• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

23. marca 2017 
baby inak ja som sa rozhodla, nebudem teraz brat ziadne umele vitaminy, budem odstavovat, odstavovat a odstavovat, kazdy den ovocie, zeleninu... a uvidime, mozno to bude tak aj lepsie... ten caj na podporu zlteho telieska som pila do vcera, od dnes uz nie... tak uvidime ako to dopadne.. dufam, ze lepsie ako minule!!!!
26. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 dakujem :slight_smile: no este sa netesim, tesit sa budem az po 14 tyzdni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 jasne oddychujem, prave som sa zobudila :grinning: a chce sa mi znova.. hrozne.. ale bude musiet ist daco porobit, pozehlit, lebo takto prehnilacim cely den a nic nebude spravene. :angry:
26. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no vved heeeeeej ale ked nedosla je to supeeer,,,,a aky si pila ten caj na podporu zlteho telieska???to je nejaky nemiesany?a pije sa od ovu ci ako?
26. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla, ked sme sli do toho anglicka, chlapi si isli zapalit a isli aj kamosky. ta jedna sa ku mne rozbehla, to je strasna papula, niekedy mi leze az na nervy, tolko tara a tara.. tak a rozbehla sa ku mne, ked videla, ze vystupujem z auta, chytila ma za brucho a hovori mi: pocula som, ze cakas baby, gratulujem!!! som skoro na rit padla... tak som jej povedala, ze nie ale mozno uz je jedno na ceste zase... no neviem ale ako keby to vedela.. a ja tiez. neviem si to vysvetlit... :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 hej namiesany, pil sa druhu polku cyklu. je tam ten vitex jahnaci, alchemilka a este nejake 3 bylinky.. a este som zabudla, to prechladnutie, to ani nebolo prechladnutie, uz to preslo. to som mala aj pri minulom tehu, len vtedy som si urobila horuci kupel. mozno to tiez bola chyba.. ktovie... teraz som do vane nesla... a zmizlo to velmi rychlo.. divne... :confused:
26. feb 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no ja som uplne dnes ko, vcera som po dllllhom case isla s kamoskou do mesta len tak sadnut si a nejak sme sa zakecali :grinning: a dosla som o pol 3 domov no hroza, nechapem ako sme volakedy mohli preflamovat cely vikend a boli sme ok, o chvilu nam pride navsteva nooo neviem ako to zvladnem, najradsej by som si lahla pred tv a vegetila mrtva som
26. feb 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 aj ja zalahnem zachvilu. chcela som ist aspon kupelku umyt ale az ked sa vyspim... :grinning: az sa mi teda bude chcet.. este dopijem moju stavu a pojdem...
ak chces pozrem ti na ten caj neskor, presne nazvy... :slight_smile:
26. feb 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no to veru hej moja, ja ked som povedala tej bylinkarke ze som sa kupala ked som bola tehu a ja furt vo vani tak ma vyhresila ze to zeny ktore sa snazia o babo alebo su tehu uuuplne zakazane, ze horuca voda robi velmi zle tak od decembra zakaz vanovania :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 moja ja som tu mala vcera svagrinu, cez tyzden som im cez telefon hovorila ze cakame babo, a ona mi vcera hovori, ze to tak nejak tusila uz mesiac, ked sme boli minule u nich na navsteve, to som bola len 5-6tt, tak som to tajila a ona to uz vtedy vraj na mna videla.. a to iste aj druha svagrina, ze mala tusaka, a aj videla ako jedina na brusku ze uz vytrca. Baby asi maju nejaky instinkt alebo co.. a ste vraj deti ton niektore vraj vedia vycitit.. tvoja mala nehovorila nic? lebo par bab tu uz pisalo ako ti ich deticky vycitili, sice vycitili tie zle veci, ale asi na to maju niektore dar.. na mna sa cez tyzden otocilo a pozeralo a tusim aj usmievalo jedno uplne cudzie babo z kocika.. bolo to take zvlastne, akoby ho nieco na mne zaujalo.
26. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 no lenze ja som nevedela, ze som tehu! ja som myslela, ze na mna daco leze, nejaka chripka alebo prechladnutie.. ale teraz som nesla do vane, lebo som vedela, ze to je mozno tehu.. ktovie...
26. feb 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no vidis aspon teraz uz vieme
26. feb 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 aky caj?
26. feb 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 tiez nechapem, ako som kedysi dokazala zit piatok sobota do rana bieleho kazdy vikend.. a ako to este niektori moji kamarati stale dokazu.. ale nezavidim im, nie je co predsa.. kazdy si odzuruje to svoje a ti co si najdu zivotnych partnerov sa usadia skorej a ti co nie, zuruju aj do 40tky..
26. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no mojej malej som zatial nic nehovorila ani sa nechystam lebo ona to hned rozkrici, povie barskomu aj vo vlaku koho nepozname... takze to necham tak. jedine, stale mi hladka prsia, a strasne sa na mna lepi. mozno uz nieco tusi, neviem. ale ja jej poviem az neskor, ked bude to najhorsie za nami. skor to nema vyznam aby nebola zase sklamana. ale verim tomu, ze to tento krat dopadne najlepsie ako moze!!!!!!! :slight_smile:
26. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no tak som myslela ze ci sa nechova inak nahodou, ci ti nieco nevravela. jasne ty jej nevrav nic, ale moze to vycitit sama. uvidis, skus si ju viac vsimat ako sa k tebe bude chovat tieto dni..
26. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no ja lubim chodit medzi ludi ale uz predsa nie sme mladice :grinning: :grinning: a to som vcera len sedeli a kecali presli sa cez mesto a som ko ako keby som do rana tancovala, ale tak nepotrebujem to uz
26. feb 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 na podporu zlteho telieska. ja som ho pila teraz 2hy mesiac. teda 2 druhe polky mesiaca...
tu je zlozenie
50g Agni casti fructus
50g Alchemillae herba
40g Geranium robertianum
30g Melissa officinalis
30g Achillea millefolium
to som si dala namiesat, pila som 2- 3 salky denne. ako kedy :slight_smile:
26. feb 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no uvidime. mozno neskor, ked zbada, ze mi raste brucho :grinning: no uvidime... ked na to pride sama ok. ale ja jej nic nepoviem... zatial..
26. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no neviem niektori ludia to vycitia tiez. hlavne zeny... ja som bola uplne prekvapena, ked tato na mna vyletela s tym, ze som tehotna. som myslela, ze o tom vedela, ze som potratila. ale ja som mala uplne iny pocit pri tom, ako keby vedela, ze som zasa v tom. no neviem si to fakt vysvetlit inak... :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 aha ale sak to mne uz netreba taky caj ci?
26. feb 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 nie tebe uz nic netreba... :grinning: naco by ti aj bol :confused: :grinning:
26. feb 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak furt chodim curat, dnes som bola uz najmenej asi osem krat :grinning: :grinning: :grinning: uz ma to nebavi... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
26. feb 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja pospat... neskor sa ozvem :slight_smile:
26. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som aj tu.. moc som si nepospala.. mala otravovala, nedalo sa... :grinning:
26. feb 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 chvilu som tu nebola ale vidim ze je to tu napinave a vela sa toho deje :slight_smile: to vyzera slubne s tymi priznakmi - a ze musis stale chodit na wc to je jeden z najocividnejsich naznakov tehotenstva, supeeeer!
pekne jedna za druhou tu budeme pokracovat, dufam!
26. feb 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka jasne, ja vas nakazim ci chcete ci nie!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
inak pred chvilou som zmastila makove cestoviny a teraz mastim chleba. som hladna, hladna a hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zitaje ahoj ako sa citis? no, je to individualne kolko treba so snazenim cakat. U mna su to odvtedy (teda od kyretu) 3 tyzdne a moj gynekolog povedal, ze sa mozeme zacat snazit po prvej mrche. Minimalne prvu mrchu treba kazdopadne vyckat, pretoze maternica sa este pocas 1 mens. docistuje a oslabena sliznica maternice sa sa upravuje. drz sa.
26. feb 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 pekne pekne! :grinning: :grinning: :grinning: treba zasoby, nie
26. feb 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabaka no ani nie v podstate... ale co uz ked treba :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok