Partner ma po 10 rokoch po sexuálnej stránke nepriťahuje

2. dec 2019

Zeny mam taky problem,zazila ste to niektora? Mam partnera,s ktorym sme spolu 10 rokov,problem,je v tom,ze ma uz po sexualnej stranke nepritahuje,ked aj mame sex je to len preto,ze chce on a ja to len pretrpim pre pokoj,proste ma po fyz.stranke vobec nepritahuje,ma takyto vztah vyznam?

elizme
2. dec 2019

Uf ťažká otázka, ale tak sama vieš odpoveď. Si s ním už len zo zvyku lebo ste spolu 10 rokov? Chces s ním zostať celý život, neužívat si moc intimitu, a byť mu verná? Dokážeš to? Alebo dokážeš zmeniť tvoj prístup a naznačiť mu nech niečo aj on zmení, lebo tá nepriťahuje? Keď na tie otázky odpovedaš nie tak vieš kde je cesta. 🙂 Veľa šťastia.

17juraj17
3. dec 2019

Otazka znie. Dokazes sa vzrusit? Nad nejakou predstavou ci vizual. stimulom?

deti95060810
3. dec 2019

skúste meniť polohy, navštívte sex predajňu - skús nejaký stimulátor, hračky apod.

martinajurkechova
3. dec 2019

Sama vieš, že takýto vzťah nemá význam. Ak nemáte deti, tak asi bude lepšie keď sa rozidete.

autor
3. dec 2019
17juraj17
3. dec 2019

No tak skus svoje predstavy posunut alebo podsunut polovicke. Mozno vas to nakopne na dalsich 10 rokov.

elizabeth88
3. dec 2019

Na tuto otazku si musis odpovedat sama,to asi vies.Mozno si unavena z prace,malo spanku..No vylepsit to nejak,alebo...sex nie je to najdolezitejsie,ale je dolezity.Ak ta vsak pritahuju ini a tvoj nie,tak to stoji za zamyslenie.Drzim palce,ak sa lubite,verim,ze to vyriesis spravne.

kammik
3. dec 2019

fú neviem, nevedela by som si predstaviť takto fungovať, predsa len nejaká tá chuť príťažlivosť by tam musela byť aby som ja osobne vo vzťahu zotrvala :/

wivienka111
3. dec 2019

keby ste zasli do poradne alebo normalne k sexuologovi?

teleskop
21. dec 2019

ak je toto jediny problem urcite by som sa preto nerozchadzala 🙂, nepritahuje ta? alebo ta odpudzuje? To je rozdiel...Pritahujes ty jeho? 🙂 Pritahuju ta aj ini?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre