Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lenkka81
28. dec 2009

ahoj velvetka...upravila som si profil...dala som sa ako snazilka🙂)) 🙂

trinitka87
28. dec 2009

mne sa paci pesnicka od mandi diao- dance with somebody, tu si myslela?

velvet26
28. dec 2009

trini...heeej, presne tu...ine ani nepoznam..no uz aj ten koncert skoncil...no spev nazivo nic extra...

trinitka87
28. dec 2009

velvet dobru noc prajem a pokojny den v robote

lenkka81
28. dec 2009

lekár mi povedal 2-3 mesiace ze staci...ze 80-90% to je o genetike na nie o nejakej poruche maternice, ze tá je zregen. po prvom menzese, už sme sa snazili 3x...mám z toho zmiesané pocity

velvet26
28. dec 2009

lenka...super, ty si uz snazilka, my zatial buduce snazilky, no dlho veru hadam nebudeme... 😉
tak uz fakt utekam do pelechu...papa kocky.. 🙂

trinitka87
28. dec 2009

nazivo to byva vzdy divne.
aj mne sa paci ta pesnicka, taka co navodzuje dobru naladu

lenkka81
28. dec 2009

baby este nechodte spat ☹

trinitka87
28. dec 2009

ja tu budem este lenka, i ked my sa tusim este nepozname

lenkka81
28. dec 2009

asi aj ano, lebo to tu citam hore dole, len viac som pisala lu.lu a velvetke.... 😉 🙂 ale to je jedno tesí ma

trinitka87
28. dec 2009

takze ked to je o genetike vacsinu, injekcie by mali pomoct ??

trinitka87
28. dec 2009

aj mna. ved sa spozname, nie?

lenkka81
28. dec 2009

Neviem aké injekcie...? Ja som myslela zamklknutý potrat....

trinitka87
28. dec 2009

jaj bola tu rec o trombofilii / ale na to tu je ina tema/ a tam sa beru injekcie co spomina aj velvet

lenkka81
28. dec 2009

aj som myslela ze pockám do konca januara,febr so snazenim, ale ako to tu citam hore dole tak nie je vobec isté, ci ked pockam pol roka, tak vynosím zdravé dieta a nezopakuje sa to...

lenkka81
28. dec 2009

jasnacka to viem, aj ja idem do Martina na vysetrenie....na to, ale asi sa preobjednám na skorsí datum k inaj lekarke, lebo cakat do febr. je dost zdlhavé

trinitka87
28. dec 2009

ved to tu zaruku nam neda nikto bohuzial.
my si pockame aj na vysledky hlavne, dnes ma chcel jeden dr objednat az na marec 😖 , ale kedze som dost zvedavy clovek dala som sa prednostne na zaciatok januara..

lenkka81
28. dec 2009

Je tu vela kadejakých smutných pribehov, isto som citala aj ten tvoj, ale co sa tebe stalo?

trinitka87
28. dec 2009

ja by som najradsej mala vysledky co najskorej a on mi povie, ze marec este len na vysetrenie???? kde je potom este popripadna liecba??

trinitka87
28. dec 2009

behom tohoto roka som prezila 2 MA.
jeden v maji a druhy teraz v novembri, cca 11tt

lenkka81
28. dec 2009

ja som na 25 febr so martina objednaná, ale je tam este jedna lekarka a ona by ma objednala skor, no len som to už nechcela hore dole menit, no ale idem tam zajtra cinknut....

lenkka81
28. dec 2009

Kolko bola pausa medzitym?

trinitka87
28. dec 2009

medzi tym boli 3 ms, v auguste naposledy

lenkka81
28. dec 2009

...aha už si spomínam....pisala si ze si patrila k julovkam ze,

trinitka87
28. dec 2009

to nie, druhe babo by sa narodilo buduci rok v maji

lenkka81
28. dec 2009

No tak to je smutné, dva krat za sebou takéto šoky prezit, ja sa len modlim aby sa to nezopakovalo....aj ked to clovek nikdy nevie,co ho caká...

lenkka81
28. dec 2009

no ja som mala tiez termin na zaciatok maja ☹

lenkka81
28. dec 2009

tento týžden by som mala za sebou polovicu aj kuštik... ☹

carrie4
28. dec 2009

ahojte babulky, rada by som vás posmelila, že veľa pomôže pozitívne myslenie. my sme o bublinku prišli v marci v 10tt... dr. mi odporučil čakať 6 mes. a nám sa to podarilo hned na prvý šup po 5 mes. ani sme nedúfali, lebo na prvé sme čakali viac ako rok. ale verím tomu, že pomohli čajíky a kyselina listová a hlavne to, že sa s mužom velmi lubime a sme trpezliví. zo srdca vám prajem, aby ste si čo najskôr mohli mojkať maličkých drobcov... myslím si, že to všetko zlé je len akousi skúškou a na jej konci nás všetky čaká vytúžené štastie...

lenkka81
28. dec 2009

Ahoj carrie dakujeme za povzbudenie....aj ked niekedy je tazko mysliet pozitivne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre