Ako sa vyrovnať so stratou?

baby999
6. okt 2016

Ahojte ženy, zistili mi mimomaternicove tehotenstvo a pred par dňami ma operovali. Museli mi zobrať s bábätkom aj jeden vajcovod ☹ neviem sa s tym vyrovnať a strašne sa bojím že nebudem už mat bábätko. Som mladá a milujem detičky ☹ ...pomôžte

debora
6. okt 2016

Je mi to velmi ľúto. Prezivas urcite tazke obdobie. Poznam zopar dievcat ktore si presli tym co ty. No teraz sa tesia zo zdravych deticiek. Takze hlavu hore. ;)

salfusco
6. okt 2016

tu to moze byt kazdemu luto,ale vyrovnat sa s tym musis vnutorne ty s pomocou partnera ,popr.rodiny.Aj s jednym vajcovodom mozes v pohode otehotniet,takze ked ide o to,tak sa bat nemusis.A ak si mlada a nemas zavaznejsie problemy,tak to problem urcite nebude.Vela stastia a sil a musis pozitivne mysliet a neprepadat do depresii...

melonik7
6. okt 2016

@baby999 mala som mimomater.tehotenstvo pred 3r (vzali mi pravy vajcovod), po roku som prirodzene otehotnela a to hned dvojicky 🙂 takze da sa otehotniet..ak ti mozem.poradit- prestan pouzivat slovo babatko -ze ti vzali babatko spolu s vajcovodom - zameraj myslienky na to ze to bola operacia kt.ti zachranila zivot, lebo tu by o tvoj zivot skor-neskor islo .. este to chvilu bude boliet, budu myslienky, preco prave ja, ze uz neotehotniem......prejde to ☺ prajem vela stastia 😊

veronkaj
6. okt 2016

viem ako sa cítiš mám jedno dieťa a tehotná som bola niekolko krát, stále túžim po dieťatku ešte aj keď ho nemôžem mať a pohlad na deti a tehotné stále bolí ale to nik kto nezažil nepochopí, hlavne nájsť niečo pri čom Ti mozog upútava niečo iné , čas pomáha no nezahojí ako sa vraví, naučí Ťa s tým žiť.
máš jeden vajcovod, môžeš mať ešte deti, neboj sa a keď máš možnosť tak chod do toho

libawet
6. okt 2016

@salfusco obdivujem Ťa, že ako muž vnímaš ženské problémy a záležitosti....z niekt. Tvojich príspevkov mám dojem, že muž nie si....trošku je to také zvláštne, neuraz sa, že reaguješ na takýchto stránkach a riešiš ženské problémy, nesedí mi to na muža...mám muža doma tiež a v živote by ho niečo takéto nenapadlo...neber to v zlom.
@baby999 - nevešaj hlavu, mysli pozitívne, skús prírodné preparáty na hojenie a celkové vzchopenie sa organizmu a mysle, čo najmenej stresu, ak sa to dá, veľa zdaru!

salfusco
6. okt 2016

@libawet mna vnimať ženy naučili partnerky a kedze sa pohybujem skor medzi ženami a mam aj viac kamaratok ako kamaratov a počuvam to,co vravia,tak možno preto.O vela veciach som sa s partnerkami otvorene bavil,nejake tabu neexistovalo ( možno som mal stastie,a možno nie,že to tak bolo),takže vela veciam rozumiem.Ale taky dojem nemusis mať,som chlap ako každy iny,so svojimi kladmi aj zapormi,len vnimanim sa asi vymykam standardu vacsiny.

medovka14
6. okt 2016

Je mi ľúto tvojej straty, neboj sa, aj s jedným vajcovodom môžeš mať kopu detí, moja mamina mala 4 🙂 držím palce

zooeynka
6. okt 2016

@salfusco nie si ako kazdy iny chlap. Ini muzi tu netravia cas...Fakt je to zvlastne co ta na zenskom fore tak zaujima...nic v zlom.

womankc
6. okt 2016

@baby999 neboj sa je to síce veľký zásah do tela, ale príroda je mocná . Doporučujem ti teraz sa o seba postarať , buď prírodnými prostriedkami / alchemilka, alternatívne produkty / alebo wobenzym, či proenzi . Dostaneš sa z toho a aj s jedným vaječníkom sa dá otehotnieť ... Mojej priateľke tiež odstránili vaječník a tiež sa tohto bála , že sa nebude dať a pomerne rýchlo otehotnela a majú krásneho synčeka

kredog
6. okt 2016

ber to ako oporáciu, nebyť jej už by si nemala ani nádej na to, že budeš mať deti. Ja som si prešla náhlou brušnou príhodou, kde až na stole zistile, že to je extra uterina. Som rada, že žijem. DR. mi vravel, že nemám šancu otehotnieť, mám ešte aj maternicu naopak, chcel mi ju operovať, no a dnes mám dvoch krásavcov. Tehotenstvo je hlavne o hlave a nerozmýšľaní, čo by bolo, keby bolo. Ber to tak, že to bolo a dnes je to inak. Zbytočne si robíš psych. bloky.

salfusco
6. okt 2016

@zooeynka mam pocit,že tu prispievaju obcas aj chlapi..ale v poriadku,je to tvoj nazor 🙂 netravim tu tolko casu,ako vacsina žien,ale ked mam cas ( najma v praci,kedze si to mozem dovolit ),nič nenormalne v tom nevidim.Co ma zaujima?Hlavne recepty,kedze su tu celkom fajn napady,co variť,kedze si varim sam.Mam kamaratku futbalistku,co travi cas s chalanmi..nie je snad normalna žena,len preto,že ju bavi futbal,chodi a hra futbalove online manažery a prispieva do tem,kde sa riesi futbal a diskutuje tam 90% chlapov?Dalsia sa zaujima o auta a travi vacsinu casu v garaži a so ženami si nema co povedať..Nie su snad normalne ženy?Niekedy si tu spravim naladu a zasmejem sa,pretože niektore temy a otazky su mimo galaxiu a nie že "temy pre ženy" a kedze mam rad srandu,preco sa nepobaviť.A niekedy poradim..preco nie?Hadam je jedno,ci je rada od chlapa alebo od ženy a castokrat maju ženy radsej chlapsku radu,pretoze je to iny pohlad.A uz som raz spominal,do modrej stranky patri aj modrastrecha.sk,kde sa rozoberaju temy ohladne stavieb,byvania ( kvazi chlapska stranka tohto webu ) a registrujem tam plno prispievajucich zien..neviem,žiadny chlap sa nepozastavuje nad tym,ci je to normalne alebo nie 🙂

zooeynka
6. okt 2016

@salfusco pracujes v statnej sprave? ;)

eliwedd
6. okt 2016

cas, cas, cas, zahoji, vyriesi, pomoze. vlastna skusenost. A este to, ze aj ked mas okolo seba ludi, ktori ti pomozu, nasluchaju, prezivaju tvoje trapenie s tebou, v konecom dosledku, si musis odzit kazdy okamih tvojho smutku. Inak to nejde. Zelam vela sil ♥

salfusco
6. okt 2016

@zooeynka nie..tam sa asi neda " nerobiť a zarobiť " :D praca v statnej sprave to je asi praca s ludmi a to je robota na nervy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre