Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdravé babätká v brušku

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte ♣-čky 🙂 .
Po všetkom, čo sme si prežili v roku 2009, dúfam, že rok 2010 bude pre nás uspešnejší, šťastnejší a všetky sa dočkáme zdravých miminiek v brušku 🙂

micicka
25. okt 2011

@sarafortuna no rozhodla moja placenta, ktorá nefungovala celkom ako mala. no stres by bol väčší, keby sa na to "pripravujem", prišlo to tak rýchlo, že som ani nestihla 😀

sarafortuna
25. okt 2011

@micicka , tak super, že to včas podchytili 😉 😉 držte sa... a UŽI SI TO !!!! 😵 😵

velvet26
26. okt 2011

@micicka gratulujeeeem moja, velmi sa tesim, ze si to zvladla a ze si uz hrda mamicka krasnej natalky... 🙂 😵 😵 a robili ti cisarsky nakoniec??

micicka
27. okt 2011

@velvet26 ahoj Andrejka, ďakujem ti veľmi pekne za gratulácie 🙂 nakoniec bol cisársky, aj prednosta tu v NR to odobril a on nie je veľmi za sekcie, takže asi to bolo nakoniec určite bezpečnejšie.

sekina
7. nov 2011

zdravím všetky babenky, čo "chodia" do tejto témy, ja som tu už po veľmi dlhej dobe, asi aj po roku...ale tiež som si prešla peklom, keď sme v 2009 prišli o bábetko v prvom trimestri...ale teraz som už šťastnou maminkou malého Drobca a týmto by som chcela povzbudiť každú z vás, aby ste nezúfali a hlavne verili, že to vyjde a budete maminkami 🙂)
...ááá Velvet, neviem, či si na mňa ešte pamätáš, ale ešte v "starej" téme si mi veľmi poradila, som rada, že aj Ty si šťastnou maminou 🙂))

misinn
8. nov 2011

@micicka aj ja by som ti chcela zagratulovat malinka Natalka je krasna 😵 zelam vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

velvet26
10. nov 2011

@sekina ahoj,no veru po dlhej dobe si sem zavitala.. 🙂 je mi znamy tvoj nick a je uzasne, ze aj ty uz mas svoje vytuzene babatko.. 😵 😵 a veru, uz sme tu skoro vsetky mamicky, takze nova tema bola pre nas stastna a uspesna, z coho sa velmi tesim a ked chces napis mi do IP trosku viac o babatku, ci je to chlapcek alebo dievcatko a ako sa mas, budem rada 🙂 a tesi ma, ze som ti pomohla svojimi radami..

sarafortuna
14. nov 2011

@velvet26
@micicka
čaute Mamky, 😀
ja som dnes bola na hemato, a dr. mi dala fraxík a už pichám- preventívne. Len som trochu prekvapená, že neriešila ani spermiogram a podobne... ale mužíka to asi nemynie, už som si overila, že čo a ako a POJDE a basta... trošku vydrží, veď dr. ho maximálne prehmatá 😀 😀 , vyobzerá a potom ho bude musieť prehovoriť, že PRINESIEME materiál z domu...

tak začínam veriť a dúfať, že do mojich narodenín vo februáci už budú hádam //.
ahojte

micicka
14. nov 2011

@sarafortuna ahoj zlatko 🙂 na spermioram len nech pekne ide, my ženy si "užijeme" iné srandičky, toto ho určite nezabije a hlavne vy budete vedieť, že je všetko ok, prípadne ak by nebolo, tak podniknete nejaké kroky.
a fraxík picháš len pre istotu, či si mala zlé výsledky krvi? už si nepamätám, možno si nám to tu aj písala.

veľmi, veľmi držím palčeky, aby sa zadarilo čo najskôr, nemusí to byť ani na tvoje narodeniny 😉 inak sa ako máte?

sarafortuna
14. nov 2011

@micicka ,
pichám iba "prekoncepčne" - preventívne...
to mi už spomínala dr. niekedy v júni... ale vtedy som mala problémy s ovu.
Ja som sa dnes chcela ísť iba objednať a že to prekonzultujem niekedy v decembri a dr. ma hned aj vzala a aj dala jednu krabičku... 😉
Hej, mužík pôjde, veď dnes už kukal že si pícham a vravím, že ak budeme šikovní tak budem pichať cca 1 rok 😅
Ty brďo, príde mi to veľa... 😨 😨 😨 ale vydržím.. dnes som pozerala na FB ako sa darí kamošovmu synovi - má ťažkú leukémiu a veru sa má hrozne, drobčiatko jedno ☹ ☹ ... tak som si uvedomila, že čo tam taká jedna "včielka" maličká - vydržím...
Len keby sa nám zadarilo, ale proste VERIM 🙂 🙂 🙂

sarafortuna
14. nov 2011

@micicka ,
rozhodla som sa pre injekcie pred 2 mesiacmi, lebo som po ovulke mala také pocity ako pri tehu... také pichanie a tlačenie v podbrušku, niekde v materničke a stále na tom istom (cca) mieste - všetko sedelo, len príznaky neboli 😖 tak som si veru pomyslela, či sa nám tie bunky nenašli a či sa nám ale nezahniezdili nedobre... a to bolo také znamenie...
Mne aj minule opuchli nohy - lýtka som mala ako stará žena (hmmm, a zabudla som to povedať dnes dr... ) - asi zo sedenia za stolom - som robila dlho na pc a nemenila polohy 🙄 🙄 🙄

sarafortuna
2. dec 2011

@misinn , čo to vidím? 😵 držím palce.. 😉

misinn
2. dec 2011

@sarafortuna dakujeem 😵 😵 do tretice to snad dotiahneme do stastneho konca 🙂

mafynka
30. jan 2012

@misinn ahoj,,,Ako sa mate?

misinn
30. jan 2012

@mafynka ahoj mame sa dobre, uz citim jemne kopanceky tak sa vytesujem, inak vsetko v poriadku a vy sa mate ako? 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre