Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

skipppy
8. mar 2010

ale co,tak aj ja gratulujeeeeem 🙂

luga
8. mar 2010

juj, aj ja sa uz chcem k vam pridat, holky 😵 😀

skipppy
8. mar 2010

mafynka....mne teraz vychadza,ze v stredu by som mala byt v 6tt,tak uvidim,ked nepride mrcha nahodou,tak pojdem si to potvrdit k dokimu buduci tyzden

mafynka
8. mar 2010

😀 luga neboj,,si medzi nami coby dup 😀

skipppy
8. mar 2010

luga.....presne tak,zachvilku aj ty budes tehu 😉

luga
8. mar 2010

ved uvidime 😉

mafynka
8. mar 2010

skippy,mne vychadza 4tt,,mrcha mi este nemeska,,ale ciarocky uz mam,,sice slabu ale mam

skipppy
8. mar 2010

mafynka...ved to je dolezite ze tam uz je 🙂 ja som si este nechcela robit,al epriatel ma s tym stale otravoval 🙂 jaaaaj uz nech to viem,nechcem to este raz zazit,lebo fakt som s tym teraz neratala...

janka0025
8. mar 2010

mafynka a skippy z celého srdiečka gratulujeeeeem

janka0025
8. mar 2010

skippy neboj, všetko bude ok......juuuuj, babule...tak velmi sa teším ...

hiva
8. mar 2010

jeeej....babule....gratulujem Vam 😉 ...snad sa k Vam coskoro pridame aj my ostatne 😉 😵

nechcem kazit radost, ale skippy, si si ista ze je to nove tehu?....mne niektore baby hovorili, ze po MA mali v krvi HCG este aj 5 - 6 tyzdnov....vraj ta hladina v krvi klesa trosku pomalsie....tak ale dufam, ze u teba to bude uz nove tehu a tentokrat uspesne 😉 😵

hiva
8. mar 2010

janka....ako ty?....odkladas to snazenicko alebo nakoniec predsa len zacinate uz aj vy?.....ja uz by som aj chcela zacat, ale asi este pockame, lebo koncom aprila som objednana na magneticku rezionanciu chrbtice a tam ako tehu nemozem....tak my asi skusime vydrzat dovtedy 😅 ... no ale uvidim, co mi povedia vo stvrtok na hematologii a podla toho sa rozhodneme.....mozno este nezacneme snazit oficialne, ale asi si prestaneme davat pozor...a ked nahodou motyka vystreli, potom to budeme riesit 😅

skipppy
8. mar 2010

hiva ....ved uvidime,ja uz skoro 6 tyzdnov po kyrete a mrcha nikde,tak neviem.ved uvidime....aj tak dakujem 🙂urobim test za par dni a uvidime ze ci je silnejsia

hiva
8. mar 2010

skippy....drzim palce....nechcela som ta nijak nastrasit ani ti pokazit radost... ale je lepsie vediet predom vsetky moznosti 😉.....kazdopadne ale drzim palce, nech ide tentoraz o krasne uspesne a pohodove tehulkovanie 😉 😵

afrika
8. mar 2010

gratulujem obom kočkám.
ja som 8-mi týždeň od kyretu, menzes nikde. bola som u dokiho a dáva tomu ešte 2 týždne.....

skipppy
8. mar 2010

hiva.......ved v pohode,ja som nad tym tiez rozmyslala,ale zacinam mat tehu priznaky,napinanie na zvracanie,uplne mi zjemnela koza okolo btadaviek,mam ich citlive,strasne som unavena,presne ako pred prvym tehu.TAk fakt neviem,uvidime,lebo si robila aj horuci kupel,ani to nic take faaakt neviem....uvidime aka bude ciarka za par dni 😉 ...ale urcite si nerobim este take obrovske nadeje,skor sa bojim...

mafynka
8. mar 2010

skippy veru tak,,ani ja to uz nechcem viac zazit, preto sa bojim,,polovicka o tom este ani nevie,tak rano idem zajtra k doki, ale neviem,ci to nie je skoro,,ale radsej nech mi vezme krv, lebo nechcem nieco premeskat, ak mi chce nasadit duphaston,,bojim sa velmi velmi,,,nech to uz dobre dopadne,,,

skipppy
8. mar 2010

mafynka.....tak to ti verim,to je strasny zazitok veru,tak hadam nam to uz vyjde.....bola by som velmi rada.Ja si este tyzden pockam,kym nebudem v 7tt,az to je teda tehu,lebo nechcem byt sklamana....

sisa2
8. mar 2010

mafynka & skippy - babule obrovska gratulacia!!! 😵 moc moc sa tesim spolu s vami, verim, ze tentokrat uz vsetko dobre dopadne. juj, sa tu usmievam ako slniecko 🙂

afrika - mne prisla mrcha az na 69 den po kyrete, 5 den po vyvolavacke. tak hadam sa tej tvojej uz tiez uraci. je to des, aby sa clovek este aj doprosoval 😠 😀

mafynka
8. mar 2010

skippy teraz rozmyslam,ci by som aj ja nemala radsej pockat

sisa2
8. mar 2010

mafynka na krv by som sla, vsak to ti uz zistia. a radsej byt hned sledovana, ako si potom nieco vycitat 😔

mafynka
8. mar 2010

no uvidime zajtra,,boze na toto som tak velmi cakala,,a teraz sa tak velmi bojim,,

skipppy
8. mar 2010

mafynka...myslim ze v krvi by sa to uz malo dat teoreticky zistit,tak kludne chod 😉

luga
8. mar 2010

holky, klidek, vsetko bude dobre 😵 😉

skipppy
8. mar 2010

jaaaaj to cakanie je najhorsie,uz to chcem vediet,uz budem vediet viac,ked si urobim test o par dni,ze ci ciarka zoslabla alebo zosilnela a potom uz len verdikt od dokiho

klara20
8. mar 2010

ahojte, ja som bola na kyreta v júni minulého roku, nám doktor povedal, že máme počkať 3 cykly a až potom sa znova snažiť. No už sa snažíme 5 mesiacov a stále nič, nevie niekto poradiť čím to je? vtedy som otehotnela na prvý krát. Čítala som, že po kyrete je ťažšie otehnotnieť, je to pravda? užívam teraz prvý cyklus sarapis, vraj je dobrý na sliznicu.

sisa2
8. mar 2010

babule verim, ze vsetko bude ok! a dufam, ze sa ku vam coskoro pripojime aj my ostatne 🙂

sisa2
8. mar 2010

klara - ja som zasa pocula pravy opak, ze po kyrete je vyssia sanca otehotniet do 6 mesiacov. tak dufam a drzim sa toho 😀 my sme sa snazili rok, dufam, ze tentokrat to pojde rychlejsie. tak pre mna je take, ze vyslo to na prvykrat ako sci-fi. tiez som zacala teraz brat sarapis, som zvedava, co to spravi, lebo mavam dlhe a nepravidelne cykly.

klara20
8. mar 2010

sisa a teraz sa koľko už snažíte? mne už je z toho niekedy veľmi smutno, hlavne keď vidím u nás v rodine, ako sa rodia detičky, a ja stále nič ☹
niekedy je to dosť ťažké, myslím že ja som sa ešte cez to všetko psychicky nepreniesla.

sisa2
8. mar 2010

klara teraz sme este len zacali. na kyrete som bola 15.12., mrcha mi slavnostne prisla 22.02., takze len zaciname.
verim tomu, ze tymto, cim sme si presli, si uz nikdy nebudeme musiet prejst.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre