Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
24. feb 2012

@lucianak taky som mala den dva ale skor ked som sa utrela.ako zas som teplomer rozbila a zabudla kupit.ale draht je na nocnej tak kupi.
Jaj som u segri v meste,boli sme vsetky segry v nakup.centre.akoze 5 zenskyyych jak klub hehe

bambi2
24. feb 2012

@poisonblu presne tak!!!!!!!! 😵 😵 😵 a stretneme sa novembrovkach!!!!!! a basta 😵 😵 😵

lucka23
24. feb 2012

@poisonblu
@bambi2
@lucianak to bude super partia v novembrovkach 😵 😵 😵 😵

bambi2
24. feb 2012

@lucka23 uz sa tesim.. uz som pisala v snazilkach, ze temu novembrovky zalozim asi ja 😵 😵 😵 😵 takze hlaste sa kto chce do nej 😀 😀 😀 😀 ja uz sa v nej vidim... 😉 😀

kacena85
24. feb 2012

@lucka23
@bambi2 fnuk aj ja chceeem byyyt smrrrk ;((

poisonblu
24. feb 2012

@bambi2 ja tiez 🙂 mne by vysiel podla posledneho menzesu porod na 7.11.

svintekova
24. feb 2012

@bambi2 bože nestraš, no nech je ako má byt. tak sa neteším aj teším na mrchu 😒

bambi2
24. feb 2012

@kacena85 neboj, budeme vsetky... 😉 a coskoro.. jedna po druhej. uvidis... 🙂

bambi2
24. feb 2012

@svintekova prezijes... neni nic strasne... to najorsie mas za sebou. uz to moze byt iba lepsie a lepsie 😉

svintekova
24. feb 2012

@kacena85 neboj budeš 😉

svintekova
24. feb 2012

@bambi2 novembrovky už nestíham ☹ , snád decembrovky

bambi2
24. feb 2012

@svintekova skoda.. ☹ ale nevadi... urcite budes v niektorej nasledujucej!!!! 😉 uz si po oslave?? ci este len idete??

svintekova
24. feb 2012

@bambi2 oslava bude v nedelu, ale to len také posedenie s kamarátmi pri kávičke a koláčiku-tak v pohode. To nie ako ked som mala sladkých 17. 🙂 .

bambi2
24. feb 2012

@svintekova aha... staci... 🙂

svintekova
24. feb 2012

@bambi2 ja nie som náročný typ 🙂 .

kacena85
24. feb 2012

@bambi2 ved hej ale vieeees,ked ani snazilkovat nemozme,o to viac ma to jeduje,ze nebudem cakat dalsi zazrak a ani dalsi mesiac ;(( niekedy to tak na mna doojde

bambi2
24. feb 2012

@kacena85 a preco sa nemozte snazilkovat?? 😕 kto ti to povedal??

bambi2
24. feb 2012

@svintekova jasne staci... ani mna to nebavi robit oslavy. ja ked robim tak pre malu iba. inak nie...

kacena85
24. feb 2012

@bambi2 ked som dostala ms tak mi ju dr na pohotovosti merala a bola len 3,6 mm.pak som bola u mojho gyndosa a povedal,ze to mam prvu ms od kyretu (po roku!!!!) A ze min 3 cykly cakat a ze aj kvoli tej sliznici,ze ked je nizka tak sa opat moze potratit

bambi2
24. feb 2012

@kacena85 ja byt tebou by som sa neriadila dr. lebo, ak je sliznica vysoka, tak otehotnies ak nie tak nie. takze podla mna je to jedno. mozte zacat a uvidis... ved to na veci nic nemeni... podla mna nie... potratit mozes aj o 3 cykly ak je sliznica vysoka. je to jedno...

kacena85
24. feb 2012

@bambi2 hej ale ked je nizka sliznica tak to nema ani vyznam nie?chcem si dat najprv vsetko do poriadku a potom snazit,robit si budem nadeje a aj tak nic kvoli sliznici?neviem asi by ma to psych.tyrali,ani tak ani tak.uz rok sa tocime okolo jedneho problemu a nebavi ma to fakt,najprv ms nemate tak nemozte ani otehu,teraz ms dorazila,vytesena jak blazon a zase,sliznica nizka tak sa nesnazte.viac ako rok cakam len na to snazenie vrrr a stale prd ;((

bambi2
24. feb 2012

@kacena85 a za ako dlho naraste?? neraste to rychlo pri kazdej ms?

kacena85
24. feb 2012

@bambi2 to netusim,ved dr ze min tri cykly mame pockat.skoro ma porazilooo.pijem alchemilku do polky cyklu,ale tu som aj po kyrete pila a nejak nezabrala

lucianak
25. feb 2012

@bambi2 Moja sestra dostala po 2 rokoch a mesiaci, tak ju budeš nasledovať 🙂

lucianak
25. feb 2012

@lucka23 Aha, tak radšej testni skôr a ak už budeš vedieť, že si, tak oconovi zablahoželáte s tým, že darček si môže prísť pozrieť v novembri(?) 🙂

lucianak
25. feb 2012

@poisonblu Amen 😀

lucianak
25. feb 2012

@kacena85 Hehe, tak čistý babinec, už by si to mohla "pokaziť" chlapčiatkom 🙂 nechto nemáte také jednotvárne 😀 Ale aj slečna by potešila, že? Mne je úplne jedno a budem šťastná, ak vôbec toho jedného sa dočkáme...

lucianak
25. feb 2012

@kacena85 Nefňukaj a príď k nám, radi ťa tam privítame 🙂

lucianak
25. feb 2012

@poisonblu A kedy si mala poslednú ms?

bambi2
25. feb 2012

Pekne sobotne ranko... U mna ziadny naznak mrchy zatial, ziadne spinenie a brucho nemam vobec nafucane ako vzdy pred ms.. Tak uz necakam.. Nepride zajtra ani v pondelok ci utorok.. Pride o dva roky.. Potesim sa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre