Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

bambi2
22. mar 2012

@monika2712 aj ja sa uz tesim na ten pocit... ale musim este taky mesiac pockat... 🙂 ale o to to bude krajsie, väcsie.. a hlavne, teraz ma pokoj drobcek... 😉

monika2712
22. mar 2012

@bambi2 jasne, neboj bude to super! hlavne ak nebude spat a bude sa ti tam mrvit, a kyvat ti .. strasne krasne.. 😎

bambi2
22. mar 2012

@monika2712 no som rozmyslala, ze by som sla aj buduci tyzden. tak som vcera skusila zavolat, lenze, dr. ma buduci tyzden dovolenku a potom som ja 2 tyzdne prec. takze az o 3 tyzdne... a ked sa vratime, tak budem muset cakat este nejaky 1 tyzden kedze nebude mat urcite volny termin... ale, no uvidime, mozno pojdem az v takom 14- 15- 16 tt k dr... 😀 😀 😀

lucianak
22. mar 2012

@bambi2 Díííííík, potešila som sa ako malá 🙂

monika2712
22. mar 2012

@bambi2 nevadi, ved ked sa citis OK, tak asi nie je dovod.. potom ti porobia vsetky odbery a vsetko potrebne.. akurat tu NT hodnotu nestihas zrejme, nevadi?

lucianak
22. mar 2012

@monika2712 Najkrajší pocit. Niektoré sú fakt zručné... Aj táto dr., že ci to aký utz, tak neviem, či sa nadchýňala, že aký suprový, alebo shit... 😀 Ale čo som čítala na www stránke dr, tak je to jeden z najlepších... Ale aj to vystrašenie stálo za to 🙂
Ja tiež potom popýtam foto, ale dúfam, že tam už bbude moja dr. Zajtra tie odbery mám a poradňa v 12tt. Juuuj, to sa povlečie dovtedy 😒

kacena85
22. mar 2012

@lucianak no som z toho taka nijaka ale co narobim,stale stale nieco
Juuuuj tesim krasna sprava,pekne oddychuj a vsetko bude ok

monika2712
22. mar 2012

@lucianak to hej, ono sa to vlecie do kazdej poradne.. mne to teraz malinko rychlejsie ubehlo asi za to ze to nebol cely mesiac, a mam v aprili vlastne dve poradne, takze to mi tiez dufam, rychlo ubehne 😉 a najlepsie bude ked uz bude 7.5 a pojdeme na 3dcko 😀

lucianak
22. mar 2012

@kacena85 Samozrejme, neurobím nič navyše, čo nebudem musieť 🙂

lucianak
22. mar 2012

@monika2712 Tešíte sa, čo??? MM vybavil voľno na tento dátum? 🙂 Teraz ak budem doma, tak sa mi to teda povlečie, ale musím si nájsť nejakú zábavku, aby to šlo rýchlejšie. Ale o 2 týždne KO na hematke. tak aspoň niečo 🙂

monika2712
22. mar 2012

@lucianak no mam ho az poobede o 4tej tak si vybavi sj muz len hodinku skorej odchod z prace a pojde so mnou 🙂

lucianak
22. mar 2012

@monika2712 Ahaaaa, tak to potom nič nemusí vybavovať 🙂 Potom dúfam hodíš do albumíku fotečky...

monika2712
22. mar 2012

@lucianak no inak muz ked som mu ukazovala nejake fotky z 3Dcka tak povedal ze je to strasidelne, tak dufam, ze tam bude chciet ist so mnou nakoniec..a vaham ze ci si dat spravit aj ten dvd zaznam, kedze chcu za to 52 eur, alebo radsej iba fotky.

tinasc
22. mar 2012

@lucianak a keď si bola chorá aj si kašľala? čo na to povedal doktor, neškodí to, že namáhaš bruško? lebo ja ešte kašlem, ale doktor mi na to nevie riadne odpovedať 😉 a gratulujem k srdiečku 🙂

lucaro
22. mar 2012

bude to trvať 5 minut a hned ako sa zobudíš, môžeš isť domov.

monika2712
22. mar 2012

@lucianak no inak na PNke by ma asi vsetky mrle zozrali.. to by som nezvladla vysedavat doma. 😖

lucianak
22. mar 2012

@monika2712 Neviem, ale isto to bude stáť za to... Možno by som nad tým uvažovala. A chlapi to nevedia takto precítiť. Ale 3D bude iné, tam už pekne vidieť tváričku a všetko ostatné. Ale fotky by tiež potešili 🙂
Hmmm, tiež som zvedavá ako vydržím doma, ale radšej budem mať kľud a náš prcek tiež.

kacena85
22. mar 2012

@lucianak neboj ubehne to a veru nieco si najdi,mna uz mrle zrali,ale tak vonku je uz krasne,jar leto pred nami tak si nieco najdes isto.mas aj vychadzky?

lucianak
22. mar 2012

@tinasc Ďakujem 🙂 Ani som nekašľala, ale kíchala som dosť. Teda na mňa to bolo dosť. Asi 15x denne. Ale to bolo len jeden deň, potom už menej.
Bola tam iná dokina, tak som sa nepýtala, či to môže vadiť, potom sa spýtam svojej.

monika2712
22. mar 2012

@lucianak neviem ale pride mi to DVDcko tak trochu zbytocne aj.. ved kto sa kedy na to bude pozerat? ked uz bude babo doma, bude zaujimavejsie to natacat a nie to co bolo v brusku kukat nie? keby to aspon nestalo take prachy.. asi kaslem na zaznam, vezmem si tych 7 fotiek ci kolko nukaju miesto zaznamu a bude.. 😉

tinasc
22. mar 2012

@lucianak ok 🙂

lucianak
22. mar 2012

@kacena85 Zatiaľ neviem, ale dúfam, že mi dajú nejaký čas venčenie. Zajtra idem na krv a dá mi aj lístok, aby som odniesla do roboty. Dnes tam mala frmol, tak že mi vypíše zajtra.

lucianak
22. mar 2012

@tinasc V ktorom by si mala byť tt?

tinasc
22. mar 2012

@lucianak 8+1, čiže to už je 9tt?

monika2712
22. mar 2012

@tinasc ??? 😕 😕

lucianak
22. mar 2012

@tinasc Noooo, pekne, ano 9tt... ja meškám za tebou 5 dní... 🙂

tinasc
22. mar 2012

@monika2712 čo moja?

monika2712
22. mar 2012

@tinasc nooo kukam jak puk ze ci dobre vidim ??? a ci mam sklerozu alebo ide o tu istu osobu..

tinasc
22. mar 2012

@lucianak no mne to vychádza nejako na 31.10. ale zatiaľ neviem nič presne, to je len podľa posledného menzesu 🙂

tinasc
22. mar 2012

@monika2712 no minulý tok v júli som sa sem pridala po kyrete... vo februári nám to vyšlo, ale kurnik stále som chorá... a bojím sa...

lucianak
22. mar 2012

@tinasc Supeeeeer.... Ja tiež len podľa PM. Na kontrolu mám ísť v 12tt. tak zajtra sa spýtam sestrčky, či mi dá nejaký termín. Po veľkej noci isto...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre