Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdravé babätká v brušku

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte ♣-čky 🙂 .
Po všetkom, čo sme si prežili v roku 2009, dúfam, že rok 2010 bude pre nás uspešnejší, šťastnejší a všetky sa dočkáme zdravých miminiek v brušku 🙂

trinitka87
31. dec 2009

tak uz mam foto 😎

lenkka81
31. dec 2009

TRINITKA CAUKO SI TU?

trinitka87
31. dec 2009

ahoj, ano som tu

lenkka81
31. dec 2009

Ja som chcela kuknut facebook, ale akosi to blbne, asi tam bude vela ludí 😠

lenkka81
31. dec 2009

inak viesco je skoda, ze nevidim kto tu je pripojený.....alebo teda kto ma zapnuteho konika,,,to mi tu dost chyba....

trinitka87
31. dec 2009

ja som aj na facebooku mne zatial funguje.

to by bolo dobre kebyze to tu je kto je pripojeny, mozno aj to zavedu ked daju tu novu verziu konika

trinitka87
31. dec 2009

akurat som mala 666 prispevkov a my sa blizime k prvej stovke 😎

jarulai
31. dec 2009

ahojte dievcata 🙂
vsetkym nam zelam aby novy rok 2010 priniesol kazdej z nas len to dobre, aby tato temicka priniesla nám vsetkym hlavne zdrave babatká, ktoré s nami uz zostanu 😵 😵 😵

STASTNY NOVY ROK 2010 😵 😵 😵

micicka
31. dec 2009

ahoj dievčatá, nakukla som na chvíločku 🙂 kapustnička hotová a ide sa na chlebíčky.

chcela by som nám všetkým čo sme tu a prípadne aj tým, ktoré sa k nám pridajú zaželať krásneho Silvestra a HLAVNE úspešný rok 2010, havne veľa ZDAVIA, ŠŤASTIA , lásky, úspechov a KRÁSNE DETIČKY. Takže tfuj tfuj tfuj do nového roku 😉

velvet26
31. dec 2009

predsa len sa mi este podarilo nakuknut k nam do nasej novej temicky...
tak aj ja este raz vsetkym vam zelam krasneho silvestra, poriadne sa zabavte, musime predsa oslavit, ze tento nestastny rok uz pomaly odchadza a s usmevom na tvari privitat ten novy... 😉
tak paaaa

tina1311
31. dec 2009

ahojte tak ja sa asi sem pripojim ja uz mam anjelika v nebicku 10rokov no momentalne som uz tehula tak sa modlim aby to vsetko dobre dopadlo...vam vsetkym prajem vela vela optimizmu a zdravicka...a vsetkym prajem pekny novy rok nech sa vam vsetko vydari po com tuzite...

livuskad
31. dec 2009

tak aj tu to napisem znova v novej teme vsetko dobre v novom roku... poriadne oslavte novy rok nech sme vsetky zdrave, stastne a hlavne nech sa kazdej podari drobcek...:D pekneho silvestra a este krajsi novy rok prajem...:D

trinitka87
31. dec 2009

pripajam sa aj ja s blahozelanim prijemneho Silvestra, vela zabavy, a uspesny rok 2010 🙂

stretavame sa az buduci rok 😎

cukruska1920
31. dec 2009

Stastnyyyyyyyyyyyyyyyyy novyyyyyyyyyyyyyyyyy roooooooooooooooooooooooooooook 😀

trinitka87
1. jan 2010

ahojte, uz tu asi nikto nieje...., ze?

cukor
1. jan 2010

ahojte......tak všetkým babám prajem štastné brušká.. 🙂

jarulai
1. jan 2010

ahojte
tak nestastny rok je za nami a hor sa do toho nasho stastneho, v ktorom nas vsetky cakaju nase zdrave a stastne babatka 😵 😵 😵

este raz - stastny novy rok 😵 😵 😵 😵 😵

micicka
1. jan 2010

tak aj ja ešte raz:

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK prajem všetkým!!!

lenkka81
1. jan 2010

Nový rok nech je lepší, ako predošlý..... 🙂 🙂 🙂 Kopec, kopec zdravička,vela pohody a optimizmu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lu.lu.
1. jan 2010

Ahojte baby jagy 😅 😀 😵

oficialne sa k vam pridavam v nasej novej, krasnej, optimistickej, plodnej temicke.....a samozrejme Vam vsetkym zelam ten najsamlepsi cely rok 2010 😵

temu ste rozbehli, ako sa patri,este nemam ani vsetko precitane....ideme teraz nakupit, ked sa vratim,tak vas docitam a dufam tu niektore budete...dnes je tu tichucko, ze by hlavicky trosku boleli po bujarej noci??? 😉

zatim pa

janirea
1. jan 2010

ahojte baby, konecne uz mam pristup na net 🙂

aj ja sa pripajam k tejto super novej temicke, tesim sa, ste sikulky,,,hned som podla nazvu vedela, ze vas tu najdem 🙂

a vsetkym STASTNY NOVY ROK a splnenie vsetkych snov

trinitka87
1. jan 2010

ahojte baby, co porabate? 🙂

jarulai
1. jan 2010

ahojte babulky 🙂
tak mozem sa k vam oficialne pridat?

cukruska1920
1. jan 2010

Ahojte..ako travite prvy den roku 2010 ?

janirea
1. jan 2010

ahoj trini,

ja sa aklimatizujem na domace podmienky 🙂 ,,,boli sme u znamych a predtym u rodiny takze od vianoce sme boli fuč z bytu,,,,,ale chcelo by to trochu este si pospat a dospat silvester,,,a ked zalahnem na guac tak som jasna za par minut 😀

trinitka87
1. jan 2010

vitam ta jarulai

my pozerame tesaka a zajtra ideme na navstevu tak tu nebudem

jarulai
1. jan 2010

trinitka, dakujem 🙂

ja som prave dovecerala 😀 a momentalne sedim za konikom 😉 😀

lu.lu.
1. jan 2010

no, uz sme doma z nakupu....ja som tieto vianoce aka prejedena...ufff...od pondelka nastupujem na novy rezim....zdrava strava, vitaminy, cajiky, sem tam pohar vinka( a nie cela flasa 😀 )

ahoj jarulai, vitam ta medzi nami 😉

snow.angell
1. jan 2010

Ahojky všem přeji krásný nový rok a všem // 🙂

trinitka87
1. jan 2010

lulu nieco podobne som si aj ja povedala, nenazvala by som to dietou alebo chudnutim, ale zdravsi zivotny styl 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre