Ako zistím, či muž, ktorý mi píše si vymýšla a je klamár?

vazeny123
13. okt 2017

Podla mna si jeden vymýšla všetko čo mi píše hrá to na mna no nie som si istá aki mate na toto nazor vy??

pretože toto su bludy a vymysli aby opantal muž žene hlavu .

tak toto mi napisal :.
Neublizujem
Snazim sa ludi rozosmiat
Respektovat a pomahat, ci usmievat mam instinkt

Na ludi co ma nieco naucily..nikdy na nich nezdvihnem hlas
Zeny rozosmievam, prekvapujem
Zo zenou som sa este nepovadil, ci udrel, ci krical..
Tak trosku tak

mimi1237
13. okt 2017

Nijako to nezistis lebo napisat sa da kadeco a preco sa osobne teda nestretnete aby si to zistila ked ti natom tak zalezi?

lillystranska
13. okt 2017

@vazeny123 celkom nerozumiem čo je na tom zle? Toto mi hovori aj moj drahy a neni to žiaden hajzel takže toto ti povie skoro každý druhy chlap

mimi1237
13. okt 2017

A take ze zo zenou som sa este nepovadil ,tak bud ziadnu este nemal alebo...neviem 😁

lillystranska
13. okt 2017

@mimi1237 nemyslím si ja napríklad som sa s priatelom ešte nepovadila a to sme spolu strááááášne dlho.

mimi1237
13. okt 2017

@lillystranska ja len ze napisat sa da ozaj vselico ,moze byt uprimny ale ci je to dobry chlap zisti az ho spozna osobne...

mamaaaaaaaaaaa
13. okt 2017

Podla tvojho pisania mi to pride tak akokeby si bola pubertiačka.

Nezistis to do kym sa s nim osobne nespoznas. Vela muzov ked pisu zene tak ju chcu uputat opantat pochvastať ..
Mozno je to vtipne ale v dnesnej dobe ete stale existuju muzi ktori si vedia vazir zeny a samozrejme im neublizuju, vedia zenu rozosmiat, prekvapit .. su muzi ktori by nikdy neudreli zenu je to loggicke spravit to moze len neludsky clovek samozrejme. Samozrejme ze su muzi ktori nevytvaraju vo vztahu konfliklty niesu hadavym typom ale nikdy sa vo vztahu nikto hadke nevyhne.

Ty si to napsala trochu blbo ak to tak citam.. viem zeny rozomiat prekvapit.. kolko denne prekvpuje zeny kolko a ivot tie zeny prekvapil.. preco s nim teda ta jedna neostala.. kolko ich uz v zivote mal a stale nema nic ked je taky dokonaly pan ako ti pise ?? Uz len toho by som aspon ja vycitila ze si vymysla alebo skor ze zveličuje a takto si puta zeny k sebe .. vies .. clovek sa neda prekuknut z fotiek ani z pisania ale ak ho spoznas co uz je za prve riskantne ale to je na kazdej zene ako s kym a kde si dohodne rande... Myslim si ze su aj krajsie vtahy kde nikdynebolo treba sa zoznamovat cez socialnu siet pokec facebook badoo a mnoho dalsich ..

vazeny123
autor
13. okt 2017

@lillystranska mne prijde toto ako výmysli

vazeny123
autor
13. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa
mš pravdu už len podla toho ako sa vychvaluje

kittykat22
13. okt 2017

@vazeny123 tak to sú dobré omáčky. Ty máš 15, on je éterický zúfalec. S takými somarinami choď na birdz.

dominika6
13. okt 2017

@vazeny123 chlapec mám pravdu...
dokáže rozosmiať..
svojou gramatikou..

vazeny123
autor
13. okt 2017

@kittykat22 nemam to t mam napísane iba tak ...

moonlight1210
13. okt 2017

@vazeny123 obaja pisete akoby ste slovencinu neovladali. nemohli by ste si aspon pisat v rodnej reci?

admet
13. okt 2017

@vazeny123 bacha na chlapov, ktori tlacia kaleraby do hlavy 😉

obsadenemeno
13. okt 2017

@vazeny123 a si si ista, ze si zena? Muzsky nick, aj profil.... hlavne to "priezvYsko"..... rozosmiat dokazes akurat tak gramatikou...... 😒

admet
13. okt 2017

@obsadenemeno mozno sa snazi zistit, preco ho slecny na pokeci chronicky ignoruju.

ema234
13. okt 2017

@vazeny123 a co ma byt? ako keby mi to napisal nejaky muz tak sa pousmejem a nic viac, chce byt mozno zaujimavy a galantny, to je vsetko 🙂

ema234
13. okt 2017

@admet tak to nieje bohvieaky kalerab, ved ju na nic nenavadza iba ukazuje aky je ,alebo sa snazi byt 🙂

ema234
13. okt 2017

@vazeny123 tak na tomto naozaj nic nevidim 🙂 🙂 fakt sa smejem , kolko mas 11 , 12 rokov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre