Pozitívny test a krvácanie

vevuska22
22. sep 2020

Ahojte maminky chcem sa opýtať vo februári som rodila posledný menzes som mala 13.8.2020 pozitívny test mi vyšiel 15.9.2020 no 19.9. som začala krvácať večer sa to zastavilo ale 20.9 som začala znovu ako keby som mala normálne menzes v nedeľu som bola na pohotovosti doktor mi robil sono v maternici našiel pravdepodobne vak o dĺžke 13mm vzal mi hcg ktoré bolo 55.2 dnes som bola na kontrole druhý doktor mi robil znovu sono no bol strašne nepríjemný tiež nameral vak o dĺžke 14mm hcg bude až zajtra ale vkuse mi hovoril o kyretazi tak ma dosť vydesil. Myslíte že môžem byť stále tehotná aj keď mám ako keby normálne menzes? Strašne sa bojím mám za sebou dva pôrody pri ktorých som nič také nezažila. Poraďte mám si zobrať výsledky a ísť za svojím ginrkologom keď bol doktor v nemocnici taký nepríjemný?

vevuska22
autor
24. sep 2020

@ivca88 to mi napísal môj doktor že cca 14dni ale dnes je 6ty a už je to len ako spinenie uvidím zajtra či ešte budem

dejna_
25. sep 2020

@vevuska22 ja som potratila v 10 TT a tiež som nemala skoro žiadne bolesti a po 6 týždňoch ma museli docistit. Ostala mi zrazenina ktorá sa nechcela sama vyplaviť takže som absolvovala aj kyretaz a ani po nej som nemala žiadne bolesti ..takze je to veľmi individuálne...
.držím ti palce nech sa dáš čin skôr dokopy po zdravotnej stránke ..ja mám prvý menzes za sebou ..čakám ešte jeden a asi začneme pomaly skúšať

vevuska22
autor
27. sep 2020

@dejna_ v piatok mám ísť na kontrolu k svojmu dr. Tak uvidím čo povie ak aj by bola nutná kyretaz mám dohodnutého doktora tak verím že všetko bude tak ako má byť. A tebe držím palce nech sa čím skôr podarí a po kyretazi by si nemala mať 3mesiace pauzu?

dejna_
28. sep 2020

@vevuska22 mne povedala lekárka že stačí 1-2 cykly ...ja som mala.potrat 1.7. čiže telo je od tehotenských hormov "očistená "... A keď mi robili kyretaz bola tam len jedna malá zrazenina si 2,7*1,5*0,8 CM aspoň to mám v správe prvú menštruáciu už mám za sebou a teraz 1.10. by mala prísť druhá 🙂 ..zaujímavé je že ja som aj napriek kyretazi dostala menzes úplne na čas ..čo som teda strašne rada lebo niekedy ženy čakajú aj 8 tyzdnov...popravde sa cítim úplne v pohode nemala.som.po kyretazi žiadne problémy..našťastie ..a aj hlavná sestra mi hovorila že ten váš zákrok bol taká rýchlovka 😝 že po 6 týždňoch keď to bude ok sa vrhnite na vec ..inak ona bola strašne zlatá 🙏 ešte že sú správny ľudia na správnom mieste

vevuska22
autor
18. okt 2020

Žienky chcem sa vás opýtať pretože som to zažila teraz prvý krát že som potratila v piatom tyzdni. Dalšia mrcha vám prišla normálne po 28dnoch od toho ako ste začali krvácať pri potrate či neskôr? Lebo včera podľa výpočtov som mala dostať mrchu ale zatiaľ nič neprišlo ani nemám nejak bolesti že by som šla dostať na kontrole keď som bola u svojho dr bolo všetko čisté no mám trošku strach či je to normálne že neprišli načas ako by mali. Ďakujem vám za odpovede

alenka1609
18. okt 2020

@vevuska22 tiež som na tom rovnako, až na to že sme sa snažili hneď... čiže ak som dokrvacala z toho potratu, šli sme ďalej... keďže som včera mala dostať mrchu podľa kalendára, neprišla tak neviem, robila som si aj test ale je negatívny...tak asi chvíľu potrvá kým sa to samo spustí

vevuska22
autor
18. okt 2020

@alenka1609 no mi sme síce sexovali ale s kondómom no snáď do dvoch dní prídu

dejna_
18. okt 2020

@vevuska22 mne sa potrat spustil 1.7. Týždeň krvácanie a potom som celý čas spinila ale 4.8. sa mi spustilo silnejšie krvácanie to potom prešlo do spinenia a 10.8. sa mi spustil menzes ale teda riadne silný podľa mňa aj horsi ako samotný potrat ....
Ale ja som mala stále malú zrazeninu čo mi robila šarapatu ..nakoniec ma čistili 19.8. a už 4.9. som dostala menzes ten bol úplne v pohode slabi a krátky a potom som dostala 30.9. a tiež slabsi a celkom krátky ...ono sa to telo ešte dáva dokopy tak naozaj človek nevie čo môže čakať po potrate 💁

alenka1609
19. okt 2020

@vevuska22 ahoj tak dneska sa dostavila...

vevuska22
autor
19. okt 2020

@alenka1609 mne ešte stále nič :(

alenka1609
19. okt 2020

@vevuska22 neboj určite dorazia...aj ma dosť bolí brucho,inak som smutná...ach čo tá žena si musí všetkým prejsť za ten život... drž sa

vevuska22
autor
19. okt 2020

@alenka1609 neboj ten smútok pominie aj mňa to sem tam chytí že som smutná. No dúfam že čím skôr

vevuska22
autor
20. okt 2020

Tak konečne dnes prišli 🙂

vevuska22
autor
21. okt 2020

Včera ešte bolesti a kŕče som nemala ale dnes je to neznesiteľné :( a tiež ich mám veľmi silné

alenka1609
21. okt 2020

@vevuska22 to prejde...aj ja som to tak mala, a ani sa mi to nechcelo roztiect až dnes na 3. deň...ak môžeš ľahni si a brucho nech máš v teple to pomáha, drž sa.
Chceli by sme sa snažiť po tomto cykle ale partner dnes prechladol,tak neviem či to bude vhodné 😒, stále niečo...ty nevieš náhodou?

vevuska22
autor
21. okt 2020

@alenka1609 myslím si že v jeho prípade by to nemal byť nejaký problém ak ho nič nebolí ale niesom doktor čiže na sto percent ti to zaručiť neviem či to môže nejak súvisieť skôr by bol problém keby si ty bola prechladnuta si myslím. Držím vám palce nech sa vám podarí. A mne sa popri 8mesacnej veru ležať nedá

alenka1609
21. okt 2020

@vevuska22 ďakujem ti,ale v tvojom prípade si chvíľku ľahni s dcérkou keď bude spinkať... aspoň tak, držím nám palce

vevuska22
autor
24. okt 2020

@alenka1609 ďakujem kŕče trvali tak dva dni už je ok a hádam už zajtra aj skončia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre