Bola som tehotná?

miramar333
6. sep 2018

Ahojte s priateľom sa snažíme o bábätko už tretí mesiac mam 38 on 33 plus ja sa liečim na štítnu žľazu. Aši 5 dni pred menštruáciou som mala kŕče myslela som ze dostanem krámy skôr potom som mala kŕče v podbrušku skoro každý deň. Menštruácia mi meskala ale na 5 deň po termíne som ju dostala s tým ze posledne dva dni som už kŕče nemala. Príde mi to čudné a rozmýšľam či som bola tehotná a koli dakym hhormonom potratila. Alebo ako si to vysvetliť

red_cat
6. sep 2018

@miramar333 nevysvetluj nijako.. Pokial si to nemala potvrdene testom alebo gynekologom, tak to ver tak ze si tehotna nebola.
Co sa tyka meskania a bolesti..to skor vyzera na cystu. Pri ovulacii nepraskne folikul a vytvori sa z neho cysta. Tato cysta moze sposobovat krce a bolesti a zdrzuje menstruaciu ktora meska.. Ked sa spusti, cysta praskne.

emmi101
7. sep 2018

@miramar333 Myslím si, že to tehotenstvo nebolo. Ak sa ti to ale bude opakovať, tie kŕče zájdi radšej za gynekológom, či to nieje niečo vážnejšie 🙂

evalin88
7. sep 2018

Vobec sa tym nezatazuj.. . Iba budes zbytocne deprimovana... ren pocit poznam.. mi ked sme sa snazili.. tak mi partner furt opakoval ze nemam nic tazke dvihat.. meskalo mi cca 4-5 dni uz neviem... mali sme na balkone vselico posadene v kochlikoch.. rajciny.. jahody.. levanduli.. a bars co a ked moc fukalo chcela som kochliky poprenasat dnu..non nebol doma..NEROBILA SOM SI TEST.. ani ma nenapadlo ze mozem byt uz tehotna a mozno som nebola.. nemala som pravid3lne ms.. ako som dvihla najtazsi kvetinac.. citila som cosi ako slabe puknutie a o par hodin som dostala strasne silne aj bolesti.. bolesti mavam vzdy. O mesiac na to sa nam zadarilo a obcas ked vidim pol rocneho drobca poviem si ze na jeho mieste mohol byt o mesiac starsi iny cloviecik. A istym sposobom mi to pride luto.. uz sa nedozviem

miramar333
autor
10. sep 2018

@evalin88 ďakujem nakoniec to možno bude dáky iný problém mala som úplne silnú menštruáciu ale len 2 dni a dokonca zo mňa vypadol asi 5 cm kus. Som to cítila a zdesene bežala na WC ma úplne šokoval ten pohľad na vložku.

soldi
10. sep 2018

@evalin88 ak Ta to utesi, tak ja som nevedela ze som tehotna, bola som 5-6tt a stahovala som nabytok v celej detskej izbe vratane obrovskej skrine. Skoro som dusu vyplula od namahy. A nic sa nestalo. Takze pokial sa Tebe stalo, vobec to nemuselo suvisiet s domnelym tehotenstvom.

Niekedy si clovek pospaja a domysli veci vselijako, a potom sa zbytocne trapi 🙂

evalin88
11. sep 2018

@soldi ved jasne.. nemuselo to byt nic.. rapilo ma to neaky cas...teraz uz mame zdraveho krpca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre