Missed abort - príznaky pred samočistením

malulienka
30. máj 2022

Ahojte
Mali ste nejake priznaky deň dva pred samočistením? Od rána mám akoby menštruačné kŕče a hnačku, od oznámenia missed abort je to už 11 dní.

sasanka605
30. máj 2022

Nie, ja som sa bála tak dlho čakať.

caramellka
30. máj 2022

Ja približné také ako pred menzesom, potom som asi 2 dni špinila a potom som mala mierne kontrakcie a nadväzne na to sa mi rozbehlo krvácanie. Prvýkrát som čakala len 4 dni odvtedy ako som sa u lekára dozvedela o MA, teraz druhýkrát to trvalo 16 dní, kým sa to rozbehlo.

malulienka
autor
30. máj 2022

@sasanka605 doktorka mi dala čas počkať 10 11 dní a ak sa to nespustí, tak na UTZ a hned sa objednať na kyret.Ak to dnes nepôjde samo, zajtra idem ku doktorke.Len som sa chcela spýtať, či nemá niektorá zienka takúto skúsenosť

macko1007
30. máj 2022

@malulienka na som teda mala MA ale sla som na kyret…pred kyretom som tyzden spinila a isli malinke zrazeniny,ale nemala som odvahu cakat dlho..a mala som stale menstruacne bolesti…to ze ta prehana moze hyt ze sa telo pripravuje ..napr mna den pred porodom prehnalo3x a nechapala som co sa deje,pochopila som az na druhy den🤣..drzim ti palce,viem ake je to tazke,ale ver ze aj ked skocis na kyrete da sa to zvladnut v pohode..po 4h som isla domov z nemocny

7kikuska7
30. máj 2022

Začalo to špinenim. Skus alchemilkovy čaj, mne to pomohlo a urýchlilo to cele.

stannkal
30. máj 2022

@malulienka ja som mala špinenie, aj s kúskami krvi a postupne sa krvácanie zosilnovalo, trvalo to asi 5 dní do samotného potratu. Moje sa prestalo vyvíjať v 9tt a potratila som až koncom 12tt takže ono to môže trvať kým to telo zistí.

laviedeluz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mon_day
30. máj 2022

@malulienka ja som mala presne tak. Začalo to ráno, trochu som krvacala a počas dňa akoby hnačka. Večer som mala bolesti ako kontrakcie a potom v noci som sa zobudila uz na bolesti kazdu minutu, o 2h sa zacalo masivne krvacanie.

natik25
30. máj 2022

@malulienka ahoj neviem aké som mala príznaky deň dva pred samo čistením ale viem ze v ten deň som mala neskutočne bolesti až na odpadnutie chcela som volať sanitku lebo som dva týždne v sebe nosila mŕtve bábo (a nie nerozhodla som sa tak sama ale neskoro na to doktorka prišla a na kyret ma objednali až v ten deň keď sa pustilo samoočistenie) ale bolo to hrozné tie bolesti ak môžem poradiť chod čím skôr na kyret držím palce 🙏

gertys
6. jún 2022

Ja som bud krvacala alebo spinila pri kazdom inak. Prisla som na pohotovost a povedali ze je to MA. Bud som sla hned alebo som cakala 5dni a uz som mala hrozne bolesti uz sommvedela ze aj pe mna to je zle a musi to von. Cakat tak dlho nie je normalne. Urcite to je MA? Krvavas? Mas bolesti? Lebo ak nie tak je to na zvazenie ci je napzaj koniec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre