Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

velvet26
12. dec 2009

vcera sa ma zas jedna klientka taka vytesena pytala, ze ako sa mam, ze pocula, ze cakam babatko..no po mojom vyraze pochopila..ona ma trojicky chlapcov a povedala mi, ze aj ona toto zazila...
taka som bola nasrana na kolegynu, ona to kazdemu rozpravala, co sa na mna opytal, lebo som bola na pn..no nemohla vediet..druhykrat v robote nikomu nepoviem nic..az do 4 m, ked to uz bude na mne vidiet..aj som si vcera kvoli tomu trochu poplakala.. 😔

lenkaxy
12. dec 2009

Ja som to našťastie nikomu v robote nepovedala, a teraz som tomu celkom rada. Aj ked na druhu stranu, ked sa teraz v robote rozprávajú o detičkách, tak b som aj bola rada keby to vedeli, asi by mali trošku viac pochopenia pre mna.

lenkaxy
12. dec 2009

Inak velvetka tebe robili to vyšetrenie metodou PCR na HVS2. Ak tej kompletke mi ešte chýba imunologie, to bol prave ten kamen urazu, kedy mi doktoš nechcel dať vymenný listok. 😔

velvet26
12. dec 2009

lenkaxy, mozes byt rada, ze to nevedeli...co by som ja za to dala..no na druhej strane, to pochopenie, to je pravda, to maju..aj ked neviem, uz ze kto to mysli uprimne a kto sa z toho tesi..vazne..ludia su casto skodoradostni..a mne sa casto sniva o malych maciatkach, som si myslela, ze je to tym, ze macky milujem a ked som si kukla v snari, co to znamena, ze mam okolo seba falosnych ludi..tak parada..
ale nenecham si, aby mi niekto skakal po chrbte, poviem co si myslim druhemu aj do oci..aj vcera kolegovi..a on sa tak zacal ohradzat, ze to nie je pravda a pritom je...niekedy staci jeden moj skaredsi pohlad a pochopia..a aj na klientov to zabera, na takych co su hnusni..hned sklapnu.. 😀

lenkaxy
12. dec 2009

Rozmýšlala som nad tou našou novou temou, čo tak: "TEHOTNE NA DRUHY SUP "😀 ----može byť?

velvet26
12. dec 2009

lenkaxy, no neviem ze akou metodou bolo to vysetrenie robene..fakt netusim, zdravotnu kartu som si nechala v praci, tak v pondelok si ju zoberiem domov a pozriem sa..nieco tam je popisane..no vsetko bolo robene na tej infektologie, odber krvi 3 ampulky a 3 vytery, aj ked tie vytery boli take zvlastne, ona to len tak hned na zaciatku vytierala, vies co myslim, nebrala to z krcka.. 😕

velvet26
12. dec 2009

lenka, to nie je zly nazov..musi to byt hlavne nieco pozitivne..a aby sa vedeli pripojit aj tie baby, co to maju tiez za sebou, co my...

velvet26
12. dec 2009

idem asi balit tie vianocne darceky, sami sa nezabalia..ale tesim sa uz na to celkom...hmmm..aj som rada, ze tie vianoce idu, nieco pozitivne konecne.. 😉
tak pa potom..

lenkaxy
12. dec 2009

velvetka mne na infekto brali krv do dvoch ampuliek. Vysledky by som mala mať medzi sviatkami, ale informovať sa budem asi až po sviatkoch.

A na tu imunologiu ideš? Kedy si objenaná. Ideš k sukr.?

aby som nezabudla, pekne zabal darčejky. Čím potešíš srdiečka svojiich blízkych? Viem len o tých fotkách - super 😀 a čo ostatné? Ja mam zatial len fondue pre našich, ginko pre švagra a niaku kozmetiku a sviečky. Klasika 🙂

lenkaxy
12. dec 2009

zuztrek - dakujem za odpoved.

A všetkým vám prajem krásne víkendovanie, a ňuňukove chvíle s partnermi, manželmi, prosto vašimi láskami. Oddychujte, relaxujte 🙂 . Pa

velvet26
12. dec 2009

ahojte..
tak z darcekov mam zabalenu len polovicu, lebo mi dosiel baliaci papier.. 😀 musim zajtra kupit dalsi...
manzelikovi som kupila sveter a pyzamko a este nejaku drobnost mu kupim..no este neviem aku..
moj ocino zbiera preparovane motyle, normalne v obraze su za sklom ako obrazy, tak som mu dva kupila a mame som kupila vianocny balicek vichy kozmetiky a este nejaku dekorativnu kozmetiku..a svokre podobne aj svokrovi kozmetiku, caje atd..klasika..

na tu imunologiu som sa este neobjednala, cakam na tie vysledky infektologie a hematologie, ked ich budem mat, mam sa ozvat tomu gyndosovi, co mi dal tie vymenne listky, on sa mi na tie vysledky pozrie a potom ho poprosim este na tu imunologiu, asi na januar to uz necham...

tak krasny sobotny vecer vsetkym... 🙂

zuztek
12. dec 2009

ahojte, ja darceky este pobalene nemam, zato mam doma 4 baliace papiere (2 som nasla doma este z minuleho roka), mozem velvetke podarovat 🙂

inak mi to pripada paradoxne tesit sa na Vianoce, ked som si myslela ze najkrajsi darcek budem mat v brusku, a teraz tam nie je... dnes rano som mala slabu chvilku, napadlo mi ze takmer presne pred dvoma mesiacmi mi vysiel pozitivny test...

ja viem ze mame mysliet pozitivne, aj som si myslela ze to uz celkom dobre zvladam, ale cim su Vianoce blizsie, tym viac si uvedomujem ake to mohlo byt krasne, keby... 😔

lu.lu.
12. dec 2009

ahoj kocandy 😎

uz ste mi chybali, my sme sa prave vyborne napapali, popijame vinko( fakt mi posledne dni chuti,aspon si teraz dozicim, coskoro uz nebudem moct 😉 )

nechcem to zakriknut, ale mozno vinko dopomohlo, zda sa, ze mrska sa rozbieha.... prvy den trosku krvacanie, druhy trosku spinenie, dnes skoro nic a teraz na vecer to vyzera slubne 😅 . radsej by som mala silnu mrsku ako slabu, taky lepsi pocit, ze sa vycistim..........a mozeme zacat odznova

fugu77
12. dec 2009

zuztek, aj ja som si dnes poplakala. .... o kolko mohli byt vianoce krajsie.
skusme sa drzat a verit, ze tie buduce, uz nas bude o jedneho viac.

lu.lu.
12. dec 2009

ja sa chystam nejake darceky zabalit dnes vecer.......mozno 😉

ale dnes sme urobili vianocnu vyzdobu, tak uz len aby snezit zacalo 😅

velvet26
12. dec 2009

zuztek, diky... 😀 ty mas papieru ozaj dost, ja som nasla z minuleho roku a myslela som, ze bude stacit..no neva, zajtra si idem vybrat parfumik a hned aj papier kupime..
nooo a s tymi vianocami, mas pravdu, aj mna kazdy den napadne, ze ake mohli byt, keby babatko bolo v brusku, ake velke by uz bolo a ze by sme uz aj na vianoce vedeli, ci to bude chlapcek, ci dievacatko.. 😔
no baby, nic s tym nenarobime, zivot nam to priniesol do cesty, no my ideme dalej a na dalsie vianoce uz budeme mat babatka krasne doma a budeme sa tesit z nich s celou rodinou...uz aby to bolo.. 😵

lu.lu, super, tak mrsku uz mas..parada...juj, uz nech aj ta moja hnusoba dojde..no verim, ze coskoro..

fugu77
12. dec 2009

Ahojte dievcata, v pondelok som potratila a od vcera ma velmi bolia cele prsia. je to v poriadku???

velvet26
12. dec 2009

fugu, moze byt aj mna prsia pobolievali..to su hormonalne zmeny, pre telo je to predsa len zataz...
a to si mala MA, ci spontanny potrat..? je mi to moc luto. ☹

fugu77
12. dec 2009

velvet, dakujem. mala som spontanny potrat.... aj tak tomu nerozumiem, ved mi nic nebolo a zrazu........

velvet26
12. dec 2009

fugu, citala som, ze to tak byva, ze z nicoho nic..v kt. si bola tt?
my sme tu mali vacsinou missed, no tiez nam nic nebolo, nevedeli sme, ze sa to stalo..bola si aj na kyrete, asi ano, co..hm...zda sa, ze som ta zazrela v nejakej inej teme, ked si bola..neboj, tu su baby super, mozes sa nam zdoverit s hocicim, pomozeme ti ako budeme len vediet.. 🙂

lu.lu.
12. dec 2009

fugu- ako velvet hovori,po potrate sa hormony uplne zblaznia,mne sa okrem ineho zhorsila plet, zacali mi vypadavat vlasy, caste zmeny nalad.....akoby nestacilo, ze sme prisli o babatko 😔

velvet26
12. dec 2009

presne ako lulu pise...horsia plet, aj tie vlasy, ach jaaaj, no to je ta najmensia strata.. ☹ aj ked mne uz padat prestali aj sa mi zlepsili a vidim, ze mi rastu nove take male mam, ked si umyjem hlavu, tak mi vytrcaju na vsetky strany.. 😀

lu.lu.
12. dec 2009

velvet- ides si vybrat parfem ako vianocny darcek? 🙂

ja som dnes bola milo prekvapena....vcera poobede som si cez net objednala take pekne nausnicky a dnes rano o 10 som ich uz mala doma 😅 som sa vytesovala 🙂

fugu77
12. dec 2009

velvet, lulu bola som v 10 tt. kyret som mala tiez. hmmm.... velvet, zazriet si ma mohla medzi julovkami, ked som sa este vytesovala, ze vsetko je tak ako ma byt.
lu.lu, uz sa ti telo zharmonizovalo? verim, ze ano. kolko ste po kyrete? ja dnes piaty den.
dakujem za rady a podporu.

lu.lu.
12. dec 2009

veru, asi mesiac to trva, mne sa uz plet zlepsila a aj vlasy su celkom v poho. medz sviatkami idem ku kadernicke, tak budem kocka zasa 😀

fugu77
12. dec 2009

super lu.lu 🙂 tesim sa s tebou

velvet26
12. dec 2009

fugu, no asi tam som ta videla, ja si sem tam citam fora, co pisu baby v tehotenstve...
aj ja som bola v 10 tt..ako ty, po kyrete mam 5 tt..tak ako aj lulu...ta uz ma mrsku, ja este nie..no ako som pisala hore, po tyzdni po kyrete mi davali tie blbe vyvolavacky, lebo mi tam ostali zrazeniny, tak to mam nejake cele posunute... 😒
ty si este len chvilku po...neboj, bude to vsetko kazdym dnom lepsie..aj ked sa ti to teraz asi tak nezda..

lu.lu.
12. dec 2009

fugu- ja som 33. den myslim..... a ako som pisala, prisla mi(asi) prva mrska, ale je to akesi rozpacite, nechce sa poriadne spustit 😖
a hej- asi po tom mesiaci sa plet aj vlasy znormalizovali

velvet26
12. dec 2009

hej, ten mesiac je dost blby, no potom je uz vsetko lepsie..
a lulu...ano parfemik si idem vybrat, paci sa mi od moschino funny..tak uvidim, este aj od jaguar je jedna vona dobra..no mozno nakoniec uplne iny vyberiem..ja mam rada svieze ovocne vone, nie kvetinove..

velvet26
12. dec 2009

a s nausnickami cez net mam aj ja jednu skusenost, objednavala som si take tyrkysove plne kruhy perletove..no a dosli mi take veeelkeee, ze k tej mojej hlave, dost funny..no neva, mozno si ich dam na silvestra... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre