Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

zitaje
26. feb 2012

@sabaka no, u nas je to zjednodusene (v istom zmysle 😖 ) tym, ze moj muz je aktualne dlhodobo v zahranici, ani neviem kedy sa nabuduce uvidime, ale skor ako v maji to zrejme nebude. Cize ja take dve ms dam urcite, len ci potom cakat este, ci ako... no ale tak najprv sa ukazem gyndosovi a poradim sa.

@bambi2 jejej, no dobre to s tebou vyzera 🙂

Inak ja som taka rada, ze som babam nepovedala ze som bola tehotna. Mala to akosi neriesi, nepyta sa a nevyzera nejaka vykolajena, a starsia sa ma pytala, naco idem do nemocky, tak som jej vravela, ze mi musia vycistit maternicu, lebo mi tam cosi narastlo, co tam nemalo byt... fakt by som nemala sil este deti upokojovat a utesovat, mala som co robit so sebou. Takze mi to pride dobra taktika, detom prilis skoro nic nehovorit, aj tak im to je cele take tazko pochopitelne, kym mama nema brucho 🙂

bambi2
26. feb 2012

@zitaje hej aj ja si myslim... moja mala tiez nic nevie a neplanujem zatial nikomu nic povedat, ani len segre. az po tych 14 tyzdnoch... skor nie.
no uvidime, zatial to vyzera ok a dufam, ze aj tych 9 mesiacov to vydrzi!!! 🙂
vy chcete este dalsie? ci ako sa pritrafi??

zitaje
26. feb 2012

@bambi2 no pravdu povediac ja si teraz nie som vobec ista, ci sa este odhodlam... chlap isto bude chciet este, lenze ja budem mat v lete 36, takze ked, tak najlepsie co najskor (no, v ramci moznosti samozrejme), ale teraz sa akosi necitim hlavne na dalsie stresy. Asi to este nemam v sebe celkom spracovane.
Tak uvidime, teraz mame tak ci tak pauzu nejake dva mesiace a dovtedy sa to utrasie.

lucianak
27. feb 2012

@bambi2 Congratulatiooooooooon 🙂 Ja síce mám ešte čas na ms, ale tajne dúfam, že sa už neobjaví. Ešte tak 2-3dni a verdikt bude známy.

bambi2
27. feb 2012

@zitaje potrebuje to cas spracovat to... ono to pride samo ak je to spracovane... 🙂

bambi2
27. feb 2012

@lucianak diky, drzim palceky aj tebe!!!!!!! 😵 😵 😵

lucianak
27. feb 2012

@kacena85 Tak na bt treba aspoň kvalitné 4 hodky spánku. Pááánečky, tak to tam u vás bude riadny randál, keď sa všetci zídete 🙂 No boli pekné teplotky, ale dnes 36,8. Tak je to už asi tu ☹ Ale ciciny bolia, juuuj... tak neviem, čo to...

lucianak
27. feb 2012

@bambi2 Tiež ďakujem, ja som tiež napnutá 😅

kacena85
27. feb 2012

@lucianak ja este lezim,potom pozrem graf na wz ale tak neni to strasny pokles ved
No ja mam dnes taku teplotku tiez,cize ovuuuuu bola jaj tesim velmi,lebo vcera som to aj tak s rezervou brala ale dnes ma to potesilo ;)

bambi2
27. feb 2012

@lucianak a kedy mas dostat??

lucianak
27. feb 2012

@kacena85 Ja sa už nejak nevyznám v tých bt... A robila si si aj ovu test, či naozaj prebehla?

lucianak
27. feb 2012

@bambi2 No dnes som 30dc a zvyknem mať tak 32...

bambi2
27. feb 2012

@lucianak a spinenie alebo priznaky nic?? ja som mala vzdy spinenie pred ms tak 2-3 dni...

lucianak
27. feb 2012

@bambi2 No ja max. 1deň pred som mala špinenie, ale točenie hlavy, prsia bolia... takže niečo z príznakov by aj bolo..

kacena85
27. feb 2012

@lucianak test som robila 9dc a bol duch a pak az 14 dc a bielo,ale tak teraz ich neriesim,ved pri nich musis testovat kazdy den tak od 9dc aby si to vystihla a aj to nemusis,tak to tak neberem vazne,ale podla teploty ovu bola ved som predtym mala tak okolo 36,3 a dnes 36,8

lucianak
27. feb 2012

@kacena85 Tak potom parádička. A testy asi fakt treba robiť každý deň, aby sa to presne vystihlo... No ja dúfam, že tie testy už ani nebudem musieť robiť 😉

kacena85
27. feb 2012

@lucianak veriiiim,ze nie a silno drzim palcoky,kazde rano cakam na teba a
@bambi2 co napisete,co nove...
Neviem kto ma prinuti vstat z postele,priatel pracuje,akurat hafan sedi pri chladnicke a knucu,az do spalne ho pocujem,ale dnes bude pekne,slniecko svieti,vtaciky spievaju no krasa,dnes si pekne na terase posedim a vecer pojdem za drahym do mesta a idem nejaky luster vybrat do kuchyne,si radost urobiiim ;)

lucianak
27. feb 2012

@kacena85 hehe, tak to je radosti kvôli lustru, ale ak treba, tak prečo nie... Joj, ja neviem, fakt, čo taký poklas nastal... len či sa už náhodou neblíži ms 😒

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 aj ja tak,kazdy den sa tesim na nove pekne spravy... 🙂 dufam, ze budu teraz castejsie!!!!!

kacena85
27. feb 2012

@lucianak nuz moja ked sa mozem tesit z mrchy ako malaaa tak aj z lustru.my mame dom na taky starsi styl a pomaly prerabame izby,lebo ked sme dom kupili tak neslo hned vsetko vymenit tak sme dali take ake sme mali,ja sa tesim aj z drobnosti
Prestaaaan ziadna ms nedoojde,ale dufam,ze ma potom neopustis,ked budes v tehu teme ;)))

kacena85
27. feb 2012

@bambi2 veru musime v to verit,ja sa tesim z vaas babule.dnes sa tesim,ze ovu bola a ze je vonku krasne ;)

lucianak
27. feb 2012

@kacena85 Teba opustiť? Veď to by bol hriech 😀 Ja len verím, že to vyšlo, len ten prudky pokes ma zaskočil... Inak my sme teraz v dome s našimi, ale sťahujeme sa do bytu. Predsa súkromie je súkromie. Aj keď budeme mať na krku hypotéku, ale dúfam, že za to súkromie to stojí.

bambi2
27. feb 2012

@kacena85 ani ja ta neopustim neboj, ostanem tu aj nadalej. aj v tehu... 😵 😵 😵

kukucg
27. feb 2012

Ahojte dievcata, ja uz sice sem velmi neprispievam ale citam vas ako sa vam dari 🙂 mne prave konci mrcha uz piata od kyretu a stale nic, no ale stale mam nejake rozhadzane hormony tak to az tak nadejne nevyzera 😝 😝 🙄
@bambi2 Som zvedava na teba, drzim palceky 😉 😉 kedy testujes???
@lucianak tvoj grafik som videla, ale neviem kedy si mala ovu..??

lucianak
27. feb 2012

@kukucg Tak to neviem ani ja, moja, začala som merať až okolo 21dc... Len dúfam, že bola.

kukucg
27. feb 2012

@lucianak Hm lebo ked nevies kedy bola tak sa tazko da povedat ci je to IP alebo pokles pred ms alebo ze co to je ale velmi drzim palce aby to bolo to prve 😵 😵 😵

lucianak
27. feb 2012

@kukucg Ja som nemerala skôr, lebo som sa nechcela stresovať a sledovala som si hlien, lenže ten mohol byť aj na krčku a ak som sa ho už nevedela dočkať, tak som zasa začala s teplotou 🙂 Ale ´dakujem za podporu a tiež pevne verím, že to je IP.. 🙂

bambi2
27. feb 2012

inak je zaujimave, ze to prave teraz klaplo ked som vysadila vitaminy.. ale odstavujem kazdy den zato. teraz som si odstavila hlavkovy salat par listov, koli kys. listovej, jablka, mrkvu a cviklu... 😝 umele vitaminy uz nemienim brat, radsej sa budem napchavat zeleninou a ovocim... 😝

bambi2
27. feb 2012

@kukucg az o dva tyzdne alebo o tyzden. ale u mna je to uz jasne... ja len preto chcem testovat, aj to len ten digitalny ci sa to bude zhodovat s mojimi vypoctami. vtedy budu tri tyzdne a som zvedava ci mi to ukaze presne tak ako to cakam...

kacena85
27. feb 2012

@lucianak tak to si ma potesila, ved by som tu ostalaaa sama aj ked sem pisu baby ale vy ste tu kazdy den 😉
no my mame tiez hypoteku a veru nebudete lutovat, sukromie je sukromie, my sme sa prestahovali aj mimo mesto takze uplna parada, ked sme boli v meste, to som ani nevedela kto kedy pride, len proste dosli a sak skusili sme ci ste doma 😠 a teraz ked maju ist 12 km tak radsej vopred zavolaju alebo sa dohodneme viac dni dopredu, vobec nelutujem ani mi uz to dochadzanie nevadi a cez leto je to na dedine na nezaplatenie, uz vidim segri ako budu chodit s malymi k nam sak obe na materskej a tu predsa daju jednu druhu na dvor, napustim im ten mini bazen, odrazadlo vytiahneme, hracky, deku a je 😀 😀
moj graf
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre