Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

adajar
27. mar 2008

tak papa jdu se sprchovat a spat.

kapunka
27. mar 2008

papa 😎

bay
27. mar 2008

Tiez sa lucim, dobru noc 😉

kapunka
27. mar 2008

tak já jdu taky do sprchy...papapa a všetko dobre!!!

bay
28. mar 2008

Este ma napadla taka otazocka k BT 😅 kolko (dni) pred ms klesne teplota?

poleva
28. mar 2008

mne väčšinou klesla v ten den ked prišlo mršisko

bay
28. mar 2008

Dakujem 😀 😵

lauritka
28. mar 2008

bay ale niekomu klesne az po MS 😉

bay
28. mar 2008

😠 super... ty vies obcas potesit 😀 takze si nemozem byt ista ze ked mi od vcera neklesla teplota tak budem dnes v suchu?!? ☹ to je teda sklamanie ☹

poleva
28. mar 2008

bay kedy si mala kyret ?

bay
28. mar 2008

5 tyzdnov a jeden den dozadu 😉

poleva
28. mar 2008

tak to si nelám hlavičku, je to o.k
ja som príklad toho, že som stresovala a nič nepomohla
a síce som merala vtedy BT ale som sa nou neriadila, lebo skákala ako chcela

bay
28. mar 2008

ja zas za tak nesaliem, neboj. Myslim ze pride bud vikend - odhad podla ovu. Len som teraz chora a aj tak musim merat teplotu, tak to skusim aspon spojit 😉

poleva
28. mar 2008

a nehodíš graf?

bay
28. mar 2008

Ziadny este nemam 😀 meriam len od vcera a to je zatial rovna cara 😀 😀

kapunka
28. mar 2008

ahojky - nějak blbne koník 😠

hoky, myslíte, že když nepřijde ms /ted jsem 5t od revize/ mlže normálně probíhat ovu??

sluninka
28. mar 2008

kapu určitě jo

bay
28. mar 2008

Kapu ano. Ja som mala ovu pred tyzdnom. A ms stale nikde 😉

kapunka
28. mar 2008

takže jako můžu otěhotnět?? ale to asi není ted dobrej nápad ...

bay
28. mar 2008

Otehotniet mozes ale pred prvou ms by som sa tomu radsej vyvarovala... Aj ked ono to laka 😝

sluninka
28. mar 2008

kapu...mě dr říkal 3MS ať vydržíme..ale zase tak horky to nebude,protože každej dr tvrdí něco jinýho,možná ale 1MS bys určitě počkat měla,aby se tělo vzpamatovalo z toho šoku...

kapunka
28. mar 2008

no tak já to teda radši vydržím...když jí se u sebe bojim, že se mi o operaci vytvoří nové srůsty a to ja pak v pr...takže prostě cci být rychlejší ež ty srůsty.. 😠

akras
30. mar 2008

Ahoj Kapu, určitě zkus vydržeta aspoň to šestinedělí...a s MS neplaš, však dorazí. Kdyby nepřišla do šestinedělí, tak skoč k doktorovi a on s tebou něco udělá 🙂 Vím,že tě straší ty srůsty...máš to těžší než já ☹ Ale já věřím, že to vyjde 😉
Já už s MS pomalu ale jistě končím, takže se zítra objednám k doktorovi, abych věděla, jak na tom jsem.

kapunka
30. mar 2008

ahoj - ted jsem ti psala na Začínáme po potra 🙂 tě..

bay
30. mar 2008

Tak potom napis co ti Dr. povedal 😉

akras
30. mar 2008

Ahoj Bay, napíšu, musím ji umluvit, aby mě poslala na ten UTZ, chci vědět, jestli jsem ok a můžem se snažit. Pokud řekne, že je vše v pořádku, ale stejně bude trvat na těch 3 měsících, tak se na to asi vybodnem. a vlítnem na to buď hned nebo po 2.ms. Kdyby nebylo tělo ok, tak samo počkáme.

bay
30. mar 2008

To je jasne. Netreba telo prepinat ak nie je uplne ok a riskovat dalsie sklamanie ☹ Drzim palecky.
Ja len uvazujem ci zabehnem za Dr. ak ms nedorazi uz tuto stredu (to bude akurat koniec 6 tyzdnov) alebo vydrzim az po dovolenke a sla by som az potom po vikende v pondelok alebo utorok 😖

akras
30. mar 2008

Jestli nemáš dlouhé objednávací lhůty a můžeš přijít hned příští týden, nech to až po dovolené, ona MS přichází vždy v nejméně vhodnou dobu, takže dovolená je pro ni jako stvořená 😅 I když teď záleží hlavně na tom, aby přišla a je jedno kdy, viď?

bay
30. mar 2008

Asi tak. Ja viem ze dovca je ten najidealnejsi termin 😠 ale mna by uz "potesila". Asi pojdem v stredu a ako sa poznam tak v cakarni sa to spusti 😀 😀 😀 😀
U mojho sa objednavat vobec nemusim. Teda ak som ochotna cakat v cakarni 😀

akras
30. mar 2008

Tak to je fajn, že se nemusíš objednávat. Já v podstatě taky nemusím, ale radši tam zavolám.
Čekárna je magnet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre