Samovoľný potrat

michaela460
28. jún 2015

Mamicky mohli by ste mi poradit ? sestra mala poslednu menstruaciu cca 28.5. .asi 12.6. jej prislo strasne nevolno pichalo ju v podbrusku vravela ze ju to boli tak ze uz to nemoze vydrzat ,tocila sa jej hlava a zacala krvacat a od vtedy krvaca az do dnes ona si mysli ze islo o potrat .moze mat pravdu ? dakujem za kazdu odpoved

lilimoni
28. jún 2015

@michaela460 nemyslim si, ze po dvoch tyzdnoch to bol potrat. Vychazda mi to na cas okolo ovulacie. Nazen ju k doktorovi a rychlo.

bonaqa2013
28. jún 2015

@michaela460 áno, niečo podobné som mala, len s tým rozdielom že u mňa potrat neprebehol. Ale tie príznaky som mala.

michaela460
autor
28. jún 2015

ospravedlnujem sa nestalo sa jej to 12.6. ale 21.6. prehodili sa mi cisla

moni244
28. jún 2015

@michaela460 a čo tak lekár a vyšetrenie?

lilimoni
28. jún 2015

@michaela460 obdobnu bolest som mala aj ja a bol to potrat ☹ ale krvacala som silno iba 5 dni, potom sa to ukludnilo postupne 😒

michaela460
autor
28. jún 2015

takze mohlo ist o porat mne sa to zdalo byt na potrat moc skoro aby sa jej to takto prejavilo dakujem poslem ju na vysetrenie

lilimoni
28. jún 2015

@michaela460 hovori sa tomu biochemicke tehotenstvo. Tak ci tak treba zbehnut k dr 😒

moni244
28. jún 2015

@michaela460 a keby si sa tu nespýtala, tak ju na to vyšetrenie nepošleš? a tvoja sestra je nesvojprávna, keď čaká na tvoj súhlas a zistenie na koňovi?

lilimoni
28. jún 2015

@moni244 mas potrebu zbytocne rypat? Ak nechces sluzne poradit, tak radsej nepis. 🙄

moni244
28. jún 2015

@lilimoni rýpať? otvoriť oči, sú veci, ktoré sa majú najprv riešiť s doktorom a ak neporadí, tak potom na verejnom fóre

michaela460
autor
28. jún 2015

@lilimoni dobre dakujem pekne a myslite ze ked sa jej to stalo pred tyzdnom dr este bude vediet nieco zistit?

lilimoni
28. jún 2015

@michaela460 zisti ci to nie je nieco ine. Ono toho moze byt viac, preco mala bolesti a krvacanie.

michaela460
autor
28. jún 2015

@moni244 ja vam netykam tak to nerobte ani vy dakujem. a zlost si vybijajte doma mna nezaujimate nepiste sem ked nechcete poradit

moni244
28. jún 2015

@michaela460 tu sa vždy tyká, kým sa nepovie a nedohodne ináč, ja si nevybíjam zlosť, ja len nechápem ľudí, čo majú zdravotné problémy a najprv sa musia poradiť s niekým iným na fóre a až potom to riešiť. Poradila som, smer doktor a už pred 2 dňami a písať si budem kde chcem, kedy chcem a čo chcem

michaela460
autor
28. jún 2015

@lilimoni aha dobre zajtra tam zbehne. dakujem pekny den

michaela460
autor
28. jún 2015

@moni244 neviem ci ste si vsimli ale je nedela sestra vcera v noci prisla z dovoleny kde sa jej too stalo tak ked o tom nic nevete nebudte hned agresivna da sa to napisat aj inak

lilimoni
28. jún 2015

@michaela460 drzim palceky, nech to nie je nic zle 🙂

sibalka21
28. jún 2015

@michaela460 áno je to dosť pravdepodobné ze išlo o potrat,

kiki68
28. jún 2015

nech ide k lekarovi na gyndu, tam zistia co sa stalo, lebo ak neprestava krvacat,tak ju musia poslat na cistenie maternice. Zase lepsie ak to vycistia a stopnu to. Hlavne zistit co sa stalo, moja sesterka mala menzes 20 dni a potrat to nebol. Bolo to nieco uplne ine, museli jej to zastavovat, bo jej uz byvalo zle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre