Druhý potrat po sebe

monika554
8. mar 2022

Ahojte má niekto skusenost s potratom 2x po sebe ? A ake vysetrenia / opatrenia ste nasledne robili aby ste zniva tomu predišli? 1.potrat 2021 MA 8tt , 2.potrat 2022 anembryomola

Dakujem vam za odpovede.

domka222
8. mar 2022

@monika554 ja tiež 2x MA. Zistený hematologický problém. Potom 2x úspešne

babulkomale
8. mar 2022

@monika554 poslali nas na hematologiu a genetiku. Nic sa nezistilo. Po dva a pol roku zdrave dieta 😍

diamond007
8. mar 2022

@monika554 kamoška dvakrát potratila min.rok január a marec, na hematologii v septembri nič nezistili a v novembri otehotnela bezproblémov, už je v piatom

amelie2017
9. mar 2022

Ja som mala 2 biochemicke. Nerobili ziadne vysetrenia. Ze az po 3. alebo po roku snazenia. 3. bolo uspesne. Po porode sa nahodou zistilo, ze mam geneticky problem. Translokaciu chromozomov.
Velmi som sa po zisteni tejto diagnozy bala druheho tehotenstva, ze kolko potratov bude, ale maly sa podaril na 2. cyklus.

hrvn
10. dec 2022

@monika554 urob si vyšetrenia u odborníkov - hematológia, reprodukčná imunológia, genetika páru a endokrinológia... Výmenný lístok ti dá tvoj obvodný lekár alebo gynekológ... Manžel má urobený spermiogram?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre