Čaká ma kyretáž

angie666
27. mar 2021

Ahojte.
V pondelok ma čaká kyretáž,prosím vás ako to prebieha?
Som z toho úplne na nervy a neviem čo čakať 😢
Musím mať teraz počas covidu aj celý zákrok rúško na tvári?

karhu
27. mar 2021

@angie666 rano prides, pockas na izbe, vybavia ta a par hodin po zakroku ta prepustia domov
..kedze budes v narkoze, tak ti rusko daju dole..

zojanka
27. mar 2021

Neboj sa. Ako to bolo u mňa: prišla som ráno na lačno, prezliekla sa do košele, počkala kým budem na rade, odviezli ma na sálu, uspali, zobudila som sa asi za 20-30 min na izbe a po troch hodinách šla domov. Bolesti ako slabé menštruačné.

edinka25
27. mar 2021

ahoj,ja som podstupila kyret teraz v pondelok,ako soˇ sa bala to aki nebolo tale hrozne..len to cakanie,kym prides na rad...na sale ta bude cakat okrem lekara aj ,,par" ludi...lahnes na stol,rusko ti daju dole lebo dostanes kyslikovu masku a uz,mi sestricka pichala anestezu,hned nato sa mi zatocila hlava a uz som au spinkala...zobudila som sa hned po zakroku este ako ma vytlacali z operacky...bola som vnutri fakt 10 minut aj s prebudenim....vecer som sla domov...ale dozvedela som sa,ze to prepustanie zavisi aj od zdravotnej poistovne..

angie666
autor
27. mar 2021

@edinka25 ako to myslíš s tou zdravotnou poisťovňou?

pininka1
27. mar 2021

@angie666 kazda ma ine pravidla, kolko by mal pacient ostat po vykone v nemocnici. Mna brali az poobede lebo kopec zien bolo a prepustili ma az rano

edinka25
27. mar 2021

@angie666 ano presne ako hovori pininka.ak si dovera tak ta pustia este v ten den domov..

annie2205
27. mar 2021

Ahoj, ja som bola na kyret minuly týždeň a naozaj sa nemáš vôbec čoho bat 😊 Moj najväčší strach bol z anestezy, ale teraz by som sa dala uspať aj každý deň 😁 Po zákroku na prebudzačke mi dotiekli dve infúzky a potom som išla domov. Chvíľku som mala menštruačné bolesti a keď som odchádzala už som absolútne necítila brucho, len slabé špinenie. Ak by si mala bolesti, tak ti hneď dajú niečo od bolesti a za 5 minút ani nevieš, že ta niečo bolelo. Respirátor som si dala na sále sama dole a nemusela som ho mat až kým som neisla domov 😊 Držím ti palce 😊

hviera81
27. mar 2021

ja som bola pred koronou. ono to zavisi aj ze kolko tam je pacientiek. ja som prisla na lacno na 7, a na salu som sla az po 11, prisli nejake necakane cisarske...
dostala som aj obed, bolo jedno co to je, bola som neskutocne hladna
najhorsie bolo, pocut ten detsky plac.... :(

angie666
autor
27. mar 2021

Ďakujem vám všetkým veľmi pekne baby...a ešte mám otázku,robí ten zákrok len určená osoba?gynda chce aby mi to robil primár ale ja toho chlapa nemôžem ani vidieť 😠

edinka25
27. mar 2021

@angie666 v sluzbe je viac lekarov,podla mna sa spytaj kto by ta robil,jasne ze sa da odmietnut lekara .hlavne ked mas osobne dovody...
@annie2205 ahoj...prosim ta,mam 5 den po kyrete,a mam taky zvlastny pocit,ako keby som bola nafuknuta,proste ta maternica je citit..ako pri ovulacii.ja uz nekrvacam,dufam ze nemam zapal..necitila si podobne pocity?kontrolu mam v stredu

annie2205
28. mar 2021

@edinka25 ahoj, áno mala som niečo podobne, dokonca som mala pocit, že ma bolia až črevá. A trvalo to asi 3 dni a už ma to prešlo, len sem tak mám taký čudný pocit, ale už to nemôžem nazvať bolesťou. Ak by ťa to ale moc bolelo, tak radšej skús zavolať gynekológovi. Ale mne povedali, že to môže byt aj kvôli tomu, že sa sťahuje maternica, tak podľa mna je to v poriadku, ak nekrvácaš 😊

edinka25
28. mar 2021

@annie2205 ano presne take,ako kebypichanie v crevach alebo ako keby pocit nafuknutia az to picha..citim to treti den,tak snad to bude uz ok aj u mna pomaly....dakujem 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre