Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

jarra
7. jan 2011

@solinkarka no hej, to viem, myslím teraz na pohotovosti, či si tam nemala zrazeniny, alebo tak..

solinkarka
7. jan 2011

@jarra ja ani neviem...doktorka povedala ze oni ma vycistili tak aby som mohla mat este deti takze ze sa moze stat ze tam este cosi ostalo a preto mi dala tu injekciu aby vysla ta krv von...

jarra
7. jan 2011

@solinkarka hej takú som dostala aj ja minulý štvrtok, keď som bola u svojej dr. na kontrole. Ja som mala v maternici ešte krv, ale bolesti som nemala.

solinkarka
7. jan 2011

@jarra som rada z tie krce ustupili bo sa to nedalo vydrzat..strasne to bolelo 😢 a etse ked mi ani injekcia od bolesti nepomahala som myslela ze tam skolabujem ☹

jarra
7. jan 2011

@solinkarka no hlavne, že ti je už lepšie, držím palce aby sa to už nezopakovalo

miyya
7. jan 2011

@solinkarka och to vážne? to mi je lúto mici. tak to je velká smola.ale tak zvládneš to a po mesiaci sa môžete podla mna snažilkovať. nám sa podarilo 5 mesiacov po kyrete.

solinkarka
7. jan 2011

@miyya no co narobime ☹ dufam ze aj nam sa tak rychlo zadari 😔

miyya
7. jan 2011

@solinkarka nebojkaj isto áno. raz dva na to zabudneš, držím ti palce. 😉

solinkarka
7. jan 2011

@miyya dakujem...a ty sa ako citis?

miyya
7. jan 2011

@solinkarka dobre.od 10tt je mi podozrivo omnoho lepšie.tiež sa bojím dalšej KO.ale tak musí byť všetko ok

solinkarka
7. jan 2011

@miyya tak sa tesim..a kedy ides na dalsiu KO??

miyya
7. jan 2011

@solinkarka tak v piatok idem tak sa aj obávam po mesiaci.

solinkarka
7. jan 2011

@miyya neboj vsetko bude ok 🙂

rena
7. jan 2011

@solinkarka mohla si tam ostat aby si dostala tu infuziu bolo by to este lepsie

hagarka
7. jan 2011

@solinkarka ....my sme prišli na štedrý deň o bábätko.....tiež sa z toho spamätávam, je to ale ťažké.......pomáhajú mi manžel a moje dve krásne detičky.....a viera, že nabudúce to dopadne dobre....určite....musíme veriť!!!

solinkarka
7. jan 2011

@rena no uvidime áko bude v noci...som rada ze krce uz niesu iba brusko boli..est emi dala nejake antibiotika tak dufam ze uz bude ok

rena
7. jan 2011

@solinkarka neboj bude vsetko ok a dobre ze mas aj antibiotika budem drzkat palce

solinkarka
7. jan 2011

@hagarka to ma mrzi :( my sme prisli o babetko len tetnto tyzden ☹ doma nemame ziadne deticky tak o to je to horsie pre nas

solinkarka
7. jan 2011

@rena dakujem...vy bude kedy opet snazilkovat?

hagarka
7. jan 2011

......ani ja som nikdy neverila aké je to ťažké, až keď som si to sama prežila. Ale doktor mi povedal, že aby som bola radšej, keď to bolo takto skoro (ja v 6 tt) ako keby to malo byť v 5,7,8 mesiaci...ak niečo nie je v poriadku nedá sa ísť proti prírode....bohužiaľ....ja verím že budeš mať krásne detičky....uvidíš!!! Odkiaľ si presne, lebo ja som sa vydala do Piešťan, ale pochádzam priamo zo Žiliny.......

rena
7. jan 2011

@solinkarka ja asi najskor o 3 mesiace ja idem este aj na genetiku az ked budeme mat vysetrenia tak potom,nechcela by so, si to zopakovat ale vsetko ma svoj cas,budem drzat palce aby bolo vsetko dobre

hagarka
7. jan 2011

....až tu na fórume som zistila, že nie som sama s takýmto problémom.........a že sú baby, čo sú na tom oveľa horšie.....to ma drží nad vodou

rena
7. jan 2011

@hagarka je to pravda ja som necakala ze kolko dievcat ma take problemi

p3tra11
7. jan 2011

@hagarka je neuveritelne, ja som to tiez uz pred tym napisala, ze mam pocit obcas, ze zijem vo vlastnom svete, vo vlastnej bubline, s mojimi problemami a nic ine na svete neexistuje...a az ked sa clovek dostane do takej situacie, uvedomi si, ze aj ini ludia su tu a aj ini maju takisto problemy...a je velmi smutne, ze prave to nas zeny zoceluje... no, na druhej strane, je to pre nas velka podpora

hagarka
7. jan 2011

......ja mám pocit, že skoro každá má nejakú skúsenosť..........wnaozaj je toho veľa a určite je ešte veľa žien čo o tom nepíšu

jarra
7. jan 2011

@hagarka @rena to je pravda, je nás hrozne veľa a to je strašne smutné 😢 nebo musí byť preplnené anjelikmi ..

hagarka
7. jan 2011

.......mám kamarátku, ktorá potratila 6x...dokonca 1x až v piatom mesiaci....ale ona sa nevzdávala a teraz má skoro ročnú nádhernú dcéru............čo dodať......

rena
7. jan 2011

@jarra veru je to smutne strasne

jarra
7. jan 2011

@hagarka to je tiež pravda, mne keď sa to stalo prvý krát, tiež som o tom nemala moc chuť písať. Ono sa s tým každý vyrovnáva po svojom

solinkarka
7. jan 2011

@hagarka neboj aj ty budes mat este drobca ak ho velmi chcete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre