• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hydrops plodu. Má s tým niekto skúsenosť?

21. marca 2011 
potratila som v 25. tyzdni s diagnozou hydrops plodu, vraj moje telo tvorilo protilátky. Má s tým niekto skúsenoť?
23. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petula...nemam s tymto skusenosti,a le prosim ta, ako prisli na tuto diagnozu? Bol to spontanny potrat alebo malinke umrelo?
JA som totizto potratila 2x v 20tt atak zistujem dovody.
diky za odpoved a drzim palce, nech sa vsetko vyriesi a vy sa tesite zo zdraveho babatka
23. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zistili na ultrazvuku v 20 tyzdni. potom sa snazili to liecit, bola som mesiac v nemocnici, ale i tak umrelo.
24. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi to velmi luto .-/...ja sa niekedy az cudujem, ze sa rodia zdrave deti
bola si na nejakom hematologickom vysetreni?
24. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte sa len chystáme po novom roku na vyšetrenia.
25. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petulo, nepoznam tuto diagnozu iba ten zly pocit PO tom, prisla som tiez o moj pokladik v 24tt, ale snazim sa pozitivne mysliet, len to nam pomoze, verit v pozitivnu buducnost. bud silna, a pisala som ti aj do IP.
25. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mila Petulo, velmi smutim spolu s tebou, viem, co prezivas, mne vo februari tohto roku umrelo babatko v brusku v 36 tyzdni. Aj napriek velkej bolesti a prazdnote sme sa pokusili o babatko opat a uspesne, tak verim, ze uz sa nic take zle nezopakuje a tentokrat to uz vyjde, lebo nas z nebicka strazia uz dvaja nasi anjelikovia. Prosim, mohla by si viac napisat, co je to za diagnozu hydrops plodu? Ake protilatky a proti comu sa ti tvorili? Zelam tebe aj ostatnym dievcatam s podobnym osudom vela sil a viery v lepsiu buducnost.
26. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
lekari povedali, ze malo slabe ozvy srdca, preto aj asi cely opuchol. vraj sa mi rozvijala, alebo som prekonala nejaku imunologicku chorobu a preto som tvorila protilatky. a tebe preco zmorelo? po akej dobe ste sa snazili o bábo?
27. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulo18 ahoj petulo18, mne diagnostikovali hydrops plodu tiez, teda aspon som si to nasla napisane v prepustacej sprave, co to sposobilo neviem, este cakam na vysledky z histologie...vobec to nechapem pretoze este v 21. tt bolo vsetko v poriadku (bola som na velkom ultrazvuku) a uz v 23. tt som skoncila v nemocnici s tym ze necitim pohyby malickej, doktor spravil ultrazvuk a uz mi len oznamil hroznu spravu, malicka ma slabe takmer ziadne ozvy srdiecka a nejaky opuch...to si ma uz nechali v nemocnici a vecer na sone uz len konstatoval ze umrela, vyvolavali mi pôrod, bolo to nieco strasne a uz nikdy to nechcem zazit, nakoniec na stvrty den po vyvolavani som ju porodila, v stredu to budu dva tyzdne a ja som hrozne sklamana, nestastna a neviem ci sa mi s tym podari zmierit. Bolo to moje druhe tehotenstvo, prve sa skoncilo este v prvom trimestri a pri tomto som uz ani nemyslela ze sa moze nieco stat a predsa. Velmi tuzim po babätku, este ziadne nemam, preto sa ta chcem spytat ako si na tom ty...snazili ste sa o dalsie?Ak ano po akom dlhom case a ako to dopadlo, je mozne ze by sa tato diagnoza zopakovala?Doktori su skupi na slovo tak vobec nic neviem...Dakujem za odpoved
21. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok