Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
15. dec 2009

ahojte baby,
no som normalne v soku, 4 nove kocky su tu??? to co sa deje??? ☹ 😒
ahojte vsetky, hrozne zle sa mi citali vase riadky, to snad nie je ani pravda...a hlavne, tie co sa vam to stalo druhykrat a v 18 tt...to ani nemam slov...tak je to smutne.. ☹

velvet26
15. dec 2009

no verim, ze nabuduce nam to vsetkym vyjde a budem naozaj vsetky ako sme tu v inej optimistickejsej teme... 😉
naozaj je velmi dolezite vybavit si vsetky tie vysetrenia a nenechat sa odbit..ja cakam na zbytok testov z infektologie, polovica v je v poriadku, dalsia polovica bude asi stvrtok a buduci pondelok volam na hematologiu, tak to bude ina hodina pravdy...normalne mam taky respekt z tych vysledkov, ze co mi povedia...no kazdopadne, co bude bude..da sa vsetko vyriesit a radsej vediet ako nevediet a znova to zazit, to nedopustim...

velvet26
15. dec 2009

lu.lu a co ako vysledky volala ti potom ta dr?

lu.lu.
15. dec 2009

ola kocky,

tak mam nervy 😠 😠 asi pred hodinkou mi volala jedna zenska( asi recepcna z kliniky), ze vysledky este nie su! 😠 ja ze ako to, ved ked som poobede volala,vraj uz su.... a ona ze to bol asi omyl, ze to posielaju do nejakeho centralneho labaku a vysledky este niesu....mam skusit volat za tyzden!! a ak nebudu, tak oni to potom posuria.....ja som sa tesila,ze ako fajn rychlo budem vediet a stale nic 😠

idem vas docitat

velvet26
15. dec 2009

lu.lu to co je za bordel...to ako najprv ti niekto povie, ze vysledky su a su dobre? ved to keby si ty neziadala od nich, aby ti presne povedali co konkretne skumali, tak by si teraz bola v tom, ze je vsetko ok...no pekne, mne sa aj zdalo nejake trosku divne, ze tak skoro ich budes mat..no nic, uz nejako budes musiet vydrzat aj ked su to nervy, co.. 😒

lu.lu.
15. dec 2009

livuska- tak to mas za sebou,aspon sa ti trosku ulavilo,ze? pekne oddychuj, hlavne prve dni, nenamahaj sa, vtedy ta to moze rozboliet a nezabudni sa vyrozpravat na konikovi 😉

velvet26
15. dec 2009

inak, kupila som si tie femikvapky od valovica, uz som si dala raz a aj teraz si idem dat....ma sa to uzivat 12 kvapiek v lyzicke vody 20 min. pred jedlom..su na spravnu funkciu vajecnikov, na upravenie menstruacie, proti vytokom, zapalu vajecnikom, a je to vraj cisto prirodne, tak hadam neuskodia a len pomozu.. 😉

lu.lu.
15. dec 2009

ved to velvet, to cakanie by ma az tak nenastvalo, ale najprv mi povedia, ze musim prist este raz na krv, ze jej bolo malo a teraz kebyze sa uspokojim s tym, ze vysledky boli v poriadku, tak mozno nieco zanedbam a to ani nie mojou vinou.....buduci tyzden uz budem na slovensku,ale po vianociach sa normalne objednam k lekarke, nech mi ukaze tie testy cierne na bielom.....ale aj tak tam o tyzden brnknem,ze co a ako..

velvet26
15. dec 2009

hej lulu, radsej si osobne pozri tie vysledky a daj vysvetlit..
livuska, som rada, ze uz mas potom, tak ako pise lulu pekne oddychuj, setri sa, spi co najviac sa ti bude dat a nezabudni, ked bude najhorsie prid sa k nam vyrozpravat a samozrejme aj ostatne kocky, je mi to moc luto baby... ☹

lu.lu.
15. dec 2009

ja rozmyslam aj nad tymi kvapkami Femigard- tiez som na ne pocula same chvaly, ale to ze sa len cez internet predava

velvet26
15. dec 2009

neviem co presne obsahuje ten femigard, no podla mna tam budu podobne bylinky ako v tych femikvapkach a tie sa daju kupit v lekarni..tak skusim posondovat na nete..

lu.lu.
15. dec 2009

tiez prave googlujem obe 😉 ...femigard su drahsie, ale ci lepsie? 😕

velvet26
15. dec 2009

lulu...aj take forum som citala o tych kvapkach, niektore baby vychvalovali femikvapky, niektore brali femigard..a niektore hovorili, ze ani jedny im nezabrali...ono boli to baby, co sa snazili otehotniet a to my co sme tu vieme, mne ide o tu upravu cyklu po kyrete..predsa len to bol taky zasah do tela..ach jaaaj, lu.lu, dufam, ze do konca roka mi ten menzes pride...

lu.lu.
15. dec 2009

viem, velvet, su to nervy........stale cosi,stale cakanie na nieco..a nebojkaj moja, isto ti pride este do Vianoc 😉 ..
mne ide tiez najma o upravu cyklu, na normalizaciu, dufam sa nam tam nic nedodrbalo a o chvilu budeme tehu...niekedy ma taky pocit prepadne, ze co ak teraz nebudem moct otehotniet alebo to bude dlho trvat.......zase cakanie a nervy 😒

velvet26
15. dec 2009

lu.lu, bodaj by si mala pravdu, budem trpezlivo cakat...ak nepride, tak po novom roku pojdem k dr..skor nie, nechem tie vyvolavacky, citala som aj pripady, ze prisla az po 8 tt..tak to bude asi aj moj pripad, aj magistra v lekarni mi povedala, ze po tych vyvolavackach to budem mat posunute...som jej povedala co sa mi stalo, ked som si tie kvapky kupovala..a luli ja veriiiiiiiiim, ze sa na to podari na prvy sup... 😉

cukruska1920
15. dec 2009

Ajojte 😉

velvet26
15. dec 2009

ahoj cukruska, ako sa mas, co mas nove?

lu.lu.
15. dec 2009

velvet, bodaj by si mala pravdu...na prvy sup 😉

cukruska1920
15. dec 2009

velvet... zatial neviem...uvidime o par dni 😉

velvet26
15. dec 2009

to budes mat po navsteve hemato, ze? drzim ti palceky.. 😉

cukruska1920
15. dec 2009

velvet...nie...to uvidim ci mi pridu kramy alebo nie

snazilkant
15. dec 2009

ahojte 🙂

velvet26
15. dec 2009

jaj cukruska, som to poplietla..prepac..a kolko si ty tt. po kyrete? ci uz druhu cakas, nejaka som popletena.. 😅
snazilka ajooj...ako, uz lepsie, ze?

snazilkant
15. dec 2009

velvet26
no som po praci tak trochu unavena, ale uz som sa na vas tesila 🙂
ako citam mame tu nove dievcata , je mi to luto , drzim palce, aby ste sa s toho rychle dostali, hoci nikdy nezabudnete

velvet26
15. dec 2009

snazilka...hej, aj ja som taka unavena z roboty..tfuj, tak sa mi tam nechce chodit.. 😠 ja som aj cez den tak v rychlosti nakukla no nemala som cas ani odpisat...roboty kopec..

cukruska1920
15. dec 2009

velvet...mas v tom chaos 😀 ja som mala kyret 10 augusta

snazilkant
15. dec 2009

no ani mi nehovor ze kolko je roboty, hrozne vela ☹

strasne vela ludi chodi, ale tesim sa lebo zajtra mam volno a idem ku kozmeticke si trochu oddychnut 🙂

velvet26
15. dec 2009

cukruska, ved to sa mi hned nezdalo, pamatam si, ze si tu uz dost dlhsie ako ja...taaak potom, uz snazilkujete?? 😕 😉

cukruska1920
15. dec 2009

velvet...zacali sme tento mesiac tak uvidim...ale pochybujem ze to hned vyjde

velvet26
15. dec 2009

cukruska drzim ti palceky, no co si pamatam, tak ti nasli daco na hemato, ze...budes si musiet potom v tehu pichat injekcie..?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre