• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
dam ti vediet v nedelu ked uvidim Petov rozvoz kade bude bludit a mozno daco dohodneme. By som sa tesila :dizzy_face:
20. júl 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AJ JA BY SOM BOLA RADA. UPLNE VAZNE. Tak potom v utorok asi, aby som vedela sefina vcas informovat. ok? jezis, ale v utorok nemozem, skolim od 13tej poobede....
20. júl 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neva,nieco vymyslime,viem ze v stredu si bude vecer Petrik menit auto v Budimire tak mu ho mozno budem musiet doniest,tak by som prisla poobede,sak uvidime. O kolkej koncis v robotke? Si pozriem bus a mozem prist aj bez zavislosti na Petrika,dame aspon nejaku malinovku ci zmrzku a pojdem nazad,sak to je len 60 Km. :wink:
20. júl 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ci beka, 60 km? to je dooost.... V stredu koncim o 15.30 viem, ked dojdem skor.
20. júl 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu naozaj nik nie je????
21. júl 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caaau tanula, no nie , nebol nik.a ani dnes tu nik nie je, ale ked budes, prezvon ma. ak bude cas, dobehnem. hihihihihi :grinning: .
23. júl 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj svetlus moc som nestihla a v tuto hodinu uz ani nestihnem snad vecer OK :slight_smile:
24. júl 2007 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauko tanus, co trpis nespavostou?
24. júl 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepanajana zenulky, prepadavame sa pomaly na druhu stranu...Robme nieco. Musime oddychovat intenzivnejsie :grinning: .
27. júl 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doslova z dna prvej stranky.....babule, babule....
1. aug 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute bambuleeeeeeeeeeeeeee :grinning: .
6. aug 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetluška :sweat_smile: , prepáč že som neodpísala na sms, ale píšem v MA...mala som vzrušujúci víkend.... :angry:
aký si ty mala víkendík? oddýchla si si?
6. aug 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj, svetlus, práve som si prečítala tvoj víkend....super.... :grinning:
hlavne ti závidím ten manželov lacný skok na teba.... :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja už chcem taký...nemala som sexík už viac ako 10 tt, do 15 vraj nesmieme, boooooooooože!!!!!! :confounded:
6. aug 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka a mne sa zase zda ze je ho az moc ale nejak to neprinasa svoje ovocie asi by sme mali len parkrat ale presne :sweat_smile: ze
6. aug 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute zienkyy, az dnes som si precitala vase spravicky :grinning: .
Tribitkaaa, vy nemozte sexikovat? To je hroza, to vas lutujem :grinning: . Ale zas, mate dobry dovod na nesexik.
7. aug 2007 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babyy, boli sme uz na druhej stranke :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...Strasne :rolling_eyes: .
13. aug 2007 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok