• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

6. decembra 2016 
@rena a do toho utorka si nemala ziadne tazkosti??
6. jan 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak sa mozem ako ste spinili po kyretazi.ja prvi krat strasne silno ale to asi preto ze som nebola dobre vycistena a teraz tak malo je to normalne.ja uz neviem co je dobre tak sa bojim dufam ze ma na 2 krat dobre vycistili
6. jan 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka ved to ze nie nechapem preco ja som hned po prvom zakroku mala antibiotika tak asi keby som ich nemala tak neviem ako by som dopadla
6. jan 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 napisala si to nadherne
6. jan 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rena mne nedal doktor ziadne lieky...ale uz dva dni ma boli na pravej strane podbruska...v pondelok som bola na kyr
6. jan 2011 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 ahoj ak sa mozem informovat je dobry ten alchimelkovi caj
6. jan 2011 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, trochu som sa zacitala, chcem vas povzbudit, u nas to " jedno vzal a 2 dal " bolo tak. Najskor som o babatko prisla / uplne prve tehotenstvo/ a uz mame 2 deticky, to druhe bolo o 5 rokov po tom, co som o to prve prisla. neboli to sice dvojicky, ale to nevadi, uz mame doma 2 prckov. Drzim vam palce v tomto novom roku.
6. jan 2011 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka mne dal poprvom ale asi ak by si mala strasne silne krvacanie tak v tedi to asi nie je v poriadku ja som mala take silne ze som lezala pri telke a zrayu som mala premocenu vlozku tak to asi nebolo dobre ale kto ma vediet ako to malo byt ved som to zayila 1 krat
6. jan 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rena ahoj.. neviem asi mam info aj v labume.. naprava cyklus, ulahcuje menstruovanie.. pomaha rastu sliznice, ak sa v nm vykupes tak pomaha na biely vytok, ma zapali, je ako stvoreny po abortoch...a nea ani zlu chut. ma sa pit teply a bez curku.. nestoji vela.. dostat ho kupit v lekarni aj v cajovniach.. stoji asi cez 1 euro.. mozes ho pil aj liter denne. kukni na webe tam je toho vela o nom.. pomaha na vsetky zenske problemy
6. jan 2011 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 ja ho mam doma a pila som ho lenze ja som dost krvacala a nevedela som ci z neho ale to asi preto lebo som bola zle vycistena.ale mozem ho pit asi teraz po zakroku nie
6. jan 2011 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana76 a po akej dlhej dobe ste sa snazili o babo ked sa to stalo.mne vravia ze mame az po 3 mesicoch
6. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rena ja som mala zdravot. problmey so stitnou zlazou, aj preto sme asi o babo prisli, takze ja az rok po potrate som mohla, ked som mala vysledky ok.
6. jan 2011 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 tiez som ho zacala pit hned po kyretazi a to moc bylinkove caje nemusim,ale tento mi chuti.

Ja so po kyretazi krvacala troska iba prvy den a potom asi 5 dni spinenie,ale iba minimalne,tak som da dr. pytala ci to je o.k. a povedal,ze to znamena,ze ma dobre vycistili. Teraz uz cakam na mrchu.....
@lucka1987 tiez som ho zacala pit hned po kyretazi a to moc bylinkove caje nemusim,ale tento mi chuti.

Ja so po kyretazi krvacala troska iba prvy den a potom asi 5 dni spinenie,ale iba minimalne,tak som da dr. pytala ci to je o.k. a povedal,ze to znamena,ze ma dobre vycistili. Teraz uz cakam na mrchu.....
@rena no krvacat moc nekrvacam len mam stale krce v bruchu, je to dost neprijemne :unamused:
6. jan 2011 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka
@rena aj mne dal doki antibiotika.. ze je to prti zapalom.. a infekciam.taku bielo fialovu krabicku. doxybene sa to volalo myslim..
@zuzana76 aj ja mam stitnu zlazu znizena funkcia ale beriem tabletky
@solinkarka ak mas v celom bruchu tak sa ti moze stahovat naspat maternica nie? to ti nepovedal doki ze ta to moze boliet? ja som aj od bolesti mala tabletky
6. jan 2011 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikad a co to pijes?ja alchemilku akoze brekeke ale uz som si ju aj zalubila:slight_smile:
kedy si mala kyret?aj ja cakam na tu obludu,a potom ta rada vysetreniiiiiiiii!!!! Nuz snad do 3 to uz u mna pojde :slight_smile:
6. jan 2011 o 14:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (44. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 ja mam antibiotika augmentin a este nejeke dalsie tiez aby som nemala zapal
6. jan 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 ja mam takeho blbeho doktora ze az...jak na potvoru ked som bola u neho tak ma nic nebolelo tak som sa ani na to nespytala...
6. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rena mne povedal doki ze aj ked budem krvacat tak to sa telo docistuje. takze z caju to ais nebolo... ved jasen mozes ho pist stale.. a ked sa budes snazit tak prve dva tyzdne cyklu (do ovulky)
6. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 asi ano to nebol caj ale to ze som nebola dobre vycistena.a kedy sa budete snazit vy.ja chcem az po 3 mesiacoch a chcem mat prv geneticke testi ze co sa vlasne stalo no uz nech to prejde vsetko
6. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka no to ked aj ja som u svojho tak musim mat na papieri co sa ho chem opytat.. ved v tej chvili ti veri to si cela vytrasena ze aby bolo vsetko ok a len ho pocuvam ... a az ked som doma ma napadne co sa ho chem opytat
6. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rena heh no to je dobra otazka.. ja som mala MA 6. novembra... v 9tt+3 dni... po roku a pol snazenia...
no a akosi mi meska mrcha zacali sme sa uz minuly mesiac äale mm je kamionista takze sme boli spolu minimalne ) ale ovulku som mala lebo som si robila test a aj sme vtedy spolu sexikovali a nedavali si pozor....

no a vcera som si nasla //. ale este sa nejdem tesit... az ked sa potvrdi srdiecko a nie vzdy sa da na testy spolahnut (na dvoch testoch mam ducha)
6. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucka1987 no ved uvidim ako to bude pokracovat..keby to neprestavalo tak zajtra pôjdem k lekarovi
6. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka je ti lepsie? ci ani nie..?
6. jan 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikad takze je to dobre asi ze tak malo krvacam asi som tiez dobre vycistena lebo ked som bola 1 krat cistena tak to bolo hrozne to krvacanie
6. jan 2011 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka urcite potok veru chod mas to najistejsie...
6. jan 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tak drzkam palce nech vsetko dobre dopadne nech je vsetko v poriadku
6. jan 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marikac az na tie bolesti celkom dobre
6. jan 2011 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok