Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pininka1
24. sep 2019

Ja som krvácala skoro tri tyzdne a bolo všetko ok.

zazzu1
autor
24. sep 2019

@pininka1 Ďakujem za odpoveď, a ms si potom dostala normálne v tom intervale 4-6 mesiacov?

pininka1
24. sep 2019

@zazzu1 áno, myslím že po dvoch mesiacoch som dostala tak ako som ju mala pred tehotenstvom. Znova som otehotnela tri cykly po potrate.

zuzkapatrik
24. sep 2019

Aj ja som takto krvacala, dokonca cez dva tyzdne... a ms som dostala vzdy presne 4tyzde ok kyretu

zazzu1
autor
24. sep 2019

Vďaka ešte raz za odpovede, ukľudnili ste ma 🙂 Všetci a najmä v nemocnici mi totiž tvrdili, že krvácanie by mi malo trvať max 5 dni, dokonca že by to malo byť iba spinenie. Vydupala som si zajtra kontrolu u doktora, no už raz pri mne pochybil a veci zľahčoval, preto sa informujem aj tu, či je to naozaj ok 🙂

mimka11111
25. sep 2019

@zazzu1 ahoj,ja som sa po kyrete len čistila, ale 6 tyzdnov to teda bolo....zakrvacala som len jediný raz a to,keď som sa po zákroku postavila z postele....podľa mňa tak normalne krvácať by si asi nemala, veď ta čistili.....

gertrudka222
25. sep 2019

Hej hej, ono to zvykne trvat aj mesiac , pokial uplne krvacanie prestane. No pokial nemas nejake extremne bolesti, tak by to malo byt podla mna vsetko ok

zazzu1
autor
26. sep 2019

Tak, bola som u doktora a povedal mi, že krvácanie môže pretrvávať aj 10-14 dni. Vraj dokonca sa môže stat, že na jeden-dva dni prestane a potom sa vráti. Pokial nie sú bolesti alebo teplota, je to vraj normálne. Tak aj pre ďalšie dievčatá, keby ste mali podobný problém, malo by to byt v pohode 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli