Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

snazilkant
5. dec 2009

no takto fungujem uz 3 roky len je to niekedy na pi.. ako zajtra mame s manzelom mensie vyrocie pol roka manzelia a ja musim ist do prace ☹
a v pondelok ja budem sama doma no sice pride poobede 🙂

velvet26
5. dec 2009

snazilka, tak to oslavite potom vecer, ked prides...alebo pondelok...vsetko ma vyhody aj nevyhody, vyhody su, ze si aspon mozes povybavovat vela veci, ked si doma cez pracovny den..urady, lekarov a tak..

snazilkant
5. dec 2009

velvet26 tak to mas urcite pravdu, to je skvele
a ked mam odrobit len 15 dni v mesiaci , hmm jupi 🙂

ako sa inak mate?

velvet26
5. dec 2009

to by som aj ja prijala, len 15 dni robit a hlavne to volno a povybavovat si, co treba..lebo takto stale si vypisovat priepustky lekarom ma nebavilo, aj ked nemala riaditelka ziadne pripomienky, vedela, co sa mi stalo a tiez bola z toho smutna, tak ma prave podporovala tiez, nech si vsetko obeham...mam s nou velmi dobry vztah..

snazilkant
5. dec 2009

tak to mas potom velmi dobre , ked ta vie aj zamestnavatel pochopit,
ja som mala tiez stastie, lebo to tiez vedeli kolegovia, vsetci sme sa tesili,
no hoci robim v chlapskom kolektive podrzali ma a tiez mi pomohli to by som im krivdila

a davali namna pozor kricali pomne aby som oddychovala a setrila sa 🙂 bolo to prijemne

snazilkant
5. dec 2009

idem sa osprchovat, umyt vlasy a som tu spat

velvet26
5. dec 2009

snazilka, ona je celkom v pohode, vyzaduje vela, no je spravodliva, to sa mi na nej paci..pred dvoma tt. sme boli u nej s kolegynou doma a popijali, bolo fajn, az tak, ze som si ked sme isli domov obula omylom kolegynine cizmy... 😀 az potom som si vsimla, ze su mi nejake velke.. 😀

slnieckokati
5. dec 2009

no normalne vas nestiham citat. ja som mala naopak v prace kolegov nic moc. Vo firme vladla velka zavist a vsetci sa za chrbtom ohovarali. Co sa mi najviac nepacilo boli vztahy medzi kolegami. Zenaty kolega mal nieco s vydatou kolegynou. Jedna kolegynu "prcjui" dvaja a tvaria sa, ze o sebe nevedia, pritom to vsetci videli. Na obede sedela a oni kazdy z jednej strany. Co som najviac odsudzovala, ze bola na potrate. S tym sa mi priznala sama, vraj si to dala vziat kvoli peniazom....bla bla bla...pride mi to hrozne nefer. Hned ako som zistila, ze som tehu, tak som isla na PN.... 🙂

lu.lu.
5. dec 2009

velvet 😀 tak to si kolkol vypila? esteze si si to az doma nevsimla? super mat taky vztah so sefkou.a to sa mi paci, ze vyzaduje, ale je s nou aj zabava.tak to ma byt 😉

slnieckokati
5. dec 2009

velvetik, este ze si si to vsimla...si ma pobavila... 😀 😀 😀

velvet26
5. dec 2009

slniecko, tak to je ozaj hnus...take vztahy, to sa mi vobec nepaci a ta kolegyna, nechapem.. 😠
no inak, nikde to nie je idealne, my mame zas jedneho kolegu, co je horsi ako zenska, ten najviac klebeti a to mi na nom lezie na nervy...inak sa da...no rada by som zmenila pracu...keby sa dalo. ten stres ma tam ubija.. 😒

snazilkant
5. dec 2009

velvet
tak to muselo byt dobre 😀 obut si omylom ine cizmy 🙂

slnieckokati
ja musim chvalabohu kolkopkat TUK-TUk mam uzsnych kolegov, na mojom oddeleni,
ale poznam dobre ocom hovoris aj u nas su take pripady sekaju sa vydate cajocky, ktore sa museli vydavat mlade a teraz by si chceli zacat uzivat zivot a zenaty chlapy tak isto,
cest vynimkam

velvet26
5. dec 2009

no vypili sme asi dve flasky vinka, boli sme tri, no pili sme len dve, kolegynka soferovala...tak mala smolu..a cizmicky sa celkom na seba podobali, clenkove...vsimla som si az ked som bola komplet obuta...ze mam nejako viac miesta v nich.. 😝
slniecko, to si dala vypoved? inak, ja som tiez isla hned na PN, ked som som prisla prvykrat od dr...lebo mi bolo zle, mala som horucku...

lu.lu.
5. dec 2009

mne jedna flaska uuuplne staci a mam vystarane 😀 ale ten druhy den...bleeeeeeee

slnieckokati
5. dec 2009

to ma najviac v tej praci sklamalo. Velmi som v tej firme chcela pracovat, prijali ma az na 2 pokus s odstupom 1 a 1/2 roka, praca ma bavila a chcela by som v buducnosti nieco podobne robit. Avsak ludi, ktori tam za nieco stali by som dokazala spocitat na prstoch jednej ruky...

snazilkant
5. dec 2009

no ja viem urcite ze ak ostanem tehu idem hned na PN.
nebudem na nic cakat, ved si platim aj DNP, tak to vyuzijem

velvet26
5. dec 2009

to verim slniecko a to ti dali oni vypoved alebo co...?

slnieckokati
5. dec 2009

ano, ja som dala vypoved, lebo som aj tak planovala odist zo SR a este k tomu studujem na UK v BA. Mam poslednych 7 skusok a potom sa chcem v klude pri mojom drahom pripravovat na majove statnice. Tak isto som mala aj tehu naplanovane. Babatko sa malo narodit 19.7., pekne po statniciach som chcela zostat doma a pockat si na porod. Clovek mieni, pan boh meni...ako sa hovori...

lu.lu.
5. dec 2009

aj tak dobre slniecko, aspon nebudes na slovensku v zime, ale sa budes na plazi opalovat a myslim aj snazilkovanie by malo ist lepsie, ked si v pohode,nie?

snazilkant
5. dec 2009

slnieckokati

no urcite nezufaj , aj my sme to tak isto mali naplanovane,

ale povedala som si jedno radsej takto zo zaciatku prist o babo ako keby to malo byt vyssie stadium tehu,
citit babo, pohyby, a tak

asi bolo chorucke a slabe, nevydrzalo ☹

no verim ze az budeme vsetky skvele maminy, a budeme pisne na svoje deticky 🙂

slnieckokati
5. dec 2009

no to mas uplnu pravdu. Neviem si ani predstavit, ze by som potratila neskor. Su tu na fore aj take maminky, ktore prisli o babatko par dni, resp. par tyzdnov po narodeni a to je uz naozaj tazka rana osudu.
lulu, opalovat sa velmi nebudem. Dnes bolo v Casablanke takych 18 stupnov. No v maji uz asi ano... 😎

velvet26
5. dec 2009

slniecko, s tou vypovedou si potom dobre urobila...v pohode si teraz aj tak dokoncis skolu a odides potom za manzelikom, tam ti bude dobre..a aj babatku potom, bude sa kupkat v mori.. 😉

snazilka, presne tak..lepsie skor ako neskor...ja som akurat teraz citala na jednom fore, ze vraj by sa v tehu nemal jest tuniak z konzervy a moc morske ryby, obsahuju vraj vela ortute a histamin, co moze poskodi plod v prvom trimestri a ja som toho tuniaka tolko pojedla...no ktovie..

a snazilka, prisne maminy..neverim, tak ich budeme rozmaznavat...jedna radost.. 😉

velvet26
5. dec 2009

uz mi manzelik nadava, ze co tolko do toho tukam...nechaaape.. 😀

snazilkant
5. dec 2009

velvet26
no podla mna keby si skutocne mala na vsetko porerat co skodi tak ani poriadne z domu nevideme.
napr. ked som bola tehu ja vobec nanic som poriadne nemala chut, chcelo sa mi iba spat,
tak co ja viem podla mna jest vsetko ale s mierou, hoci niekedy sa to neda 🙂

juj, urcite ich budeme maximalne rozmaznavat

slnieckokati
5. dec 2009

velvet to fakt??? ja som tiez jedavala zeleninove salatiky s tuniakom v domneni ze rybka je zdrava... 😕
snazilka, ja si tiez myslim, ze budem dietatko rozmaznavat a mm uz ani nehovorim, hlavne keby sme mali dievcatko... 🙂 to je jeho sen...

velvet26
5. dec 2009

ja viem, len ma to tak zaujalo, lebo ozaj som ho hodne pojedla..no nic..druhykrat budem menej.. 🙂
baby, budem uz asi pomaly koncit...tak ma boli chrbat, laptop mam totizto na sedacke a lezim pri nom, uz som z toho normalne seknuta..
tak pekny vecer este a bru nocku.. 🙂

snazilkant
5. dec 2009

velvet26
tak dobru noc a oddychuj

lu.lu.
5. dec 2009

no mna sa tiez vcera priatel pytal, ze ci naozaj s babami kecam,ze ci nie nejaka internetova zoznamka 😀 ....ale som mu vysvetlila,ze co a ako a on ze ako sa mozeme tak dlho o tom istom bavit.......si predstavte chlapov, ako na nejakom fore takto rozoberaju vsetko 😀

lu.lu.
5. dec 2009

asi sme vsak kazdy z inej planety

slnieckokati
5. dec 2009

dobru noc velvet. ja este pozeram stale ten film, som sa tu s vami zakecala a myslela som si, ze film uz skoncil a teraz pozeram, ze to este bezi. Ten co sa na zaciatku rozpraval s manzelkou a babatkom ten to asi prezije nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre