Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

skipppy
10. mar 2010

sisa2....stale ma pokusa ten test si kupit,ale pockam este aspon do zajtra a uvidime

kattkina....aj ja som mala to iste co ty,tak drzim palceky a neboj sa

sisa2
10. mar 2010

skippy tiez si mala anembryomolu??? teda, netusila som, ze to byva tak casto ☹
drzim vsetko co sa da na testik, nech tam je a pekne tucna 😵 i ked uz vieme, ze ani // neznamenaju, ze to vyslo ☹

afrika
10. mar 2010

ahojky, ms prišla silná bolestivá 😠
až sa bojím, aby som zas nekrvácala celý mesiac ako po potrate ☹ . mám z toho už asi fóbiu 😀

skipppy
10. mar 2010

sisa2.....ano aj ja som mala bohuzial anembryomolu ☹ .......tak dufam,ze teraz to vyjde,lebo tie priznaky stale tomu nasvdcuju...

sisa2
10. mar 2010

afrika - hlavne, ze uz prisla. ta prva je asi u vsetkych taka ☹ tak nech to mas rychlo za sebou!
skippy - aj sa citis inak, ako pri predoslom tehu?? verim tomu, ze bude vsetko v najlepsom poriadku a uz sa to nezopakuje 🙂

vargovka
10. mar 2010

Ahojte. Chcela by som sa iba podeliť z mojou osobnou skusenostou. Koncom novembra mi robili kyret. Dosť ťažko som to znášala,lebo o bábätko sme sa pokúšali asi tak vyše roka. V decembri ked to už všetko ako tak prebolelo tak prišiel šok s ktorím som vonkoncom nerátala. Zhubný nádor na maternici. Ked mi to doktor povedal tak to bolo príšerné. Začali vyšetrenia a po nich chemoterapie ktoré ešte stále beriem. Napriek tomu veľkému neštastiu v tom bolo aj kúsok štastia a to že to bolo v počiatočnom štádiu. A tak sa úspešne liečkam a verím že už čoskoro budem zdravá. Na bábätko si ešte počkáme,ale tak isto veríme že raz príde aj to. 🙂

skipppy
10. mar 2010

sisa2.......vies co,ked som bola pred tym tehotna,tak som mavala krce v bruchu,myslela som ze je to normalne,ze s arozsiruje stale materncica.A teraz ma sem tam iba pobolieva a v case ked som mala dostat uz mrchu,tak ma bolelo brucho,ako keby uz mala prist anic,tak neviem,ale prsia mam stale citlive uz niekolko dni,pred mrchou ma boleli tak 1-2 dni.Teraz ma bolia uz dlhie,presne ako pred prvym tehu.Tak uz chcem vediet,ze co vlastne.Lebo u dokiho som bola 1.marca a vetdy mi vychadzalo,ak som tehotna,ze vtedy som bola v 4tt aj 5 dni,tak neviem ci vtedy sa to da zistit,lebo nic nepoedal,ani o maternici,neviem ci este byva presiaknuta aj po kyrete alebo nie.

luga
10. mar 2010

vargovka ☹ ... budem silno drzat palce, nech sa vsetko obrati na dobre 😵 - ani si neviem predstavit, co vsetko prezivas ...

sisa2
10. mar 2010

vargovka - babula, je mi to moc moc luto! ☹ tiez si neviem ani v zlom sne predstavit, cim musis prechadzat. uf, fakt stastie v nestasti. drzim velmi palceky, nech si cim skor fit a nech sa potom podari aj krasne zdrave babulko 😵

skippy - este bolo skoro, aby doki nieco videl. podla mna sa neoplati ist na utz skor ako v 6-7tt. teraz ti moze akurat tak zobrat krv a potvrdit tehu z toho.

skipppy
10. mar 2010

sisa2.....ved preto pockam este na ten testik a ked bude silnejsia ciarka,tak buduci tyzden navstvim uja doktora 🙂 a uvidime,ale zbytocne sa este netesim

skipppy
11. mar 2010

Ahojte babule....noo tak vcera som nevydrzala a spravila som testik a vysla mi uplne silna ciarka,oproti nedeli,takze teraz uz fak neviem,som nie som....buduci tyzden utorok alebo stredu idem k dokimu

sisa2
11. mar 2010

skippy - juchuuu, tesim sa! 😵 verim, ze to u dokyho dobre dopadne 😵 😵 😵

luga
11. mar 2010

skipppy, si 😉 ja som si myslela, ze to takto "dopadne", tak sa drzteeeeee aj s malickym 😵

skipppy
11. mar 2010

dakujem babule,este musim pockat,co povie ujo doktor,uz aby to bolo 🙂

reivka
11. mar 2010

ahojte, niekedy by som sa rada k vám zapájala, práve mi končí prvá mrcha a pondelok chcem ísť k dr. aby som sa s ním o tom porozprávala

skipppy
11. mar 2010

a este som zabudla napisat,ze sa mi vytvorila na brusku taka vypuklinka🙂)

reivka
11. mar 2010

skipppy, super že ti to tak rýchlo vyšlo, dáva mi to nádej

skipppy
11. mar 2010

reivka.........tak hadam mi to potvrdi aj doktor,ked test s aukazal pozitivny,este musim na doktorov nazor pockat...takze este nic nie je iste,ale hdam to vyslo 🙂 ....treba len verit

reivka
11. mar 2010

noo mne nepomohlo ani že som verila, ale určite to máš dobré ked máš test pozitívny, len nech to tak aj zostane, lebo mne nezostalo

janka0025
11. mar 2010

skippy, tak predsa.....juj, na hned na prvy sup....som zvedava, ako to tento mesiac vyjde mne....radsej by som ale bola, keby to pockalo, ale nejako sa mi nepodarilo presne odsledovať ovulku...tak uvidíme...za 9 dní by som mala dostať ms..

vargovka, drž sa, nech to máš všetko rýchlo za sebou

skipppy
11. mar 2010

reivka......tak to aj dufam,aby mi to aj zostalo,nie ako minule

janka0025......nooo ja by som radsej bola tiez keby to este pockalo,ale ked to vyslo,az to teda vyslo a vydrzi to az do konca,tak budem stastna 🙂

reivka
11. mar 2010

skipppy a ty si aj mala po kyrete ms? či hned si otehu?

skipppy
11. mar 2010

reivka.......praveze som este nemala ms od kyretu,to je ta najväcsia sranda. 🙂 baby mi tu pisali,ze ci to hcg,nie je este z predosleho tehu,ale hcg mi stupa 😀 ...tak jaaa uz fakt neviem 🙂

reivka
11. mar 2010

takéto prípady sa stávajú, že žena hned otehotnie a ani ms nedostane, a v pohode donosí zdravé dieťa, držím palce aby to dobre dopadlo

skipppy
11. mar 2010

reivka...dakujeeeem,to fakt budem potrebovat,nechcela by som to zazit v takom kratkom case druhykrat,lebo fakt som netusila ze mozem otehotniet hned po tom,este aj hlavne kvoli tomu ze prvy raz som otehotnela az po tretej davke clostiku,nemala som uvulku vobec,takze tak asi,takze este do utorka musim pockat,ze co a ako,takze urcite sem napisem,ze ako to dopadlo. 🙂

reivka
11. mar 2010

ja by som tiež rada dostala od dr. nejaké lieky, aby sa mi to už nestalo, lebo už toho mám dosť, a chcem mať pocit že niečo mi môže pomôcť, v pondelok tiež nabehnem k dr.

skipppy
11. mar 2010

veru,veru treba,tak dufam ze ked sa podarilo,tak pekne donosim zdrave babätko,zatial si este nerobim take velke nadeje,ale vyzera to tak,ze to vyslo.No ved uvidime,ako povedal slepy 🙂

reivka
11. mar 2010

to už teraz ked tam pôjdeš tak by mal vidieť aj srdiečko, takže uvidíš naisto ako si na tom, držím palce

skipppy
11. mar 2010

no ved to,bojim s aaj bat,lebo pri minulom soms a stale bala,ci zacne bit srdiecko,a nic,takze teraz na to co najmenej myslim,hlavne sa snazim tak neutralne mysliet........a tebe sa to stalo raz?a kedy?

jika80
11. mar 2010

baby, ani bitie srdiecka nie je zial ziadna vyhra ☹ ale to nechcem strasit 😅
skipppy - hrozne drzim palceky, aby bolo vsetko ako ma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre