Od smrti matky som neni na tom dobre po psychickej stránke

hrdamama1995
4. dec 2017

Maminy mám dvoch synov.2 ročného a skoro 9 mesačného.Mam manžela starostliveho,kutila a pomáha mi ale nadávame si kvôli mne.Od 14 po smrti matky som nato psychicky zle.Navstevujem psychiatriu a beriem antidepresiva.Navstevuje ma socialka bo v starom byte som kričala na syna a po mužovi a atď. Tak sme v druhom mestskom byte.Chceli sme prvé babo aj keď skoro to bolo. :( nemala som srdce na potrat áno ked som zistila ze čakáme druhé babo.A muž sa rozhodol a ja tiež ze sa zoberieme.Ako sa narodil druhý syn tak som sa rozhodla na sterilizaciu muž súhlasil.Ale nejak to nezvláda.Asi som zlá ale kričí po deťoch susedia počujú starší ma dva a pol je ako z divokých vajec.Mna nepocuva a muža áno .Môj otec mi pomáha ale je teraz zdravotné zle na tom tak nemôže .Vážim sitoale ked muž je na nočnej nejak to nezvládammôžem o detí prísť aj o muža bo aj jemu vadí ako sa správamdáva mi šance.Beriem lieky ale neviem ako zvládať hneď stres všetko neviem ako by som to zvládla.Neviem čo mam robit ci sa mam vzdať detí bude to lepšiepre nich i muža som skodna pre rodinu nemam kamodka nikoho niclen odsudzovanie.Sestra nemá na mna cas. Prosím neodsudzujte ma prosím.Dakujem za rady .

tslobik
4. dec 2017

@hrdamama1995 Každý robí chyby, niekto menej, niekto viac. Je len na nás ako sa s tým vysporiadame. Skús psychoterapeutku, psychologičku...nejakú spriaznenú dušu

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@tslobik chodíla somuž chodímpsychiatricke

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavieenrose
4. dec 2017

asi si potebujes oddychnut mozno aj na psychiatrii..neviem v tomto sa ja nevyznam...ale kazda z nas obcas krici ...teda ja by som sa zaradila do tych ukricanych kedze mala vybera sufliky nonstop chodi do kupelky mydlo brat kremy chce stale taha z linky aj ked nevidi co ..naposledy sa tak obarila cajom...nastastie iba vrecusko stiahla a nie celu salku...zalezi od toho aj asi co kricis..na mna nikto socialku nevolal

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@veroni_21 nevládzem ked muž je v práci a sama na detí

klaudi31
4. dec 2017

Nikto nie je dokonalý, možnože aj tým, že sa takto berieš a myslíš si, že ubližuješ svojej rodine sa to iba zhoršuje. Je super, že si už vyhľadala odbornú pomoc a pravidelne tam chodíš. Ale pokiaľ s tebou má tvoj muž trpezlivosť a snaží sa ti pomôcť tak ho neodháňaj 🙂

lavieenrose
4. dec 2017

@hrdamama1995 skusila si dat starsieho do skolky?

lavieenrose
4. dec 2017

@hrdamama1995 a co zvyknes kricat ked na teba zavolali socialku?

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@lavieenrose žiaľ keby som tam isla zobraliby mi detí povedalimi tonemalbykto strážiť detí

piece
4. dec 2017

@hrdamama1995 hore hlavu, väčšina matiek má takéto stavy! Treba len bojovať, určite si dobrá matka pre svoje deti. Je dobré, že navštevuješ odbornú pomoc, je treba aby si sa niekomu vyrozprávala a aby ti niekto pomáhal ako pokračovať

kiwinka007
4. dec 2017

Je mi to luto. Vies ze detom bude vzdy lepsie u matky,ale keby mali pri Tebe trpiet preto,ze ty to nedokazes sama ovplyvnit..co hovori manzel? Zvladol by to sam docasne nez sa das do poriadku?

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@klaudi31 dakujem uz niekdy stráca trpezlivosť

trisp
4. dec 2017

Kebyže stačí na sociálke nahlásiť, že niekto kričí na deti, tak mňa berú asi prvú 😀

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@kiwinka007 nezvládol zobrali by mám detí

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@trisp noc kričí nadávky :(

tslobik
4. dec 2017

@hrdamama1995 psychiatrička ti dá len lieky, ale psychoterapia je o inom, tam sa rozpráva, rozpráva, rozpráva....

eliskazm
4. dec 2017

Co sa tyka deti, odporucam nevychova.cz. A co sa tyka Teba... Citis sa byt stastna, milovana, respektovana, cenna, robis co Ta bavi? Ak nie.. Zamerala by som sa na seba. Toto je ale praca pre Teba, nie pre psychologa. Psycholog moze iba naviest, pomoct. A napriklad taky, ktory pracuje pomocou EMDR terapie by to zvladol. Vsetko je na webe, ako sa hovori 🙂

kiwinka007
4. dec 2017

@hrdamama1995 a konkretne co ti mame poradit? V com potrebujes pomoc?

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@tslobik mne odporučili psychiatriu

lavieenrose
4. dec 2017

@hrdamama1995 takze koli nemu socialka ? lebo on nadava?

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@kiwinka007 co mam robit so sebou do či sa detí vzdat

tslobik
4. dec 2017

@hrdamama1995 to je v poriadku, ale popri tom skús ešte aj psychologa

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@lavieenrose ja som ta zlá všetko ja nie muz

pininka
4. dec 2017

Jaaaj,ja sa stale smejem s kaamoskou zw kebyze nas pocuje socialka,tak nam vezmu deti. Ja som na moje vacsinou sama a teda kricim poriadne. Najstarsi syn bol taka povaha,ze som bola zufala,esteze som nemala druhe tak skoro. Neboj vsetko prejde, len sa nepoddavaj a nenechaj zo seba zrobit sialenu.

tslobik
4. dec 2017

@hrdamama1995 A keby si šla na čas na psychiatriu sa preliečiť, nemal by ti v tom čase kto postrážiť deti? To je možno na dva mesiace

hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@veroni_21 neviem čo so sebou

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrdamama1995
autor
4. dec 2017

@tslobik nemá kto žiaľ žobráci by mi detí povedali mi to

tslobik
4. dec 2017

@hrdamama1995 ano, to je tým, že si s nimi väčšinou ty. A muž sa príde len pohrať na chvíľu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre