Samovoľný potrat

nati0
8. nov 2021

Chcem sa spytat přešla som samovolný potrat a vypadlo to mna viac kuskov na vlozke som to mala také masovite kusy či to to mna vypadlo Alebo či pojdem na vyskrab strašně sa toho bojím a Mala som aj sex Ked som krvacala

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 zrazeniny .neboj určite z teba nešlo 5/7 CM plod . Je normálne aj iné baby to tak mali a tehotné neboli .ja som potratila v 6 tt a žiadne kusy zo mňa nešli

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 a toto co Moze byt tie kusy potom

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
9. nov 2021

@bambulienka25 obavam sa, ze treba vysvetlit, co je to zrazenina ...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
9. nov 2021

@zafir01tak možno to pozerala pod lupou
ako ak toto bude raz mat deti, kam to spejeme

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 prosím ťa čítaj hlavne .nie len ja ale aj ostatné ti baby píšu že zrazenina . Je to úplne normálne aj počas ms keďže niekedy je ms ok a niekedy je silnejšia tým ide viac krv

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 ale to není zrazenina to Bolo velké masovite

mariska1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariska1989
9. nov 2021

@nati0 prosím ťa a koľko máš rokov? Takže ešte raz a pomaličky aby si to pochopila keď telo pustí viac krvi a dostane sa ako keby s obehu sa dáva do divnéj hmoty ,tvaru. Volá sa to zrazenina ak ani tomuto si nepochopila skús sa pichnúť do palca a čo urobí ta kvapká krvi. Viac by som sa bála toho že počas toho tvojho potratu si mala sex .cez kŕčok sa ti mohla dostať infekcia do maternice ale ani toto ti pravdepodobne nebude hovoriť nič ..nechápem dôvodu prečo sa bojíš kyretaž však tá úspora o ničom nevieš zobudíš sa až na izbe .🙈

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 a to Ked dostanem infekciu tak co sa mi stane

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 nebudeš sexovať

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 to mozem zomriet

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 a ak to bude silná infekcia môže sa stať že ťa budú musieť tam dole zošit .že ti nechajú toľko dierku len aby si zašla na záchod

nati0
autor
9. nov 2021

@mariska1989 a ake sú příznaky tej infekcie

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 viac vytoku .ak vieš čo to vôbec je svrbenie až pálenie ,bude ti odpadávať z vnútra pošvy kusy mäsa , budeš krvácať mimo ms ak vieš vôbec čo je teda ms , z ničoho nič na ulici sa pocikaš ako malé dieťa .čím skôr pôjdeš dať zošiť tým je menšia pravdepodobnosť že sa vám podarí splodiť ďalšie dieťa ktoré bude ako ty 🙈

mariska1989
9. nov 2021

@nati0 takže asi takto na to ako komentuje s buď sa tu hráš a zbytočne tu si lebo sa nudíš alebo máš 13max 15 rokov .neverím že niekto môže mať sex počas potratu a ak hej pekne riskuje už len to že môžeš dosť infekciu nejakú ale to už bude tvoj problém ak je to aj pravda .potom môžeš rozčapovat gyn. Nohy a bude ti brať výter a budeš dávať dole ATB aby si mohla ďalej potom trtkať.

0martina0
9. nov 2021

@mariska1989 😂😂😂😂😂ja sa pocikam,tak sa rehocem👍

mariska1989
10. nov 2021

@0martina0 Uz mi to nedalo no však také otázky by mi nedala ani moja 10 r dcéra .toto buď je duševne chorá tá osoba alebo si niekto robí srandu

ankare
10. nov 2021

@nati0 bolo to dačo takéto?

nati0
autor
10. nov 2021

@ankare ano také ale viac Kůsov

ankare
10. nov 2021

@nati0 to sú krvné zrazeniny

nati0
autor
10. nov 2021

@ankare a to Keby potratim tak to ako vyzera

ailiba
10. nov 2021

@nati0 treba ísť k lekárke, ktorá posúdi, či potrebuješ kyret. V koľko týždni tehu si bola? A sex rozhodne vynechá, môžeš si veľmi ublížiť.

nati0
autor
10. nov 2021

@ailiba já som Mala naposledy 21.9 menzes len mi to na sone neviděli ten plod tak som to asi zle vypočítala

ankare
10. nov 2021

@nati0 plod by bol asi maličký, neviem, či by si ho rozpoznala

ailiba
11. nov 2021

@nati0 no ide o to v ktorom TT si potratila a ci si sa úplne vyčistila. Určite však chod ku gynekologické, nech ta skontroluje. Nie je to sranda. Kyret nie je až taký strašný, aspoň čo som počula (skôr na psychiku). Ale určite sa odporúča dodržať setonedelie, aby si ešte nemala aj iné problémy.

nati0
autor
11. nov 2021

@ailiba na druhý tyzden v piatok mám ist já som čítala že malí sex aj po dvoch tyzdnoch len mi sme malí sex v tom krvacani a výšli zo mna viac Kůsov jakože já nemám ani zápal nic žádné problémy Alebo příznaky infekcie neviem snad to bude dobré Ked půjdem na kontrolu

via88
11. nov 2021

@ankare za inych okolnosti by som sa pohorsila, ale v tejto diskusii uplne chapem, ze si to pytalo pribit sem na tvrdo fotku ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre