Samovoľný potrat

nati0
8. nov 2021

Chcem sa spytat přešla som samovolný potrat a vypadlo to mna viac kuskov na vlozke som to mala také masovite kusy či to to mna vypadlo Alebo či pojdem na vyskrab strašně sa toho bojím a Mala som aj sex Ked som krvacala

vanda323
8. nov 2021

@nati0 Pockaj až mi čaj zabehol kedy si mala sex? Pi Tom potrate? To akože načo sexujes keď si práve prekonala potrat? Prepáč že tak z fotky stra ale neviem si predstaviť že potratim, silno krvacam a idem si zasexovat...?

nati0
autor
8. nov 2021
vanda323
8. nov 2021

@nati0 Fíha prepáč srdiečko ale nemám pre teba odpoveď, a ak by som ti aj odpovedala bola by som zlá na teba tak radšej nepisem nič

kkovacovak
8. nov 2021

@vanda323 dosť sila aj na mňa. Veď sa vlastne "len" vyplavuje mŕtve dieťa tak šup skočiť na chlapa 🤦‍♀️

mima172
8. nov 2021

@nati0 Prepáč, no neverím, že sa jedna dospelá žena spýta niečo takéto. Neverím totiž, že existuje žena, ktorá by mala sex počas prebiehajúceho potratu. Nick vytvorený teraz, tj nudný večer?
PS: ak si vôbec žena, tak, prosím, ešte nemaj deti, najskôr dospej.

nati0
autor
8. nov 2021

@vanda323 odpovedz

ankare
8. nov 2021

@nati0 držím palce, aby si sa vyčistila sama, bez kyretu. Sex počas krvácania určite nemaj, riskujes zápal a iné fajnoty. Držím palce!

nati0
autor
8. nov 2021

@ankare dakujem strašně sa bojím že mozem dostat infekciu krby a isli zo mna kuse neviem teda či sa to vyčistilo Alebo nie či pojdem na kyretáž

sara07
8. nov 2021

smer mudr
predtym si pozri niečo o zápaloch atd,,
doštuduj si biologiu
a si klasicky priklada ako naše školstvo v tom nič nerobí, takéto otázky nebyvali ani v bravičku za komančov čo teda ako bolo iné embargo na informacie

vanda323
8. nov 2021

@kkovacovak Ako čo ti poviem ja už občas len ziram ....

sara07
8. nov 2021

a to čo vypadlo väčšie tmavšie nazvyme to môžu byt aj krvne zrazeniny
študuj
https://www.mojamenstruacia.sk/
ktoré obsahujú aj krvné zrazeniny, sa dajú rátať v pár hodinách. I tu sa objavuje anémia. Za touto menštruáciou môžu byť diagnózy ako myóm či polyp maternice, dysfunkcia vaječníkov, nádory, hormonálna porucha či dlhodobé užívanie špecifických liekov.

sara07
8. nov 2021

@vanda323 podla mna toto nemohla napisat dospela žena to bude pubertačka

vanda323
8. nov 2021

@sara07 Tiež sa mi nezdá nejak príspevok...

ankare
8. nov 2021

@nati0 po krátkom čase chod na kontrolné sono, tam to Dr. bude vidieť, či vyšlo všetko von. Ak by si mala veľké bolesti, horúčku,... určite chod na gyn. pohotovosť.
Ja som sa, chvalabohu, vyčistila sama. Krvacala som asi týždeň dosť intenzívne a veru aj zo mňa veľké kusy vypadávali.

nati0
autor
8. nov 2021

@ankare zo mna tiez ale tři napiš mi prosím do správy

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
punkerka2510
9. nov 2021

@vanda323 myslím si to iste

punkerka2510
9. nov 2021

@nati0 podľa mňa toto je silná káva

sara07
9. nov 2021

@vanda323 nech mi niekto vysvetlí to je teraz ako moda spoliehat sa na prirodu a neist k mudr ked ma sono, a všetko aby sa vyčistila ? však plod je mrtvy tak ako o čo ide ? to v tomto storoči idu riskovať ťažké infekcie ? samočistenie trva aj 3-4 tyždne ako u koho
keby to bol tento prípad

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariska1989
9. nov 2021

Si si istá že si bola tehotná ? Ak áno v kolkatom tt .ďalšia vec a čo ťa viedlo k tomu že si mala sex keď si krvácala ? Ako normálna baba ktorá vie že je tehotná a začne krvácať tak uteká na gyn. pohotovosť a nie ešte sexovať to tvojej polovičke akože nevadilo ? .napíš hlavne Tt ak nevieš čo je tt to je tehotenský týždeň .a žiadna z nás tu nemá sono aby sme ti na diaľku povedali že si vyčistená

ukulela
9. nov 2021

Zeny. Su baby, ktore sexuju den, dva po porode, lebo chlap "musi" a ona nechce, aby siel za inou. Toto bude rovnaky pripad.

martul
9. nov 2021

@nati0 a hlavne hlavu vyšetriť, to je tiež dosť dôležité, ale neviem či by ti pomohli

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 Bola som tehotna Mala som nízké HCG Iba 20 a vypadli to mna kuse a doktori neviděli Este plod na sone cize mi nevěděli ppvedat v kollkom som TT

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 a podľa ms ? To ti pri hodnote 20 nemohlo byť vidieť ani gestačný vak toto bolo biochemické tehotenstvo takže ako hovoria niektorí dr povedane si nebola ani tehotná. Mohla si byť ledva 4/ 4+ povedané si krvácala pár dní po tom čo si mala dostať Ms . Prosím ťa ale keď už píšeš píš normálne .používaš aj české slová aj slovenske a ďalšie zle napíšeš 🙈

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 ale zo mna isli kuse vecsie

leuska1991
9. nov 2021

@nati0 biochemicke ...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zafir01
9. nov 2021

@nati0 tie kusy boli podka všetkého stará zarazená krv (výstelka) ak tam bol zárodok, alebo sa vytváral gestacny obal, cele to nebolo väčšie ako 1 mm.

ukulela
9. nov 2021

@nati0 CHOD K DOKTOROVI! ziadna ti nepovieme, ci bude treba cistenie, to povie doktor po sone. prestan tu dokola pisat neprijemne veci, ktore sa zle citaju ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre