 2009

Jdeme v úterý, tak držte palce. Jo, doktorka říkala, že jak nasadí náušničky, tak dětičky většinou hned přestanou. Musím jí pak koupit něco za odměnu. 🙂

A počkej nechy, až bude větší, to bude úplné vlnobití..... 😀 A nejlepší je to v noci a tak v 8. a 9. měsíci 😀

lu82
18. mar 2009

foogy: No on je v práci. Budu se snažit....

foogy
18. mar 2009

nechy - no, to máš pravdu, že si to malá nebude pamatovat, já si to taky nepamatuju 😉

nechy - jo, to je jak z grotesky, viď? ale u tohodle léčitele byly 2 známé a obě otěhu do doby, co on řekl. Ale o preparátech nic neříkaly, tak nevím.

joo, dneska tady nádherně svítí sluníčko, ptáci řvou - že by jaro?? Kéž už by to vydrželo, hned by to bylo veselejší! 😉

holky, já byla včera na gyndě a mám zánět a dostala jsem čípky a zákaz sexu na 8 dní 😠 😢

nechynka
18. mar 2009

lu,nestraš...mě se už teďka nějak zhoršilo spaní...nemůžu spát na zádech...bolí mě z toho břicho...takže se děším...toho letního horka a konce těhu 🙄 😝

lu,ju kup jí nějaky letní šatky...to na holky platí 😉 😀

nechynka
18. mar 2009

lu,a kupovala jsi pro Elišku šátek nebo babyvak?

foogy,fakt? 😨 ty máš taky furt nějaký problémy,co? ☹ tak se drž a ať je zánět brzo pryč!!!!a se sexem je to taky naprd,co? ☹

ale napsala jsi to tam správně...taky souhlasím s tím-věř a tvá víra tě uzdraví.....já bych k léčiteli nešla protože mě by chyběla ta víra takže si myslím,že by mi nepomohl....každopádně ale věřím tomu,že kdo tomu vážně věří tak mu to pomůže 😉

lu82
18. mar 2009

nechy, na zádech se moc spát ani nedoporučuje. No já ke konci už nespala vůbec. Ale bylo to hlavně kvůli čůrání 😀 Jo koupím jí k tomu třeba sponku do vlásků 😀 - ale do kterých??? 😀 😀 😀

foogy: No to já mívám občas taky. A pak si to s manžílkem přenášíme navzájem. 🙂

nechynka
18. mar 2009

holky já musím zaťukat...já zánět snad nikdy neměla...jen jednou teda kvasinky a to byl fakt mazec 😝 naštěstí to tehdy ještě né můj manža 😀 ode mě nechytil takže to bylo v poho 😉

foogy
18. mar 2009

holky a jak se v těhu spí? já myslela, že právě na zádech? tý jo, to jsem žila v omylu 😀

lu - aha, takže to můžeš přenést na partnera, jo? pač se mě mudr. ptal, jestli s tím nemá přítel problém. Ale miluna ne.

nechy - kvasinky jsem měla asi v 16., to jsem vůbec netušila, co to je a furt jsem se drbala, fakt šílený. A pak ve 20., to už jsem věděla a hned jsem zahájila léčbu a dobrý!

foogy
18. mar 2009

lu - ty jsi vošklivá!!! eliška vlásky má!!! teda Eliško, takovou zlou matku!!! 😀 😉

holky, vám napíšu, co se včera odehrálo, se pobavíte.

nechynka
18. mar 2009

foogy,v těhu se spí blbě 😀 😀 😀 to každopádně.... 😀 já se furt budím-buď mám blby sny nebo mě probudí bolení břicha (když ležím na zádech) a když ležím na boku a prudce se otočím na druhý bok...tak mě taky zabolí břicho...+několikrát noční běh na záchod 😝 právě přemýšlím jak to všichni říkají,že si má těhule naspat do zásoby že po porodu se nevyspí...jak to udělat když prostě mi nejde spát ☹ a to já vždycky vydržela spát cely dopoledne...teďka si vezmu dovču a mám co dělat abych v posteli vydržela aspoň do půl osmé 🙄

nechynka
18. mar 2009

foogy piš piš 😀

foogy
18. mar 2009

Milunka mi šel včera pro prášky na ten zánět. A on je trošku stydlín, jo. A pak mi volal, že příště si pro ty prášky jdu sama, že mu tam mladej magister začal vysvětlovat, že se zavádějí vaginálně a jak, hahahaha. A za ním prej dalších 10 lidí!!!! Ale magister byl prej taky trošku nervozní, haha.

lu82
18. mar 2009

fogy: Já nejsem ošklivá matka! Jsem ta nejhodnější maminka na světě. To nejsou vlásky, to je chmíříčko, do kterého nic zapnout nejde, ale třeba za 2 za 3 roky budu česat culíky 😵
Tak to je dobrý, dovedu si ty 2 chlapy živě představit 😀
No já měla jenom ty kvasinky.

V těhu by se mělo spávat hlavně na boku a nejlépe tuším na levém, že to se dostává miminku nejvíc kyslíku. Na zádech to není vhodné, ale myslím, že se tím neublíží.

nechynka
18. mar 2009

foogy,tak to si dovedu živě představit...ale aspoň měli lidi zážitek,no 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre