Snaha o tehotenstvo a psychika

lucka27375
18. aug 2020

Ahojte, potrebovala by som pomoc.. poradiť. Vo februári som potratila v 18 tt. Od januára som na PN tým pádom ročná PN mi končí v Decembri.. už 3 mesiace sa snažíme a nie a nie otehotnieť.. vtedy sa to podarilo na jeden jediny krat. Teraz o 2 dni mam mat menzes a uz citim ze coskoro mozno aj bude, robila som si tehu. Test a nic.. nerozumiem tomu, sledujem si ovulacne dni sedi mi to, stale nic. Do prace som zatiaľ nešla kvoli zdravotným problémom a som momentálne bez liečby (Mám aj ztp ) . V praci sú dosť..divne ženy ktoré by mi dávali na oči čo sa stalo kde mám bábo prečo som v robote atd..mohli by ste mi poradiť čo ďalej , začínam vnímať že ma tlačí čas..

lucka27375
autor
21. aug 2020

@kaitlin3 buduci tyzden budem volat doktorke, pride mi to neuveritelne.. 21.7. Som mala termin minuleho porodu a teraz sa to bude od toho datumu pocitat vtedy som mala posledny menzes.. aj to mi prisli o den skor alebo neskor uz neviem.. asi osud.. len sa modlit aby vsetko dobre dopadlo 🙏✊✊✊

seraa
21. aug 2020

@lucka27375 prepáč mas pravdu.. neviem celu tvoju situáciu .. ale ze mas len 24 a este velke šance si naozaj myslim .. drzim palce

lucka27375
autor
21. aug 2020

@seraa dakujem

kaitlin3
21. aug 2020

@lucka27375 gratulujem 👍👍👍

lucka27375
autor
22. aug 2020

@kaitlin3 dakujem krasne

enika1234
26. aug 2020

@lucka27375 prajem aby to dobre dopadlo. Aj ta chápem.. My sme prišli v januári o bábätko chyby nezlučiteľné so životom.. Si silná keď riešiš ďalšie aj keď kvôli chorobe chápem.. Silno držím palce a daj vedieť co povedala Dr.

zina777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre