Je tam duch?

nycool28
5. feb 2023

ahojte dnes je to 14dni čo mi mešká MS robila som si test v stredu sa ukázal duch na teste pepino (foto prikladám) na ďalšom teste inej značky v sobotu duch nebol neviem na čom som pomoc dievčatá

christinka1
5. feb 2023

@nycool28 si na tom, že tehotná nie si

mmoonna
5. feb 2023

@nycool28 po 14 dňoch meškania by si mala mať už riadne koľajnice, nie tento rozmoceny test

nycool28
autor
5. feb 2023

@mmoonna nieje rozmočený len fotený cez macro

xsimonkax
5. feb 2023

Ak by som bola to už by boli obe čiarky silné a ja teda druhu ani nevidim

mmoonna
5. feb 2023

@xsimonkax to je jedno,ale keby si bola tehotná,tak to už by bolo jasné pozitívne

anjelicek26
5. feb 2023

Duch na pepinu mas aj s cistej vody :( Kazdopadne 14 dni meskania ti testy vybiju oci a nie toto :( Mrzi ma to, mozno sa ti cely cyklus posunul :(

lucikee
5. feb 2023

Pepino je uplne cele zle.. mne vcera vysli pekne 2 čiarky a ked som si spravila iny test tak negativ... Dokonca je tu aj skupina kde baby davali foto akoze pozitívnych testov a vsetko falosne pozitívne

lilope
5. feb 2023

@lucikee ja potom nerozumiem z akého dôvodu si ho ženy kupujú (pepino). Dobre, ešte keď nevedia, že duchuje, ale je tu kopec diskusií v znení, viem, že pepino duchuje, ale mám na ňom druhú slabú čiarku, môžem byť tehotná? Tehotenské testy som si kupovala niekoľkokrát v lekárni a nikdy to nebol pepino, vždy mali viacero značiek na výber, tak prečo stále ten pepino? Veď keď chcem spoľahlivý výsledok, nebudem kupovať najlacnejší a potom ich ani nepotrebujem robiť viac po sebe.

lucikee
6. feb 2023

@lilope Nuž tak nie všetky to vedia. Ja sem na konika chodim sporadicky, popravde do minulého týždňa som tu nebula 2 roky. Ked som pred dvomi rokmi bola tehotná,pepino mi krasne ukazal, neskor to potvrdil aj clearblue.. takze nebol žiadny problem ani s lacným testom. Teraz som si ho kupila opäť po dobrej skúsenosti, až ked mi ukazoval stale duchov som sa sem prihlásila a začala študovať a prisla som na to ze od cca 2022 je nová šarža ktora je absolútne nespoľahliva... Takže prečo prečo?? No lebo proste preto

lilope
6. feb 2023

@lucikee nehovorím o tebe, ale práve o tých, čo vedia, že ten test môže robiť falošné výsledky (osobne si myslím, že keby ten test robili až deň-dva po meškaní ms prípadne ako je odporúčané pre zaručený výsledok niekoľko dní) tak by žiadny falošný výsledok neukázal ani tento test. Len keď niekto loví duchov pred očakávanou ms a robí si falošné nádeje a ešte s testom, o ktorom vie, že sa naň nemôže spoľahnúť, tak to už naozaj niet pomoci.

natali1991
6. feb 2023

@lucikee toto je hlupost !!! Pepino ukazuje tak ako ma ked sa robi pri meskajucej ms a par sekund namoceny a nie robeny dve hodiny po styku a cely rozmoceny ako to robia baby ktore sa nan stazuju navod im asi nic nehovori

natali1991
6. feb 2023

@lilope ja som si ho robila v den po meskajucej ms cize tuto sobotu a pekne mi ukazal dve ciarky ihned nakolko viem ako sa ma testovat

lavinis
6. feb 2023

Nie si tehotná
14 dňoch už nemôže byť duch ale jasné//

lucikee
6. feb 2023

@natali1991 ani by som nepovedala ja som si ho robila vcera, pekna slabsia druha ciarka (pri dcere som mala omnoho slabsiu ako mi vysla teraz,testy mám odložené) a dnes som dostala kramy

natali1991
7. feb 2023

@lucikee mne ukazal dobre lebo som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre