Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lubkabb
18. dec 2009

už som počula aj o tých kvapkách, ale ešte mám dosť veľké balenie Sarapisu, tak ho chcem doužívať. A navyše je to na strašne veľa zdravotných problémov. Aj na chuť do života 🙂 Dobre som sa po ňom cítila.

cukruska1920
18. dec 2009

lubi...no mi uz skusame ale ovulku sme asi prepasli tak teraz to urcite nevyjde...ale od januara uz ideme poriadne dotoho...

trinitka87
18. dec 2009

ahoj lubkabb 🙂
ten Sarapis vyzera byt dobry.

lubkabb
18. dec 2009

ahoj trinitka - no len keby nebol taký drahý

trinitka87
18. dec 2009

akurat som to pozerala na nete, okolo 600sk, ze?
a to nevadi ze je urceny pre zeny v obdobi klimakteria?

lubkabb
18. dec 2009

nevadí, je to určené hlavne pre ne. Aby im to upravilo hladinu hormónov, pretože vtedy to majú kadejako rozhádzane. Čiže aj pre nás - aby sa nám čo najrýchlejšie upravil cyklus a aby sme mali ovuláciu. Od prvého potratu som vôbec nemávala plodný hlien, až po mesiaci užívania som ho prvý krát mala. A vtedy sa to podarilo. Len škoda, že to takto dopadlo.

lubkabb
18. dec 2009

A sú 2 druhy - Sarapis a Sarapis Sója. Pre nás je najlepší ten klasický Sarapis.

janirea
18. dec 2009

ahojte zienky

lubkabb
18. dec 2009

Zlepšila sa mi od toho aj pleť a fakt som sa cítila lepšie.

trinitka87
18. dec 2009

veru, aj ja som verila, ze to na druhy krat vyjde. ☹

inak podla vysledkov z krvi mi vysli zvysene hodnoty leukocyty 14,4 / norma 10.00/ a neutrofily 72,2 / norma 67.00/

ak by mi niekto vedel poradit co to znamena, budem rada.

trinitka87
18. dec 2009

ja som ochotna dat vselico, len aby to pomohlo a malo nejake vysledky.

cukruska1920
18. dec 2009

ahoj jani.... 🙂 videla si moj ,,super" graf...mam ho v teme ....2009

lubkabb
18. dec 2009

to teda fakt neviem a dr. si sa neopýtala?

trinitka87
18. dec 2009

ja som si ich len sama pozrela, a dnes som sa rozhodla ist za nou ze co sa da s tym robit, ale ma dovolenku az do 29.12. 09

janirea
18. dec 2009

trini,,,a nebola si chora,,,alebo nejaku infekciu si nemala? biele krvinky sa zvyknu vtesy zvysovat,,inak neviem 😒
a to ti vyslo z krvneho obrazu?

trinitka87
18. dec 2009

ahojte cukruska a janirea 🙂

lubkabb
18. dec 2009

no tak potom daj vedieť, že čo ti povedala. Možno niečo so zrážanlivosťou, ale len tipujem.

trinitka87
18. dec 2009

ano, to mi bola brana krv na endokrinologicke vys. / volno na obj. maju februar - marec/ a chora som vtedy nebola, ani infekciu, teda aspon dufam.
ja uz neviem tolko problemov tento rok.. a v poslednej dobe ☹

janirea
18. dec 2009

cukrus,,,ano, teraz som kukla tvoj graf,,,,tie dva dni 22 a 23 mi tam nesedia,,,no mozno to len teplomer tak zmeral a skutocne aj ovu bola okolo 20,,,,hmmm? nemyslis? ked si aj vtedy mala ovulkovske pocity

cukruska1920
18. dec 2009

ahoj trini.... mne sa paci meno Trinidat pre dievcatko ale muz ma zrusil ako ziadost na byt 😀

zuztek
18. dec 2009

nuz, ja som mala kyret 30.11., a chcem ist na to uz niekedy na jar, marec alebo april... vseobecne sa odporucuje aby tie prve tri mesiace boli v lete, teda pred chripkovym obdobim, tak ak by sa to takto podarilo, bolo by to super 🙂

trinitka - tieto hodnoty su zvysene pri zapale, kolko dni si po kyrete? a teplotu nemas?

trinitka87
18. dec 2009

neviem veru kedy sa to dozviem co mi je konecne. ale este si pockam lebo co som mala mat vysledky na tromb. mut. tak nic z toho nebude tak skoro, nieco sa im tam pokazilo a musim ist zase na krv.

janirea
18. dec 2009

trini,,,a mohla by ta poslat dokyna na hematku,,,,to by bolo lepsie

a neboj,,,nie su az tak zvysene hodnoty,,,,,skoda, ze nemam poruke moj krvny obraz by som to pozrela, ze ako to tam je,,,,lebo ani ja som nemala tip-top presne ako ma byt, ale doktorka vravela, ze je dobry

lubkabb
18. dec 2009

trini - tak to je mrzuté - zasa na krv. A to berú krv aj manželovi?

trinitka87
18. dec 2009

na kyrete som bola 6. 11. 09 a teplotu nemam.
akurat citim akoby isla na mna nejaka choroba, ale vysledky boli robene 27.11. 09

no my si urcite pockame do maja. skorej nie

trinitka87
18. dec 2009

nie, iba mne.
mne uz tolko brali krv, ze si zacinam zvykat

lubkabb
18. dec 2009

tak to budeme snažiť zasa spolu. Musím už ísť. Majte sa. 🙂

janirea
18. dec 2009

trini,,,to je smola,,,nie ze tie vysledky dlho trvaju,,,,este musis ist aj znovu 😒

janirea
18. dec 2009

ahoj lubka

trinitka87
18. dec 2009

mozno sa mi to len zda, ze to je o dost zvysene oproti tej norme co som pisala.
vsetko to je take komplikovane a navzajom prepojene ze najprv cakam u jednej dr, potom zase na ine vysledky co spolu suvia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre