Hormonálna nerovnováha po potrate

aniatko
8. jan 2018

Potratila som v 17tt, odvtedy som začala strašne priberať, som unavená, problém s akné, bolesti hlavy... Mal niekto podobný problém. Za aký čas sa telo z toho spamäta. Už sú to 3 mesiace ďakujem

lucisko23
8. jan 2018

Mrzi ma co sa stalo...a vysetrovali preco si potratila v takom pomerne vyssom stadiu tehotenstva? Len mi napadlo,ci nemas nieco so stitnou zlazou,kedze tvoje priznaky mozu byt aj zo znizenej funkcie stitnej. A teoreticky aj dovod,preco si prisla o babatko

lucisko23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunika
17. feb 2018

Ahoj, mam podobny problem. prisla som o babo v 21tt. pocas tehu som nemohla pribrat takmer ani gram, 43kg na konci a teraz mam vyse 47kg (ani nie 2mesiace). pls. nejde o to kolko vazim, ale tiez rozmyslam, co je zatym. dr. mi vravela, ze mozu skusit porobit testy na stitnu zlazu.

lucisko23
17. feb 2018

@sunika urcite si ju skus dat vysetrit. Bratancova zena prisla o babo v 25tt a tiez jej potom zistili nieco so stitnou. Nastavili ju na lieky a pred par dnami sa im narodilo zdrave a donosene miminko 😉

sunika
18. feb 2018

@lucisko23 dakujem pekne za odpoved..skusim. Mne odtiekla plodova voda 😞 neviem ci to moze mat suvis

@aniatko, mrzi ma tvoja strata. Uz je to vyse mesiaca stara tato tvoja otazka. Je to u teba lepsie? Podstupila si nejake vysetrenia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre