Aké vitamíny, alebo čaje ste užívali po kyretáži?

82
19. okt 2012

co som sa docitala tak alchimilkovy caj,rakytnikovy olej,vitaminy calibrum baby plan,E,C,kyselina listova

maggie37
20. okt 2012

Ahoj, po kyrete som pila len alchemilku, tie ostatne doplnky už ked je opať snaha o počatie...

jahody11
20. okt 2012

ja podobne ako @maggie37 tiez len alchemilkovy caj a zadarilo sa nam hned po prvommesiaci pitia caju ale od kyretu az po 5 mesiacoch

lucka1987
20. okt 2012

alchemilkovy caj som pila.. femibion 800 , potom po prvej mrchani som otehotnela

cerez
20. okt 2012

alchemilkový čaj

sachmetttt
20. okt 2012

Ja som dostala antibiotika..potom som pila alchemilkovy čaj, mamavit, a kyselinku listovu.. po 2 mesiacoch a kusok som otehotnela :🙂

viktoria12
20. okt 2012

alchemikovy cajik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dada281185
9. sep 2013

ahojte som 4 den po kyrete, bola som v 8 týždni ked sa to stalo a od dnes zacinam pit alchemilkový čaj, kolko krat za den ho treba pit?a mam tiež aj antibiotika do piatku tiež aj calibrum baby plan, kedy možem calibrum začať užívat?poradte dakujjeem 😀

kiki68
12. sep 2013

ja som pila alchemilkovy caj a este nejaku zmes na zenske problemy a teda pomohlo to asi najviac, ja som mala po kyrete namiesto menzesu strasne krce.

veronikasvitac
14. sep 2013

Ja som po kyrete mesiac..a dnes som dostala menštruácia, žiadne bolesti, nič, uplne v pohode..Stále pijem alchemilku, 3x denne sa snažím 🙂 A rakytníkový olej..cítim sa dobre, pomáha 🙂 Calibrum stačí užívať pred snažilkovaním, teraz si tým organizmus nezaťažuj...mne lekár povedal že netreba brať nič, príroda sa s tým vysporiada..ale čajík neuškodí, pomože 🙂

jankasvk
12. okt 2013

Ahojte baby.uz som to tu raz pisala,ale chcem sa k tomu vratit.11septembra som potratila v 16tt.bol to moj druhy potrat od februara do septembra.prvy potrat bol v 10tt a ten druhy ako som pisala v 16tt.priciny nezname.oba potraty boli bez kyretu...telo vypudilo vsetko.po druhom potrate som krvacala asi 10dni ale velmi slabo a ostatnych 16dni spinenie.po 26 dnoch som dostala prvu menstruaciu ale je velmi velmi slaba.vlozku takmer vobec nepotrebujem,len ked idem na wc tak trosku krvacam.len som trosku znepokojena ze je to uz 8den.ja som vzdy mala menstruaciu max 4dni a teraz takto dlho.pritom ani po porode v r.2011 ked sa mi narodila dcerka tak menstruacia bola ako pred porodom cize kratka.uz som si aj kupila alchelmilkovy caj a dufam ze mi pomoze.chcem sa vas preto opytat ci aj vy ste mali nejak dlhu,kratku silnu ci slabu proste inu menst...po potrate.chcem doplnit ze bolesti nemam ani krv nijak nezapach a citim sa fyzicky dobre.zijem v uk a po potrate mi nerobili ziadne usg len tehu test po dvoch tyzdno a bolo negativne takze dufam ze je vsetko o.k.dakujem za vase nazory 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre