Nemôžem mať deti. Ako to oznámiť priateľovi?

ni123k22
21. máj 2018

Mam 20 rokov môj priateľ mi oznámil že by chcel bábätko ale ja neviem ako mu mám povedať že ja deti nemožem mať . Prosim poraďte mi ako mu to mám oznámiť?

sia94
21. máj 2018

Aky dovod?

ni123k22
autor
21. máj 2018

@sia94 čo aky dôvod ?

romina1912
21. máj 2018

Povedat mu to narovinu. Kolko ste spolu? A je mi luto ze nemozes mat deti 😣 ja by som ale necakala s tymto rozhovorom az ked nastane takato situacia, ja by som to priatelovi povedala po niakom case vo vztahu aby si aj on trosku porozmyslal ci je ochotny napriek tomu so mnou byt....inak stracas roky s niekym kto by ta mohol opustit az pride k zakladaniu rodiny.....myslim to v dobrom . Rozhovor velmi pomoze. Drzim ti palce

tatianka0000
21. máj 2018

Asi že máš 20 rokov a nemôžeš mať deti

laska201
21. máj 2018

Pre aky dovod nemozes mat deti.Zvycajne take mlade dievcata ani len netusia ci mozu mat deti ci nie.To sa zvecsa dozvedia az ked sa o deti dlho pokusaju a gyndos podla vysledkov povie ze zena ci muz je neplodny.A ano normalne mu to povedat porozpravat sa a ked tak moc chce mat dietatko tak adopcia.

ni123k22
autor
21. máj 2018

@romina1912 mi sme spolu už 3 rok ja viem že by som mu to mala oznámiť čo najskôr ale hrozne sa bojim jehi reakcie . Bojim sa ze bi ma opustil aj keď prežili sme si aj horšie a takšie chvíle .

loginexistuje
21. máj 2018

@ni123k22 si si ista ze nemozes ?

ni123k22
autor
21. máj 2018

@laska201 v 16 som bola tehotna. Chceli sme si to nechat bola som v 4 mesiaci strašne sme sa na bábätko tešili ale bohužial ptratila som a lekár mi povedal že ja už nebudem mocť mať deťi .

alice.jant
21. máj 2018

@ni123k22 tak ale to nič neznamená ze lekár vtedy povedal. A na základe čoho? Bola si odvtedy na vyšetreniach ohľadom toho? Asi by som ešte nehadzala flintu do zita...

vierakuli
21. máj 2018

pokial mas maternicu tak deti mat pravdepodobne mozes.. uz vela zenam lekari narozpravali ze nemozu mat deti... a nakoniec bum a stal sa zazrak 🙂

ni123k22
autor
21. máj 2018

@loginexistuje viem to na 100%

laska201
21. máj 2018

@ni123k22 vies kolko pripadov je takych co trvdili ze nemoze a zena normalne otehotnela.Treba to skusit zazraky sa vzdy deju.

bielamacka3
21. máj 2018

ale čo by si nemohla ... ja som mala nepravidelný cyklus, cystu na vaječniku a otehotnela som ako stará bačkora 41ročná...aj tri deti ešte budeš mať, neboj sa

hettinka
21. máj 2018

@ni123k22 to nič neznamená. Pokial máš maternicu, vaječníky a menstruujes, nie je to iste. V okoli mám asi 5 podľa lekárov úplne neplodných žien, čo kocikuju.

ni123k22
autor
21. máj 2018

Mňa najviac mrzi to že už sme sa o to pokušali aj rok do predu a nič .

romina1912
21. máj 2018

@ni123k22 prepac ale 3 roky mu to tajis???? Cakala som ze povies menej, to by som chapala ale 3 roky je dost. Povedz mu to cim skor. Verim ze bude v soku najskor ale on to predycha. Presne pre ten strach ja by som necakala tak dlho, drzim palce aby stal.pri tebe a aj adopcia je sanca mat na babatko. Necakaj dlhsie, teba to bude trapit este viac

hettinka
21. máj 2018

@ni123k22 chod za dobrým gynekológom, pripadne do centra reprodukcie a daj sa komplet vyšetriť. Priateľovi zo povedz, že asi bude trosku problém, ale je výhoda, že máš len 20.

ellenitta
21. máj 2018

Ked Ti povedal, že nebudeš môcť mať deti, musel Ti povedať aj dôvod....prečo?

ni123k22
autor
21. máj 2018

@romina1912 Ja mu to chcem povedať ale pred dvoma rokmi sme maš vztah oznamili aj moji aj jeho rodičim . Jeho rodičia neboli priliš nadšeni že si vibral práve mňa. Ked mu poviem aj toto tak jeho rodičia už uplne stratia nervy a budu ho orehovarať aby ma nechal .

ni123k22
autor
21. máj 2018

@ellenitta Nechcem byť hnusma ale ten ginekolok ku ktoremu som chodila ja tak ten všetko povedal ololo ale to podstatne nikdy . Ma polal domou že to bude dobre hlavne odpočivajte . Hrozní oristup mal ku kazdej pacientke. Preto odneho už polovica odišla . Aj ja .

soldi
21. máj 2018

cerstva registracia, mizerna gramatika a absurdny "problem".

hm, ze by sa zas niekto nudil? 🙂

ni123k22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka1983
21. máj 2018

Zas sa niekto nudí. Aby niekto nemohol mať na 100% deti len preto ze raz potrati. Deti choďte spať.

romina1912
21. máj 2018

@soldi lepsie ako 256 x tema som tehotna z prstovania, som tehotna z jeho pohladu, mozem vypit kozku z mlieka lebo som tehotna, mozem zdvihat ruky lebo som tehotna......

romina1912
21. máj 2018

@ni123k22 urcite vyhladaj ineho gynekologa, rozne vysetrenia, nevzdavaj sa.....jeho rodicia s tebou zit nebudu ale on....je s tebou aj napriek ich nesuhlasi, co je dobre.

soldi
21. máj 2018

@romina1912 aha, Ty budes jedna z tych, co rada riesi kraviny a najlepsie u uplne neznamych ludi 🙂 vsak si posluz, ked nemas nic lepsie na robote, mne to je jedno 🙂

ni123k22
autor
21. máj 2018

@romina1912 už len kôli tomu by som bola rada keby bol somnou aj napriek tomu .

ellenitta
21. máj 2018

Ked Ti nepodviazal vaječníky bez Tvojho vedomia, tak by nemal byť problém...Menštruuješ? Vyhľadaj si dobrého gynekologa, možeš aj podla recenzii na nete alebo v čakárni sa nejakej žienky diskrétne opýtaj, najprv zisti dôvod prečo? a až tak rieš to čo zistíš, lebo ked sa Ta Tvoj priateľ spýta prečo, tak ani sama nevieš... 🙂 čo Ty na to?

romina1912
21. máj 2018

@soldi vsetci sme si tu navzajom neznami.....a ano presne si uhadla, nudim sa tak riesim kraviny presne ako ty kedze reagujes na prispevok

ni123k22
autor
21. máj 2018

Ja neriesim kraviny prišla som sa poradiť pretože som už zufala z toho že možno nebudem mať deti a že ma moj priateľ opustí. Ja chcem iba radu nič viac. Už ma nebavi preplakavat cele noci .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre