Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

domka28
11. mar 2009

......kazda jedna musime verit , ze to raz vyjde....len si mozno nevybereme cas kedy 😉

janulcek
11. mar 2009

Sa Ti martinka ani nečudujem že strácaš optimizmus.Nie je to lahke byt silna..Ale zvladneš to,neboj..čo Ta nezabije,Ta posilní..Máme to my ženy v živote tažke ☹
Desmodka,tak hádam mrška dorazi.Mne by už mohla aj skončit,je dost silna atrvá dost dlho.Tak sa priprav 😉
NO ja som sa tešila že budem kočikovat s kamoškami v r.2009.lebo všetky sú tehotne.3 plus moja švagrina,ktorá už porodila.Ciže ja by som bola piata.Tešili sme sa že budu jeden ročnik.No ale čo už.Ale zase jedna mi povedala,že my už budeme mat trošku odrastene a budeme sa tešit z tvojho malého miminka.Tak ja dufam že to tak bude.Nie nedufam,VERIM!!!!!že to tak bude.

desmodka
11. mar 2009

domka nemozme verit ze sa to podari,a potom sa to podari... 😀 😀

martinka211
11. mar 2009

babulky ste zlate dakujem vam za pekne a povzbudive slova 😉 mate pravdu treba verit a ja verim ze to bude dobre musi byt!!!

domka28
11. mar 2009

tak verit ci neverit...??? 😀 uz ste ma doplietli... 😝

lucka33
11. mar 2009

desmodka 😀 😀 😀 Asi si to myslela inak, než si to napísala 😉

martinka211
11. mar 2009

😀 no aky chaos tu je zrazu 😀

desmodka
11. mar 2009

dobre som to napisala... ked si povies ze vzdavaas to.. tak vtedy otehotnies... bo ked stale nato myslis, tak nie a nie najst // na teste... takto som to myslela 😀 😀 😀
dolezite je v 2010 porodime kraaaaaaasne babatka s takymi jebavymi ockami ako ma tomasko 😀 😀 (martinka211)

martinka211
11. mar 2009

😀 😀 😀 desmodka tak teraz si to vystihla 😀 😀 😀 som sa aspon zasmiala 😀 😀 😀

martinka211
11. mar 2009

😵 ale mas pravdu v roku 2010 nam to vsetkym vyjde 😵 som tu zase nachytala nadej a optimiznus pri vas 😵

domka28
11. mar 2009

aj ja chcem take s modrymi ockami...mati normalne ti ho zavidim...ale v dobrom... 😀 dufam len, ze ak budem raz mat...tak bude mat take oci ako ma moj muzicek,a aj Tomi.. 😀 ale aj keby nemalo tak neva, hlavne nech je zdrave... 😉

martinka211
11. mar 2009

veru reni hlavne nech je zdrave a oci moze mat aj zelene po mne 😀 😵

domka28
11. mar 2009

...jasne v r. 2100 kocikujeme spolu... 😀

martinka211
11. mar 2009

reni no maly sa zobudil a som s nim isla sem vypnut pc a on ukazal na pocitac aze dada pozrieme si dadu a ideme 😉

domka28
11. mar 2009

ok....tak mu daj pusu...za mna... 😀 a nemysli negativne... 😉 sak sa kukni na neho...ake pekne deti viete robit s drahym 😀

emily
11. mar 2009

Ahojte, prepáčte že somsa sem vopchala ale zajtra ma čaká kyret tak neviem čo ma čaká trochu sa toho bojím ☹

domka28
11. mar 2009

...takze marec pokracuje v tom co zacal januar... ☹ dalsia pribudla ☹
....emily neboj...pre kazdu je to tazke....ale zvladli sme to tu vsetky.....tak drzim palce na zajtra... 😉

janulcek
11. mar 2009

No zase smutny koniec štastneho začiatku.Co sa stalo???V kolkom tt??Neboj,zákrok je v pohode.Uspia Ta.Zobudiš sa,budeš troch krvácat...a na druhy den,ked bude všetko ok.Pojdeš dom.Jednoduche,ale bolestive pre dušu. ☹ Držim palce.A vobec si sa nikam nevopchala.Kludne piš čo chceš,kolko chceš a čo Ta trápi...

emily
11. mar 2009

ďakujem babulky, bola som v 10tt vlastne len včera som bola na kontrole u svojej dr. a ta mi to oznámila 😨 no nemohla som tomu uveriť ale je to tak

domka28
11. mar 2009

aj mne robili kyret v 10tt....pred 3 tyzdnami...kazda z nas tazko tomu veri..... ☹ ale neboj bude dobre a znovu bude slnko svietit 🙂

majsan
11. mar 2009

dakujem karaa.drzim ti palce nech sa aj tebe postasti. 😉

emily
11. mar 2009

domka a už si v pohode?

domka28
11. mar 2009

...no cakam na mrchu... 😀 doki povedel ze uz je to ok, mala som to sice skomp. po zakroku....lebo som dostala zapal, brala antibiot. , ale vraj som uz ok....tak cas ukaze ze ci ano 😉
...pozeram ze uz jedno babo mas...aj ja mam velku slecnu...tak sa treba upriamit na ne.....tesit sa z toho ze ich mame...a potom sa to lahsie berie...ked si pomyslim ze je vela takych ktore nemaju ani to jedno... ☹

emily
11. mar 2009

no ved ja sa teraz sústredujem lan na malu, v podstate som otehotnela náhodou trochu sme s manželom nedávali pozor lebo tak skoro sme neplánovali ale už ked som bola tehotná a bolo tro potvrdená tak som sa tešila a teraz toto

karaa
11. mar 2009

emily, to mi je luto... presne viem ako sa citis, ked sa stoznis s myslienkou ze nosis v sebe zivot a uz si planujes zivot s ohladom nan a zrazu hruba ciara a nic sa nekona... som to zazila pred 3 tyzdnami tiez
ale ako pise janulcek, zakrok je pohoda pre telo - ak nie su ziadne speci komplikacie ale bolest pre dusu
a ako pises tak jednu velku radost uz doma mas, tak ta ti urcite pomoze z tejto bolesti

janulcek
11. mar 2009

Je zaujimave že všetky tehotenstva sa končia v 10-11tt. 😒 Moje bolo beznádejne už v 9tt,lebo bolo malinke.Ale až potom v 11tt dobojovalo.Už sa ale tešim na druhe mimi...už aby to bolo..Treba sa s tym vyrovnat a mne v najhoršich chvilach,ked som bola na dne pomohol modrykonik.Treba mat čistu,pripravenu mysel na druhe mimi.Aj ked človek na to prve dieta nikdy nezabudne.

emily
11. mar 2009

to mi aj dr. povedala aby som na to nemyslela lebo takto to malo byť a že máme zdravé jedno dieťa tak máme myslieť na to, ja neviem ani čo sa vlastne stalo lebo u dr. som bola na potvrdenie asi v 6tt a včera na kontrole som už mala dostať tehotensku knižku ale nevyšlo to 😒
len dúfam že po zajtrajšku bude všetko v poriadku a nebudu žiadne komplikácie

lucka33
11. mar 2009

emily vitaj aj keď by sme sa viac tešili novým tváram vo veselšej téme...

baby ja som mala včera dostať ms, zatiaľ nič ani náznakom, prsia ma vôbec nebolia, ale čo ma hrozne bolí to je okolo pravého vaječníka, ale baby fakt dosť ma to bolí - niečo podobné ako počas ovulácie, ale veď čo ju mám dvakrát za mesiac???? 😕 Ja tomu nerozumiem, dr. nechcem ísť, veď mám ešte len 28.DC, ale zvyčajne mám 26dňvoý cyklus, aj keď po zákroku som dostala po 33 dňoch... Celé sa mi to pokazilo, došlaka, celý cyklus, a taký som ho mala pravidelný 😠 A do toho tieto bolesti vaječníka, no z čoho to môže byť???? ☹

emily
11. mar 2009

dík lucka a neprechalila si sa? 😉 skus si urobiť teplý čajik

lucka33
11. mar 2009

emily práveže stále sa teplo obliekam, stále nosím teplé pančuchy pod nohavice a dlhú zimnú vetrovku... Ja neviem, kde by som mohla prechladnúť... To asi nie...dúfam 🤐 Ale neviem, čo si mám už o tom myslieť... Aj včera večer ma to takto bolelo, dnes znova a aj cez deň trochu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre