Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 ja mam na zavariny moj nazor, ten by sa ti asi nepotesil 😀 😀 😀 takze radsej nekomentujem 🙂

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 ok tak jasne ze cerstva zeleninka je cerstva ale tak mi lubime tak to hadam nevyhodim... 😉 ale tak nech je uz leto a v zahradke vsetko krasne farebne a mozme maskrtit

svintekova
2. mar 2012

@kacena85 aj ja čakám na MS 14.3. takže to budem mat tiež na hrane december/január. No uvidíme 😉

zitaje
2. mar 2012

Zienky ako dlho po kyrete ste dostali ms? Suvisi to nejak s beznou dlzkou cyklu? Ja viem ze 4-6 tyzdnov, len ze predsa, ci 4 ci 6 😅 .
No, trocha blba otazka asi, lebo je to individualne, ale tak dobre 😝

svintekova
2. mar 2012

@poisonblu gradulujéééééém 😉

kacena85
3. mar 2012

@zitaje aoj,no je to fakt individualne,prva po kyrete je taka vselijaka,takze sama uvidis kedy pride,do tich 6 tyzdnov musi (to len mne prisla po roku).

lucianak
3. mar 2012

@bambi2 Ale nooooo, novembrovky, nie? 🙂 🙂

lucianak
3. mar 2012

@kacena85 Večer som nedošla, bola som vyšťavená z práce, ale koniec dňa bol ten najkrajší... viď albumík 🙂

lucianak
3. mar 2012

@bambi2
@kacena85 Takže kam sa teda hlásiť, babeny? Novembrovky, či PRIVATE? 😀

lucianak
3. mar 2012

@poisonblu Testla večer a krasota krásna sa objavila 🙂

lucianak
3. mar 2012

@bambi2 testla testla a krasota krasna sa objavila 🙂

lucianak
3. mar 2012

@kacena85 Foto pridaná, tak kukenzi 🙂
@bambi2 MM už nie je chorý, našťastie... Ale sme sa tak vytešovali spolu pri pizze 🙂 A on, že ty si v tooooooooooom, ciiiiiiiiiiiiiii 😀

kacena85
3. mar 2012

@lucianak ja som to vedelaaaaaaaaaaa gratulujem moja juj sama super spravy idem mrknut album a veeeelmi sa tesi uz ani nezaspiiiiim

kacena85
3. mar 2012

@lucianak jaj moja ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tesim a vidiiiiiis ten bocian to predsa vybavil a myslim,ze u teba aj expresne,nevykasla sa na nas

monika2712
3. mar 2012

Nechcem sa chvalit, ale tusim som tu spustila novorocnu vlnu tehuliek, jak ma krasne vsetkty postupne nasledujete! 😎 😎 😎
Baby taaaaaak sa tesim s vami velmi, normalne ze krasny den mam zrazu ! 😎 😎

kacena85
3. mar 2012

@monika2712 presne totoook...ty si to tu krasne nacala a idee to odvtrdy super,kludne sa pochval,v tomto pripade neni o com,dufam,ze ja zapecatim marec.ci april??

monika2712
3. mar 2012

@kacena85 no dufam aj ja ;) poriadne sa snazilkovat a ono to pride, boze dnes je tak krasne aj vonku, hned su vsetky depky prec 😎

poisonblu
3. mar 2012

@lucianak jeeej, super...blahozelam...tak budeme tehulkovat spolu...a uz mame zalozenu tu privatnu skupinu novembroviek? Kam sa mam hlasit? 🙂

bambi2
3. mar 2012

@poisonblu idem zalozit... 😉 😵

poisonblu
3. mar 2012

@bambi2 oki a bude aj tabulka? 🙂

bambi2
3. mar 2012

@poisonblu urobim aj tabulku, pockaj pridam ta 🙂

bambi2
3. mar 2012

@poisonblu nechapem, preco nezobrazilo normalne srdiecka 😕 😠 ale vpustime iba tie dnu, co to maju aspon potvrdene testom... nie tie co si myslia, ze su... ja budem testovat v pondelok...

bambi2
3. mar 2012

@poisonblu
@lucianak uz ste pridane... 🙂 😵 takze ja budem prispievat iba tam... v otvorenej novembrovej nie...

kacena85
3. mar 2012

@monika2712 veru dnes je krasne, hehe ako v kamenaku "dneska by to slo" uz sme boli rano o 9 babke zaniest nakup, trocha sme pokecali a sli naspat jaaaaaj toto je ono kavicka na terase v zavetri a to slniecko kraasne

sabaka
3. mar 2012

@bambi2 @monika2712 @lucianak @poisonblu velmi sa s vami tesim a zelam vam pokojne, ukazkove tehotenstva, ktore vam vynahradia doterajsie smutne zazitky. A ozaj, dufam ze nas tu neopustite lebo my vas a vas optimizmus potrebujeme aby sme sa tiez mohli nakazit tehu virusom ... podla moznosti co najskor 😎

poisonblu
3. mar 2012

@sabaka jasne, ze nie..posielam veeela tehu virusov 🙂

monika2712
3. mar 2012

@kacena85 😀 😀 toto presne som si povedala dnes rano ako som vstali... dnes je takovej krasnej den, dnes by to slo 😎 😎
baby ja som teraz robila 3 hodiny v zahrade, tak ma bolia krize strasne, dufam, ze to nebude mat ziadne nasledky, len som to musela spravit teraz kym vladzem a mozem sa ohybat, lebo neskor to uz bude asi iba tazsie..
@sabaka neboj neopustime a coskoro sa k nam dufam pridate vsetky! 😉

sabaka
3. mar 2012

@kacena85 @bambi2 @poisonblu vcera bolo u mna mesacne vyrocie od hnusnej hnusnej kyretaze. telo uz vyzera byt ok, uz som si bola 2 x aj zabehat ale veru psychika este v prdelke. a mrcha v nedohladne... este ze slnko svieti!

lucianak
3. mar 2012

@bambi2 Len sa mi musíš z nej ozvať, lebo ja sa tam asi nedostanem 😀

sabaka
3. mar 2012

@poisonblu dakujem no, ved viera zomiera posledna 🙂 tento rok musi priniest aj nieco pozitivne a ja presne viem co by to malo byt 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre