IVF alebo IUI?

ivanalagambina
9. jan 2019

Ani neviem kde a ako začať asi tým že mám 29r a po rozchode 12r vzťahu.Ano snažili sme cca 10rokov no nič s toho ..po neúspešnom ivf kde mi vložili na prvý pokus 2embrya a ostatnych 8 sa prestalo vyvíjať som to vzdala ..do dnes som nedostala vysvetlenie prečo sa to nepodarilo a ani mi nikto nepovedal prečo stále nemôžem mať deti.Tvrdili že som v poriadku aj ja aj partner.
7mmmmmm

ivanalagambina
autor
9. jan 2019

Po rozchode som si našla priateľa ktorý má super spermiogram no trhu niesom ..preto sa chcem opýtať či je možné s novým priateľom podstúpiť iui keď ivf nevyšlo či je to zbytočne

andreagartnerova
9. jan 2019

Ahoj, mam svagrinku co bola na.ivf asi 10x a vobec sa jej nedarilo, isla na specializovanu kliniku do prahy a tam zistili, ze ma.nelieceniu celiakiu ale nemala ziadne priznaky. Po dlhsej dobe sa im nakoniec zadarilo babano, mozno treba len podstupit ine vysetrenia, ci nie je chyba inde. Ako ona mala aj nepriechodne vajcovody cize mala dost este inych problemov

ivanalagambina
autor
9. jan 2019

@andreagartnerova o mesiac sa idem sťahovať do Brna kde je Reprofit ináč strašná náhoda 🙂 no toto by ma nenapadlo ...že celiakia

juliet86
10. jan 2019

@ivanalagambina pozri to ze nvyslo jedno ivf nic neznamena....akoze ano je sanca ze embrya sa nevyvijali lebo mas zle vajicka..... ale moze to byt aj nahoda aj kombinacia aj spermie.... byt tebou maj nechraneny sex,aspon polroka rok a potom rieste iui a ivf. ostatne vysetrenia mas ok? poznam dieta osme ivf ;)

ivanalagambina
autor
10. jan 2019

@juliet86 myslíš že mi to poisťovňa schváli to iui ak nevyšlo ivf?

juliet86
11. jan 2019

@ivanalagambina to netusim ale isto ti k tomu vedia povedat infosky v CARe

lavender21
12. jan 2019

Ak budeš mať českú poisťovňu, tak tá dokonca prepláca plne 6xIUI do roka. Ak teda nechceš čakať, určite by som to skúsila 🙂 ale určite ti najlepšie poradia na klinike...
@ivanalagambina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre