Cítim sa tak strašne zničená

nevludna
11. feb 2019

Ahojte,

Potrebujem proste vypustit paru:( je mi neskutocne smutno a zda sa mi, ze to ani casom neustupuje.
Pred 2 tyzdnami som musela ist na kyret v 13tt kvoli tomu, ze mojmu babatku uz nebilo srdce. Neviem sa nejako cez to dostat, uz neplacem ale len tak nejako prezivam. Moj mm je moja uzasna opora a uz ho nechcem trapit mojim trapenim, tak to pred nim skryvam, preto pisem aj tu.
Ja neviem, viem, ze mi napisete, ze to priroda tak chcela (ale preco vobec teda vzniklo? To ma hrozne nici, ze moje vadne telo stvorilo zivot, ktore vytvorilo zle a zabilo ho tym), ze to je lepsie ako keby sa narodilo chore (stale ma pri tomto nici myslienka, ze preco vlastne vzniklo).
Stale ma trapia myslienky, ze tu nie je, ze som ho zabila, ze proste som videla to srdiecko a potom uz nie. Neviem sa cez to dostat. Tak moc mi chyba (ano, pre mna to uz bolo moje/nase babo, nasa laska). Tak moc to boli😪 Stale sa snazim nejako vyplnit cas (praca, varenie, domacnost) chcem este nejake hobby ale neviem sa sustredit na nehake ine cinnosti, ktore nie su povinne.
Neviem co mam robit.

alka234
19. máj 2019

@nevludna ahoj , keď ťa to tak premáha a nedokážeš sa sústrediť na niečo iné, tak skús ísť k psychológovi, tam sú rôzne cvičenia a sedenia a pomôžu....Nemôžeš sa takto trápiť a ubijat takými myšlienkami, stávajú sa rôzne veci v živote za ktoré nemôžeme , ty nemôžeš za to čo sa stalo, musíš to skúsiť tak brať...myslieť pozitívnejšie, robiť niečo čo ťa baví , musíš proste , život ide ďalej.

nevludna
autor
19. máj 2019

@alka234 ano, dakujem. Uz ubehlo nejake obdobie, je to uz lepsie🙂 aj ked babo mi stale strasne chyba:(

alka234
19. máj 2019

@nevludna .... chápem, ale nájdi si niečo krajšie na čo myslieť.... napríklad , že máš milujúceho manžela , alebo si pozeraj pekne videá, filmy...zamestnajú myseľ, spievaj si a tak..otoč negatívne myšlienky na pozitívne.Sustreduj sa na pozitívne.... Alebo si skús dať nejaký cieľ , že sa naučíš ako sa líčiť, také niečo čo tebe urobí dobre.....Nech sa darí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre