Kedy môžem otehotnieť po potrate?

ketrin332
10. dec 2018

Ahojte baby chcem sa spýtať ktora potratila v siedmom týždni a bola zase tehotná uz som skoro dva mesiace po potrate mala som prvú menštruáciu presne mesiac po potrate teraz cakam na druhu.

galixx
10. dec 2018

@ketrin332 ja som potratila v septembri, v decembri som otehotnela a vsetko ok. Mne hovoril gynekolog, ze mozem po prvej ms.

buuu
10. dec 2018

Hned 🙂 nechaj na prirodu

ketrin332
autor
10. dec 2018

@galixx prvu menštruáciu som mala presne mesiac po potrate a bola slaba trvala 5 dni.

ketrin332
autor
10. dec 2018

@buuu mam strach ze potratim zase

buuu
10. dec 2018

@ketrin332 ak mas po prvej ms tak uz kludne chodte nato..ja som 3 mesiace po tom a 2 mesiace som zbytocne cakala..potom mi gynekologicka povedala ze do polroka od potratu je zena najplodnejsia ze treba ist nato..ale tento mesiac sa nam este nepodarilo aj mi to spominala lebo este vajecnik nebol zotaveny uplne ale uz je to ok vsetko. Takze netreba cakat a hlavne sa nemozes takto bat. Neboj, ked otehotnies, hned pojdez na gyndu, urcite ti daju nieco na udrzanie tehotenstva..bud pozitivna 🙂 sme predsa stvorene na materstvo a veci s tym suvisiace 😆

pininka
10. dec 2018

Neboj, ja som prvé potratila, druhé sa nám podarilo po treťom menzese a máme doma tri deti.

ketrin332
autor
10. dec 2018

@buuu ahoj ja zijem v uk anglicku a tu sa nestaraju do 12 týždňa .ani nedavaju lieky na udržanie.

evitka83
10. dec 2018

@ketrin332 ja som ms ani nedostala 😊 prve odislo a ked ms nechodila, tak som sla nasrata ku gyn, ze nech mi nieco pichne, lebo nemam 2 mesiace ms a ide ma sibnut z tych hormonov, gyn spravil sono a ja v 5 tt 😁

ketrin332
autor
10. dec 2018

@evitka83 a je vsetko OK? Nemáš žiadne problemi

ketrin332
autor
10. dec 2018

Dakujem všetkym pozbudili ste ma.

evitka83
10. dec 2018

@ketrin332 mam uz 4,5 rocnu dceru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre