Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

monika2712
22. mar 2012

@tinasc ahaaaa.. uz viem.. troska som si ta s niekym pomylila, ale pamatala som si tvoj nick, len som tu nezastihla ze si uz tehotna.. super, gratulujem! 😉 tento rok je velmi plodny 😉 neboj vela bab je na zaciatku chorych, pokial neberies ziadne lieky co by sa nemali, tak je to OK, oslabena imunita, ja som mala nedavno herpes, tiez mi lepilo ze co z toho bude.. ale verim ze to dobre dopadne, musi 😎

tinasc
22. mar 2012

@monika2712 ja viem, však aj atb som už vybrala, ale bola som u obvodného, ale trápim sa skrz ten hnusný kašeľ, stále rozmýšľam, či to namáhanie brucha a otrasy z toho kašľa nejako neublížia... predsa len...

tinasc
22. mar 2012

@lucianak ja idem 4.4. dnes som bola na odberoch na krvný obraz a infekčné choroby 😉

monika2712
22. mar 2012

@tinasc ja som kaslala hned ten prvy tyzden po oplodneni.. tyzden vkuse.. sa cudujem ze to nevypudilo tu moju fazulku uz vtedy von, ze sa vobec mala sancu zahniezdit.. ale predsa hej 😉
a neskusala si nejake homeopatika? ten oscillococcinum sa moze v tehotenstve tiez.. inak neviem co ine na kasel..

tinasc
22. mar 2012

@monika2712 skúšala som už všeličo... no už to musí asi len prejsť 🙂

bambi2
22. mar 2012

@monika2712 vsetko v najlepsom poriadku a dufam, ze to aj tak ostane!!!!! 🙂 citim sa super, v pohode az na tu unavu... 🙂 ale prezijem to nejako... 😉

monika2712
22. mar 2012

@bambi2 no moja, ta unava aj mna dost nici.. niektore dni su lepsie, ine hrozne..ale dnes som zacala druhy trimester, mozno to uz pomalicky zacne byt lepsie 😉

bambi2
22. mar 2012

@monika2712 dufam ale ja myslim, ze ked bude teplejsie tak to bude lepsie.. teraz prichadza aj ta jarna unava... a ta plus tehu, to je sila!!!! tak dufam, ze jarna pominie a ostane iba tehu, trosku slabsia 😀 😀 😀

sabaka
22. mar 2012

@kacena85 jaaj, to bude mozno crevna chripka...alebo len jednodnova nevolnost, ktovie ?
Ved pride buduci mesiac a dovtedy zmobilizujeme svoje sily a vrhneme sa do toho 😀
@svintekova @monika2712 @bambi ja som si bola prave po praci zabehat takych 6-7 km a citim sa po tom behu vyyborne! 😉 prave dnes som na tym rozmyslala, ake to bolo fajn ked som bola tehotna. Nooo, tak a este som rozmyslala, ze mi aspon prsia co som mala mohli po tej celej torture zostat - zase sa scvrkli o cislo menej 😠 😵 😵 😵

monika2712
22. mar 2012

@sabaka fiiiha to si dobra..ale pocasie je krasna tak preco nie.. mne akurat muz volal ze chce ist behat ci nemozme ist skorej domov, ale neda sa.. skoda ze v taky pekny den musime trcat v robote 😠

kacena85
22. mar 2012

@lucianak ked ti neda vypytaj,oni na to nemyslia,aspon par hod,slniecko,cerstvy vzduch potrebujes

sabaka
22. mar 2012

@monika2712 no ved to. a to bude v lete v horuchavach este horsie 🙂 ale to uz budes pekne doma odpocivat 🙂 ja zacinam v praci niekedy uz o siestej a o druhej koncim takze den mozem vyuzit 😉 ale zas to vstavanie rano o 4:30! ajajaj

kacena85
22. mar 2012

@sabaka nooo ktovie,sak som to mohla hocikde chytit,v buse plni ludi,v robote je nas vela tak sa necudujem,juj vobku kraaasne a ja pod perinou potiiim vrrrr ale ked zajtra nebude teplota pojdem trocha na slnko,a ta dieeeta ble suchare,banany,voda,cierny caj,zajtra urobim varene zemiacky
Chcela som schudnut,no nech sa paaci

monika2712
22. mar 2012

@sabaka no ja budem odpocivat az od 13.8 a este mozno predtym kedze mam 30dni dovolenky ktoru si musim docerpat.

svintekova
22. mar 2012

@sabaka aj mne velmi chyba ten nadherny pocit mat fazulku v brusku 😒 - nebola som sama- neopisatelny pocit. Mna len hneva ta moja mrchana- nie a nie dorazit 😠 .

kacena85
23. mar 2012

@sabaka No co ako grafik? 🙂
mne je uz dnes kooonecne lepsie, vcera bola trocha zvysena teplota, dnes rano uz nie je tak som zmerala ale tak asi to aj trocha ovplyvnilo uvidime

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

sedi teplota s mojimi po ovu teplotami, uvidime co bude dalej ci bude tak hore

sabaka
23. mar 2012

to je dobre, ze ti je lepsie, aj tvoj grafik vyzera dobre 😉
ja som momentalne z tych mojich teplot jelen - pred dvoma dnami hop na 37 a dnes uz len 36,7 - kolise to, ze az. tak fakt neviem co si o tom mysliet http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sabaka/grafy...
a tak co uz, este sa aj tak aktivne nesnazim 😵

sabaka
23. mar 2012

@svintekova urcite coskoro dojde 🙂 a ak budeme mat stastie, fazulky budu coskoro tiez! 🙂 ja si to uz tak v duchu privolavam

sabaka
23. mar 2012

@monika2712 naozaj si to cele odpracujes? klobuk dolu. ale poznam to, ja tiez doma neobsedim 😉

monika2712
23. mar 2012

@sabaka no ako pokial nebude dovod ist na matersku skorej tak ano, vycerpavam
nejaku dofcu a kym sa bude dat budrm robit.

kacena85
23. mar 2012

@sabaka mojaaaa si ma nedala do spravy a ja cakaam cakaam keby sem nekuk tak neviem, ze si mi napisala
no teploty vyzeraju dobre len neviem ci im mam aj verit a vy sa uz aj snazilkujete?

sabaka
23. mar 2012

@kacena85 aha 🙂 vidim ze som zabudla adresata, som z prace pisala a len tak narychlo tak preto. Nie este nesnazim aktivne, tento mesiac mame hratky ciste pre radost. U mna by sa to rovnalo zazraku keby som bola tehu na prvu supu - 1 x to trvalo rok a pol. a co si myslis o mojom grafe?

kacena85
23. mar 2012

@sabaka no dnes to tu mame pocarovae pocuvaj, tak najprv ty mne nedas adresovat a teraz dojdem pozeram ziadne nova sprava a ked idem sem tak si mi odpisala no ten konik je z nas uz paf asi
ale tak co ty vis, v grafoch je baba co potratila dvojicky a hned prvy cyklus je opat tehu takze nikdy nevies 😉
tvoj graf je podla mna uplne ok, ved ovu nemusi byt len cisto v polke cyklu, niekedy je skor niekedy neskor, budme radi ze vobec je a hotovo 😝

sabaka
23. mar 2012

@kacena85 hej tu babu som tam registrovala! to je podla mna fakt krasne, ak to niekomu hned na to znova vyjde lebo nemusi dlho premyslat nad rozliatym mliekom - naopak hned sa moze sustredit na nove tehu
no hej vsak mas pravdu s tym grafom, ja len nechapem ze teplota tak klesla znova... 😕
a ty? skusate predsa uz tento cyklus alebo si to odlozila na buduci?

kacena85
23. mar 2012

@sabaka no hej ale tie obavy chuda ked je to take cerstve ale to budeme mat vsetky
no ja som tiez pozerala ale ty to este mas prvy cyklus rozhadzane mozno aj tie hormony robia svoje a moze ti kludne dojst aj skor druha ms, ked si mala tu vysoku nemala si nejake ine podmienky, menej spanku alebo iny cas merania?
my sa snazime uz tento cyklus, ved som bola v polke ked mi dosla ta viroza ale dovtedy sme sa snazili, teraz to uz nechame tak, ved min tyzden si myslim kym sa to celkvo da do poriadku, tak sa uvidi, ale u mna by to bol po tej viroze tiez zazrak 😀 keby sa zadari

sabaka
23. mar 2012

@kacena85 ten arabelin prsten zazracny keby sme mali! 😀
no ked tak rozmyslam, pila som vecer predtym talianske limoncello - cize alkohol ale len malicko zeby to ovplyvnilo? inak meriam viac - menej pravidelne o 5:30. mas pravdu, este je to rozhadzane - musim byt vdacna uz aj za to, ze ta mrcha po kyrete tak pekne nacas prisla

kacena85
23. mar 2012

@sabaka no to hej veru po mojej skusenosti, juuuj ten prste veru veru

lucianak
23. mar 2012

@kacena85 Nooo, pýtala som sa na tie vychádzky, tak do prvej poradne nebudú žiadne. Vraj keby som bola v nemocnici, nedovolia mi zíjsť z postele. Ale toľko vydržím.

tinasc
23. mar 2012

@lucianak a to máš až takto prísne nakázané? a nič nesmieš robiť?

kacena85
23. mar 2012

@lucianak a ty mas take problemy ze musis lezat????ci co to ma spolocne s nemockou?ved to nejde o to ci si alebo nie si v nemocke...teraz nechapem moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre