Kedy vidieť biť srdiečko?

kri_stin
22. sep 2021

Ahojte dneska som si robila teh.test, keďže mala prísť MS a nedorazila tak som si našla krásny pozitívny výsledok, zajtra zavolám gynekológičke. Len ma zaujíma že kedy vás objednali a aký vám vychádzal cca týždeň a či už bolo vidieť biť srdiečko, keďže začiatok poslednej MS som mala 23.08. čo zajtra bude presne 1.mesiac.
Ďakujem za každú radu 🙏❤

klejkaez
22. sep 2021

@kri_stin niekomu uz v 5-6tt... Inemu v 8-9tt 😊 individuálne

vamajka
22. sep 2021

@kri_stin najlepsie ist v 7. tyzdni

solinkarka
22. sep 2021

V 6tt ešte nebolo, v 8tt už áno

mikasz
22. sep 2021

Ja som.bola oba razy v 7tt a uz bilo ❤️

zuzanockamt
22. sep 2021

5tt+6...srdce bilo, odchádzala som s tehotenskou knižkou

ki_ki2
22. sep 2021

Mne v 6+0tt , 7,4mm malo bábo a bola už aj akcia srdiečka ☺️

simonka1701
22. sep 2021

mna tušim objednali na 8. týžden 🙂

clori
22. sep 2021

ja som bola podla MS 5tt+5, ale mala som skorsiu ovu, babatko bolo vacsie. to bolo ale na pohotovosti, moj gyn mi povodne kontrolu na potvrdenie srdiecka naplanoval na 6tt+4. to uz by mala byt istota, pokial je znamy termin ovulacie. pocitat to podla MS nie je presne, preto sa niekedy stane, ze srdiecko "zacne" bit az v 8tt a podobne,

marianarem
22. sep 2021

@kri_stin U mna v 6+0 uz bolo, ale isla som tak skoro len preto, ze boli nejake problemy. Inak som planovala pockat do 8tt, aby som sa vyhla zbytocnemu stresu, ak by este nebolo nic vidiet.

veronice
22. sep 2021

Pri prvom bolo vidno srdiecko v 6+2 (letela som na pohotovost skrz krvacanie, nastastie vsetko dobre dopadlo a mame dcerky) a teraz som bola na prvej kontrole 7+0 a tiez uz srdiecko bilo.

domcatko1811
22. sep 2021

U mňa bolo vidno na druhej kontrole v 6tt+4 🙂 co som bola týždeň pred tým, tak ešte nebolo skoro vidno nič, len gestacny vacok.

nikapuggioni
23. sep 2021

Ja som bola u lekára keď som bola v 4 tyzdni...chodila som 3 mesiace každý utorok na injekcie a zrazu po 4 rokoch sa podarilo volala som lekárovi to bol pondelok a on ze tak ci tak aby som prišla v utorok...potvrdil mi ze je vysoko sliznica takže tehotná som bola....o 10 dní na to už bilo srdiečko ❤
Keď som išla prvý krát clear test mi ukázal 1+2

adrbat
24. sep 2021

@kri_stin Ja som išla prvý krát keď som bola 6+6 a krásne bilo 🙂 a veľkosť bola 0,88 cm. Skôr som nechcela ísť, chcela som mat istotu že už bude niečo vidieť a či je tam kde má byť.

aga1997
28. sep 2021

@kri_stin ja som bola na sono 6+1 a bolo krásne vidno srdiečko 😌🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre