Mám blok z môjho myslenia?

19. aug 2020

S manželom sa mam nedarí bábo. Už 2 roky. Mame aj problémi, ktoré riešime, ale môže sa nám normálne prirodzene podariť. Len teraz, keď sa odstupom času na to pozerám, uvedomujem si, že často si zbytočne privolám zlé veci. Naša láska je krásna, milujem ho nadovšetko a aj on mňa, sme spolu 8 rokov a stále sa k sebe správame ako zamilovaný pubertiaci. Ide len o to, že som si vždy hovorila, že sme takí šťastní, že určite príde dáky problém a určite sa nám nebude dariť splodiť dieťa lebo to neexistuje aby všetko tak krásne klapalo. A aj tak je. Neviem, čo si myslíte, ja veľmi verím na silu myšlienok a tak sa snažím nahodiť do pohody a myslieť si, že sa to podarí, zázraky sa dejú ale to všetko si nahováram len na silu a neverím tomu, lebo ten strach za tie dva roky neúspešného snaženia sa stupňuje a aj to chcenie mať veľmi deti. Co by ste poradili, ako sa cez to preniesť a naozaj veriť, že sa to podarí?

katty2012
19. aug 2020

skus hypnozu - na uvolnenie, odreagovanie, pohodu

jarka226
19. aug 2020

Musíš na to jednoducho prestať myslieť... Zamestnať myšlienky niečím inym.... Mne osobne to pomohlo... Držím palce

fliacik
19. aug 2020

Skús si pozrieť toto:

https://www.youtube.com/watch?v=SnnGH95INm0

🙂 A držím palce!

mantilka
20. aug 2020

Ak si veriaca, modlí sa. Napíš mi do IP môžme viac porozprávať o modlitbe.

silviazlat
20. aug 2020

Boli ste s manželom na vyšetrení? Ak bude problém počatia zdravotný, ťažko sa dávať do pohody

hennyinnsbruck
20. aug 2020

Ja neverím na také veci, je to náhoda.... Píšeš ze môžeš prirodzenie otehotnieť, je to otrepana fráza ale proste vypni. Kamoška bola tiež tak 3 roky sa snažili a sama povedala ze sa až vtedy zadarilo keď vypla.
Proste psychika je veľká sviňa.

Užívajte si jeden druhého 🤗

seraa
20. aug 2020

Dva roky nie je problem.. to je stale normálna doba na otehotnenie .. robis si viac stres nez potrebné.. al si myslis ze myslením na zle si ho privolas tak začni myslieť na dobre... su veci ktore neovplyvnia a je zbytocne si myslieť, ze lebo vsetko klape musi byt nieco zle.. to je uplna hlúposť . Co ma byt bude prv ci neksor a pozitívne myšlienke pomáha k zdraviu

katika9145
21. sep 2020

Nam sa po troch rokoch snazenia a plodenia, kedy sa nedarilo, nakoniec podarilo na dovolenke, milovanie kazdy den, take uvolnene dovolenkove😁a z dovci som prisla tehotna... Ale zhoda, ze sme boli aj v Medjugori a tam sa velmi modlili za dietatko...

katika9145
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre