Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Snažíme sa o bábätko po potrate

miriam18111
30. okt 2012

Ahojte,mamicky,snazilky,
tak som tu opäť,tak po rozhovore sme sa rozhodli,ze je cas🙂isla som dotoho s obavami co ak sa zase nieco stane?co ak?nechcem uz znasat tu bolest:(potratila som 7+3tt)-v juli tohoto roku.No ak som chcela mat klud a nebyt doma stale frustrovana,musela som si uvedomit mnohe veci, a moj strach uz troska opadol a snažíme sa🙂kedze očakavana mrcha sa nedostavila,potesila som sa,prvy test 1/a druha slabulinka,pockala som den robila dalsi a duch zmizol:(sak este teda pockam🙂zacalo mi byvat zle,co som vypila 2kavy denne,teraz ani jednu,nemozem ciitit svoju oblubenu vonu:(ddalsi test som robila za 2dni negativny:(objednala som sa doc.6.11.tak som zvedava,ale som z toho na nervy:(doteraz ked som bola tehotna (2X)mi hned pekne ukazal 2//.Priznam,sa ze najskor,som chcela aby sme mali dalsie babatko tak ale o rok,ale tuzba ma prekonala,🙂strasne by som chcela byt znova tehulka🙂Uz mi z toho asi sibe,sniva sa mi o tom, a ako naschval,v mojom okoli sa rodia same babatka.je to krasne ale zaroven som smutna, ze ja este nie som,potrebovala som sa len vyrozpravat🙂

zabka1984
30. okt 2012

@miriam18111 ja som mala missed (6tt, ale kyretaz robili az v 10tt, ci sa to nerozbehne) v januari 2011 a v marci sme uz cakali nasho chlapceka. Kolko ma Tvoj malicky? My chceme dalsie az o 2 roky. Drzim palce 🙂

miriam18111
autor
30. okt 2012

@zabka1984 vcera mal rocik🙂

zabka1984
30. okt 2012

@miriam18111 gratulujem 🙂

miriam18111
autor
30. okt 2012

@zabka1984 dakujeme🙂tvoj ma kolko?filipko je uz taky velkac🙂

zabka1984
30. okt 2012

Tomasko ma 10 a pol mesiaca 🙂

zuzka1606
31. okt 2012

@miriam18111 Krásne si to napísla, ako keby si opisovala moje pocity....niekedy si myslím, že som asi zlá...veľa mojich veľmi dobrých kamarátok je v blízkom očakávaní a ja mám zmiešané pocity....veľmi im prajem, ale na druhej strane žiarlim, závidím tie brušká aj sa im snažím vyhýbať, čo nie je dobré ale neviem sa premáhať....mala som v auguste MA v 10tt už druhý krát☹ chcela som chvílu počkať ale túžba zvíťazila takže už s manželom snažilkujeme🙂 v piatok má prísť mrcha....tak uvidíme. 6.11. ti teda držím palčeky u doktora🙂 Pekný deň

hlubkamary
31. okt 2012

my sme boli na kyre 20.12. min. rok a momentalne som v 20 tt., samozrejme rizikove, ale tentokrat to dame 😉 a tiez som si vtedy povedala, ze tak skoro nechcem, ale.....Niekto rozhoduje inak 😀 a to ze je cloveku luto, ze druhym sa dari a jemu nie, je uuuuplne prirodzene....

emma93
17. apr 2013

@zabka1984 ahoj...tak po nepríjemnom zážitku sa vám skoro podarilo!! super !..ja som si to prežila nedávno:(..9tt. :(..je to ešte čerstvé, ale veľmi by som si želala aby sa to aj nám tak skoro podarilo, len sa bojím aby sa nám niečo podobné nezopakovalo:((...takže vy ste začali skúšať po dvoch cykloch a hneď to vyšlo??? a tehotenstvo prebehlo bez komplikácií?? aj si bola nejako viac lekármi sledovaná po predchádzajúcej skúsenosti?? dakujem

emma93
17. apr 2013

@miriam18111 ..tak aj vám sa skoro zadarilo!! som rada že si môžem prečítať takéto pozitívne príbehy🙂)..kedže som si to teraz prežila, potrebujem sa niečím upokojiť🙂..vy kedy ste začali skúšať? lekári sú v tomto dosť skeptickí a odporúčajú čakať, ale ja som v tomto veľmi netrpezlivá a veľmi túžime po bábätku!!! tehotenstvo prebehlo bez komplikácií??dakujem

emma93
17. apr 2013

@hlubkamary ..ahoj...takže rizikové??? komplikácie súvisia so skorým otehotnením po potrate??držím mooc moooc palčeky aby ste to už všetko mali za sebou a váš drobček bol medzi vami!!! a kedy ste sa začali snažiť??...

miriam18111
autor
17. apr 2013

@emma93 ahojky , no o babtko som prislo v juli na zaciatku a v oktobri sme uz cakali🙂 dostala som hned duphaston, inac nic. zatilal sa drzime, i ked raz som mala take spinenie, bol to ruzovy hlien ale doc.ma upozornil, ze to moze byt aj z toho ze som bola prechladnuta, v ten den som si dava zvysenu davku duphastonu na dalsi den som mla uz len take slabucke spineneie-ten hlien, inac bolo vsetko ok.Drzim vam placeky aby ste boli coskoro 2v1🙂 ja by som aspon jeden mesiac pockala, maternica sa potrebuje z toho spamätat-moj nazor,

emma93
17. apr 2013

@miriam18111 dakujem pekne..jasné, aj ja chcem počkať..také 2 cykli a v júli už dúfam budem ťehulka🙂..viem, nemala by som si asi dávať takéto presné termíny, lebo potom budem sklamaná..ale zase musím myslieť pozitívne!!..a prvý krát sa vám tiež tak skoro zadarilo?? my sme práve čakali rok:(...držím vám strašne moc palčeky!!!...

maci_267
17. apr 2013

Ja sa hrozne bojim, na jednu stranu tuzim po malom cloviecikovi no na druhej strane mam obrovsky strach zazit to iste, MA v 11. tyzdni, neskutocne 3 tyzdne cakania ci sa srdiecko nerozbucha a nasledne komplikacie po kyretazi ☹

emma93
18. apr 2013

@maci_267 ahoj..ja som po kyrete asi týždeň..aké si mala komplikácie?? ja žiadne, ani som nešpinila...dúfam teda, že sa všetko dobre hojí. Na kontrolu idem za týždeň, tak uvidím čo mi doki povie. A ty aké si mala komplikácie??...ja by som tak veľmi chcela posunúť čas, aby sme už nemuseli čakať a mohli sa hneď začať snažiť!:(

emma93
18. apr 2013

@maci_267 ..a čo sa týka toho strachu, na tom sme asi všetky podobne, každý kto si to prežil, bude nato myslieť, aj keď sa bude snažiť dostať to von z hlavy, ale ono to tam stále bude...musíme s tým len bojovať!..a pevne veriť, že podobná situácia sa už nikdy nezopakuje...tak držme sa hesla:" Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš!"

kiaramia
23. apr 2013

Ahojte baby, rada by som sa pridala k vam do diskusie. Ja som mala MA v oktobri v 7tt, srdiecko este tyzden bilo a nakoniec dobilo 😢 - kyretaz v 10tt 😢 Snazim sa na to nemysliet, ale este som sa s tym nevyrovnala. Snazime sa, snazime a stale nic, tak som bola poprosit doktora o Clostilbegyt - od dalsej menst. s nim zaciname, tak prosim drzte palce🙂

kiaramia
23. apr 2013

@zuzka1606 uplne ta chapem☹ Ja mam kamaratku v 6 tom mesiaci a pol roka som sa jej vyhybala...nemyslim to zle, ale proste nemohla som☹ Po dlhej dobe som ju uvidela minuly tyzden a hned slzy v ociach, vyzerala krasne, gulate brusko...ale zivot ide dalej, snazila som sa tesit sa s nou a ked som videla aka bola ona stastna, islo to cele nejako lahsie...drzkajte sa baby, my to zvladneme! 🙂 Ako moj manzel hovori: "na dobre sa dlho caka"🙂 A tie nase deti budu tie najepsie, najkrajsie a najmudrejsie, uvidite 😎

Tu začni písať odpoveď...

Odošli